Як схуднути в Ляшка в домашніх умовах?

Як схуднути в Ляшка в домашніх умовах? Як скинути в Ляшка в домашніх умовах?

Багато жінок причиною повноти своїх стегон вважають хвороби, спадковість, сімейні проблеми і пр. не вживаючи при цьому будь-яких дій, щоб хоч якось виправити ситуацію. Однак для тих жінок, які по-справжньому хочуть мати стрункі ноги і підтягнуту фігуру питання як схуднути в Ляшко не варто взагалі, для них не існує будь-яких відмовок і перепон, вони готові докласти воістину колосальні зусилля, щоб добитися своєї мети.

Основні причини надмірної ваги

Перш ніж почати робити які-небудь дії, необхідно з’ясувати причину своєї повноти. Таких причин може бути безліч, до них відносяться:

    вікові зміни, гормональні стреси в підлітковому віці, гормональні зміни, пов’язані з вагітністю та пологами, клімакс, хронічні хвороби, постійні стреси (які все люблять заїдати).

Досить часто жінки не можуть скинути зайву вагу і позбутися від жиру на Ляшка через наявність різних хронічних захворювань. Тому краще за все перед прийняттям яких-небудь заходів по поліпшенню фігури пройти повне обстеження та отримати консультацію лікаря.

Розставляємо акценти

Спробуємо розібратися, що робити щоб схудли ляшки і на чому саме необхідно загострити свою увагу. У кожному конкретному випадку комплекс заходів буде строго індивідуальний в залежності від багатьох факторів: причин повноти, вихідного ваги, наявності захворювань та ін Але деякі заходи є базовими, однаковими для всіх.

Прискорюємо метаболізм

Для того щоб процес схуднення «запустився» необхідно прискорити обмін речовин. З причини того що наш організм дуже інертний зробити це досить складно, але цілком можливо. Допоможуть у цьому регулярні фізичні вправи, правильне харчування і масаж.

розвантажують і правильно харчуємося

Що б не говорили прихильники різних дієт, тримати все життя «рот на замку» і скрупульозно підраховувати кількість з’їдених за день калорій досить складно. Однак найкраще просто стежити за тим, що ви їсте, не переїдати, уникати вживання шкідливих продуктів і влаштовувати собі раз на тиждень і після кожного свята розвантажувальні дні.

Це можуть бути кефірні, фруктові або овочеві дні, які допоможуть не лише схуднути і утримати вагу, але і розвантажити і почистити кишечник. Крім цього необхідно уникати перекусів і вживання їжі перед сном, а також обмежити вживання борошняних виробів та солодощів.

Забезпечуємо достатню фізичне навантаження

Як би нам не хотілося випити чарівну таблетку і втратити всі зайві кілограми одним махом, без достатнього фізичного навантаження процес схуднення буде малоефективним. Тому регулярні фізичні вправи в міру ваших можливостей є невід’ємною частиною комплексу схуднення. Це може бути ранкова зарядка або пробіжка по парку, комплекс вправ на тренажерах або «їзда» на велотренажері.

Вправи

Мало розуміти, що без фізичних навантажень не обійтися, щоб зрозуміти, як швидко схуднути в Ляшка, необхідно зрозуміти фізіологію зони, яку ми будемо змінювати. М’язи в області стегон великі і вимагають ретельного опрацювання. Підтримання їх у нормальному тонусі значно поліпшить зовнішній вигляд ваших ніжок.

У даній області м’язів багато і всі вони різні, а значить, вимагають різних вправ. Наступні вправи, за умови з регулярного та якісного виконання, допоможуть вам добитися відмінних результатів і зробити ваші ніжки стрункими і підтягнутими.

Лежачи на боці на твердій поверхні, зігніть нижню ногу в коліні, а верхню повільно піднімайте і опускайте, тримаючи її при цьому на вазі. Потім поміняйте ноги. Стоячи біля стільця, візьміться рукою за його спинку і піднімайте ногу вперед на 90 градусів, потім відводите її якомога далі назад. Повторіть все іншою ногою. Встаньте рівно, ноги на ширині плечей, руки витягнуті перед собою, спина пряма. Виконуйте повільні присідання, не відриваючи при цьому п’яти від підлоги.

Зробивши заняття регулярними і поступово збільшуючи навантаження, ви зможете дуже скоро домогтися видимих??результатів.

На додаток до всіх перерахованих вище заходам схуднути в Ляшках швидко вам допоможуть обгортання і масаж, які сприяють припливу крові до проблемних зон, прискорюють обмінні процеси в підшкірній жировій клітковині і сприяють зменшенню обсягів стегон.

Одним з найпростіших, але досить ефективних рецептів є оцтові обгортання, які робляться з використанням столового оцту і води в пропорції 1:1. Проблемні місця змащуються розчином оцту, обмотуються харчовою плівкою і утеплюються на 30 хвилин. Також досить ефективним є обгортання з глиною і соком лимона.

Висновок

Хотілося б підбити підсумки. Якщо у вас є проблеми з надмірною вагою або ви просто намагаєтеся стежити за своєю вагою, вам потрібно запам’ятати такі правила і неухильно їх дотримуватися:

Комплексний підхід – поєднуємо всі засоби і методи. Регулярність – кидати заняття ні в якому разі не можна, інакше ефект буде нульовим. Розумність – враховуйте стан свого здоров’я і правильно розраховуйте навантаження.