Як схуднути в боках і прибрати жир з живота? – Простіше не буває!

Як схуднути в боках і прибрати жир з живота? – Простіше не буває! Як схуднути в боках і прибрати жир з живота? – Простіше не буває!

Процес зниження ваги піде тим швидше і ефективніше, ніж правильніше ви збудуєте програму схуднення . Наприклад, щоб прибрати жир з живота і схуднути в боках, необхідно не тільки займатися фітнесом вдома або в спортзалі, а й правильно харчуватися. Для початку дієтологи радять виключити з раціону солодке, щоб вуглеводи не затримували воду і не перешкоджали розщепленню жирової тканини. Фізичне навантаження для того, щоб прибрати боки і живіт, також необхідна. Про режим харчування і заняттях фітнесом для набуття ідеальної фігури до літа ми розповідаємо прямо зараз!

Як схуднути в боках?

Як схуднути в боках і животі?

Перше, що вам слід зробити для того, щоб прибрати жир з живота і боків, це переглянути своє харчування. Які б вправи ви не робили, якщо у харчуванні занадто багато простих вуглеводів (солодке, борошняне, випічка і т. д.), боки і живіт будуть залишатися на місці. Саме тому для початку приведіть свою дієту до більш правильній формі.

Дієта, щоб прибрати боки

• Сніданок: чай, пара відварених яєць, салат з морської капусти.

• Обід: овочевий салат, легкий суп, компот.

• Полудник: яблуко або апельсин.

• Вечеря: нежирне м’ясо, птиця або риба з легким гарніром з тушкованих овочів.

Якщо ви не уявляєте своє життя без солодкого, включіть в свій щоденний раціон невелику порцію улюбленої страви на сніданок, замінюючи їм сніданок з яєць (але не доповнюючи!).

Що робити, щоб схудли боки?

Навіть не виходячи з дому ви можете знайти прекрасну струнку талію! Для цього вам знадобиться всього два простих і недорогих снаряда: це скакалка і обруч (краще сучасний, обважений, вагою в 3 кг). Щоранку стрибайте зі скакалкою по 10-15 хвилин і стільки ж крутите обруч. Допустиме виконання цих вправ не підряд, а в різний час доби (наприклад, вранці та ввечері).

Багато хто вважає, що прибрати жир з живота і боків допомагають вправи на прес.

Але правда в тому, що подібні вправи зміцнюють м’язи, але жир при цьому залишається на місці!

Саме тому так необхідні правильне харчування, аеробне навантаження (скакалка) і активний антіцеллюлтний масаж (з яким відмінно справляється обруч).

Так що відповідь на питання про те, як швидко прибрати боки і прибрати жир з живота, надзвичайно простий: харчуйтеся правильно і виконуйте вправи зі скакалкою та обручем кожен день. Ось і весь секрет!

Також:

  • як схуднути боки
  • як щоб схудли боки і живіт
  • що зробити щоб боки схудли
  • Щоб схуднули боки живота
  • Як правильно схуднути в живіт та боки від яблучного оцету