Як схуднути в боках – Прибрати жир з боків – Вправи

Як схуднути в боках – Прибрати жир з боків – Вправи Худеем правильно: як схуднути в боках

У жирового прошарку є, звичайно ж, певні функції, на зразок захисту і збереження тепла, але її надлишок в будь-якому випадку крім того, що не принесе користі організму, так ще й значно зіпсує зовнішній вигляд. Зайвий жир зазвичай пов’язують із збільшенням ризику серцево-судинних захворювань або, касаемо жінок, раку грудей. Для здоров’я небезпечніше не ті жирові відкладення, які видно неозброєним поглядом, а ті, що обволікають внутрішні органи, ускладнюючи роботу всіх систем організму. Жирова тканина на талії у жінок виконують важливу функцію: захищає плід від ударів і впливів зовнішнього середовища. Але, якщо вагітність планується поки тільки в далекому майбутньому, то незайвим буде задуматися про те, як схуднути в боках, зберігши красу і здоров’я.

Як прибрати жир з боків

Нижчеописані правила не так вже важкі для виконання, вони вимагають лише сили волі і відповідальності перед власним організмом. Щоб схуднення в боках було швидким і ефективним, для початку перегляньте своє меню, а саме скоротіть кількість їжі і виключіть завідомо шкідливі продукти.

Пам’ятайте, що шматочок шоколаду і фруктовий салат завжди краще свинячої відбивної або олів’є.

Знижуючи кількість спожитої їжі, незабаром ви зможете насолодитися почуттям легкості у всьому тілі, і заодно зменшите обсяг шлунка, що допоможе насититися швидше з меншою кількістю їжі. Прибрати боки можуть вправи. Спорт тако6 досить важливий в процесі схуднення. Ніхто не змушує здійснювати героїчних зусиль і ставити світові рекорди. Займатися потрібно в такому ритмі, який буде зручний організму. До того ж, вже через пару тижнів регулярних тренувань, ви самі відчуєте, що можете більше. Шкідливі звички теж повинні залишитися в далекому і забутому минулому. Алкоголь володіє величезною енергетичною цінністю, попросту калоріями, а закуска засвоюється в мізерних кількостях. Почавши неухильно дотримуватися цих правил, ви виявите, що через всього пару тижнів талія знайде набагато більш чіткі обриси, проявиться прес. Та й просто фізично відчувати ви станете себе краще.

Вправи для схуднення в боках

У великій мірі тонкість талії є прямим наслідком стану м’язів живота. Наступні вправи допоможуть зміцнити їх і домогтися прекрасної осикою талії, попутно позбувшись від зайвих кілограмів.

Вправа виконується з положення сидячи, на стільці або лавці. Підтягнути коліна до грудей, обхопити руками, повільно повернуться в початкове положення. Кількість вправ коливається від 15 до 20 в 3 підходи. З положення сидячи на стільці максимально нахилиться назад, не відриваючи ноги від підлоги. Повторити близько 20 разів. З положення лежачи піднімати напівзігнуті ноги. 3 підходи, один підхід-15 разів. З положення стоячи, ноги на ширині плечей підняти напівзігнуті в ліктьовому суглобі руки. Робити троєкратні нахили з поступовим збільшенням амплітуди спочатку вправо, потім вліво. Кількість вправ: 20-25 в обидві сторони. Стоячи, ноги розставлені на ширині плечей, руки в замку перед грудьми. Троєкратні повороти вправо, потім вліво. 40 повторів сумарно в обидві сторони. У положенні лежачи на спині, з витягнутими уздовж тіла руками підняти тулуб, сісти рівно, стежачи за правильною поставою. Повернутися на вихідну позицію, потім повторити описане рух близько 20 разів, залежно від підготовки. Початкове положення таке ж, як і в попередній вправі. Підвести одночасно голову і ноги і повільно перекочуватися з ніг на спину і навпаки, рух нагадує звичайну гойдалку. Важливо не змінювати положення тазової області і не закидати голів, вона повинна стосуватися грудей.

Як бачите, особливої??спортивної підготовки ці вправи не вимагають, достатньо лише щирого бажання схуднути в боках і сили волі, щоб регулярно приділяти тренуванням 20 хвилин свого вільного часу. І повірте, результати не змусять себе занадто довго чекати.