Як схуднути в литках ніг: дієта і вправи

Як схуднути в литках ніг: дієта і вправи Як схуднути в литках ніг: дієта і вправи

16 жовтня 2013 Немає коментарів

Стаття присвячена такій важливій проблемі, як схуднення литок ніг. Відповіді на всі запитання: харчування, вправи, розтяжки, механізм зменшення обсягу гомілки. Як схуднути в литках ніг швидко і результативно.

Ох вже ці проблемні зони. Худне груди, а стегна залишаються пишними, зникають сідниці, а талія так і не з’являється. Незважаючи на всі упередження походить локально можна, головне, знати всі секрети і спрямувати всі зусилля на одну зону.

Для багатьох жінок проблемою і джерелом комплексів є гомілки або як часто їх називають – ікри ніг. Форма і розмір цієї частини тіла закладаються на генетичному рівні і зменшити їх надзвичайно складно, але не варто опускати руки, при належних зусиллях і правильному плануванні зменшити обсяг литок можливо. І все це можна зробити в досить стислі терміни. І ці обіцянки не приємна казка, литковий м’яз швидко відгукується на зміна харчування і фізичні вправи.

Як і будь-яке інше зміна обсягів тіла, схуднення литок ніг має проходити по строгого плану, в якому немає місця раптовим тортам і подібних слабостей. І складатися воно має з правильної дієти, спрямованої на спалювання жиру і оформлення м’язів і спеціальних вправ.

Раціон, який дозволяє спалювати жири і зміцнювати м’язи повинен складатися переважно з білкових продуктів. Але не варто боятися на місці повної гомілки наростити м’язисту об’ємну ікру. Сп0ава в тому, що спалювати жир і збільшувати м’язову масу одночасно неможливо. Організм витрачає власні запаси тільки при дефіциті калорій, а здатний нарощувати мускулатуру при їх надлишку.

Отже, дієта для зменшення обсягів литкових м’язів виглядає наступним чином.

Сніданок. Він повинен бути щільним, багатим вуглеводами, щоб організм отримав заряд енергії. Підійде тарілка вівсяної каші з медом і бананом, гречка з сухофруктами, пара бутербродів з нежирним сиром, відвареним м’ясом і цільнозерновим хлібом.

Обід. Не варто значно знижувати калорійність обіду, адже до відходу до сну ще маса часу, а й дозволяти собі нібито невинне тістечко – не найкраща ідея. Тарілка овочевого супу і несмаженої м’ясо з гарніром з тушкованих або свіжих овочів – ідеальний варіант.

Вечеря. Саме від нього залежатимуть темпи схуднення гомілок. Ті, хто знайшов відповідь на питання, як схуднути в литках ніг, знають, що найкращий останній прийом їжі – білковий. Ідеальні продукти: сир, кефір, відварна нежирна риба, білки яєць, філе птиці на пару.

Режим харчування складений, пора переходити до тренувань, без яких схуднення литок буде довгим і мало-результативним. Комплекс вправ потрібно повторювати щодня, але не варто побоюватися, це не забере дуже багато часу, їх можна виконувати навіть під час перегляду улюбленої телепередачі.

Вправа 1. Для його виконання потрібно зайняти місце біля стіни або спертися однією рукою на стілець для рівноваги. Повільно піднятися на носочки, затриматися у верхній точці на 5 секунд і також плавно опустити п’яти на підлогу. Повторити максимально можлива кількість разів. Не варто боятися надмірного навантаження, справа в тому, що литковий м’яз бере участь практично у всіх рухах людини і перевантажити її складно

Вправа 2. Воно являє собою ускладнений варіант першого. Необхідно покласти на підлогу товсту книгу або дошку товщиною близько 5 см і стати на неї так, щоб передня частина стопи мала опору, а задня – ні. Вправа виконується таким чином: необхідно п’ятами торкнутися підлоги і піднятися на носочки максимально високо. Повторити 20-30 разів.

Вправа 3 – зашагіваніе. Потрібно поставити перед собою невисокий стілець або табуретку. Стати перед ним, покласти руки на талію і поставити на перешкоду одну ногу. Повільно перенести вагу тіла на робочу ногу і піднятися на табуретку, важливо відчути роботу м’язів. Ця вправа добре також тим, що при його виконанні активно працюють задня поверхня стегна і сідниці.

Вправа 4. Це знайомі з дитинства стрибки на місці. При їх виконанні потрібно приземлятися на носочки і намагатися відштовхуватися ними ж.

І звичайно, кожне повторення комплексу вправ потрібно закінчувати розтяжкою. Це забезпечить еластичність м’язів і подовжить волокна, а значить, ікри втратять обсяг, стануть витонченими і рельєфними.

Розтяжка 1. Лежачи на спині підняти одну ногу вертикально вгору, щільно обхопити ступню і потягнути її на себе, як ніби намагаючись наблизити до лиця. Показник правильності виконання – приємна тягне біль.

Розтяжка 2. Початкове положення: стоячи, руки на талії. Необхідно зробити широкий крок і опускатися, не згинаючи толчковую ногу і не відриваючи п’яту від підлоги до того моменту, поки стегно не утворює прямий кут з гомілкою. Напруга і відчуття розтягнутості ікри дасть зрозуміти, що все виконується правильно.

Розтяжка 3. Для її виконання потрібно сісти на підлогу і з’єднати ноги перед собою. Захоплювати стопи по черзі за пальці і з зусиллям тягнути на себе. Легка приємна біль і відчуття печіння – показник правильного виконання.

Регулярне виконання даних вправ і дотримання дієти допоможуть досить швидко зменшити обсяг литок. І вже зовсім скоро кожна жінка, що вважала гомілки своєї проблемною зоною, зможе ними пишатися.