Як схуднути в басейні » особливості, вправи

Як схуднути в басейні » особливості, вправи Як схуднути в басейні

Чому більшість людей рано чи пізно відзначають, що їх дієта і всі зусилля, докладені для схуднення малоефективні? Чому при поверненні людини до звичайного способу життя, зайві кілограми стрімко повертаються? Відповідь на ці питання дуже проста: має сенс тільки те, що робиться із задоволенням! Тому, якщо ви любите плавати, то чи не терзайте себе голодуванням, а подумайте над тим, як схуднути в басейні .

Перевага «водної» методики втрати ваги на обличчя: заняття приносить задоволення і досить ефективно. Проте, просте плавання не здатна дати необхідний результат без певних коригувань. Що ж потрібно робити, щоб фігура набувала бажані форми під час відвідування басейну?

Перше, це зміна раціону. У будь-якому випадку, не варто споживати багато солодкого, мучного і жирного. А ось овочі і фрукти – кращі союзники в боротьбі із зайвою вагою. Важливо пам’ятати і той факт, що організм спочатку переробляє те, що ви з’їсте до відвідування басейну, а потім вже візьметься за свій «стратегічний запас». Тому, прийміть за правило, не є за півтори години до і стільки ж після тренування. В іншому випадку, як ви не плавайте і не стрибайте – все марно.

Велику роль відіграє температура води в басейні. Оптимально, якщо вона наближається до комфортної – 26-28 градусів. При більш високій робити щось дуже проблемно – жарко і лінь. Якщо температура буде нижчою, то в підшкірній клітковині кровотік сповільниться, досто2ка кисню до жировим кліткам стане недостатньою і розщеплення буде йти дуже мляво.

Не дивлячись на те, що купання передбачає собою приємний спосіб, трудитися таки потрібно. Жир в організмі людини спалюється інтенсивно в стресових для неї ситуаціях, швидкість пульсу при яких доходить до 130-140 ударів на хвилину. Тому при плаванні необхідно добитися саме таких показників. Для цього можна не просто плавати, а поєднувати різні стилі. Наприклад, п’ять хвилин кроль, п’ять батерфляй.

Якщо ж ви сильно втомилися від активних рухів і плавання, не варто виходити з води раніше, ніж закінчиться відведений на тренування час. Полежіть на воді або походіть по дну.

Якщо ж ви плаваєте дуже добре, то такої частоти пульсу, звичайно, домогтися буде дуже складно. У такому випадку потрібно віддати перевагу плаванню аквааеробіку або водне поло. Підходить аеробіка в басейні також і тим, хто плаває тільки одним способом – сокиркою. У цьому якраз і перевага таких занять перед усіма іншими – вміння плавати або навіть просто добре триматися на воді не потрібно.

Аквааеробіка здатна стати відмінним способом схуднення для людей з великим надлишком ваги. Подібні тренування рекомендовані і вагітним. Не секрет, що майбутня мама просто зобов’язана вести досить активний спосіб життя для того, щоб уникнути ускладнень під час пологів. У теж час, через підвищене навантаження на всі системи органів, зробити це дуже складно. У воді рухатися набагато легше.

Як видно, заняття в басейні підходять дуже великій групі людей. Але це зовсім не означає, що програма для всіх повинна бути однаковою. Комусь важко пересуватися за рахунок занадто високої маси тіла, а комусь потрібно всього лише прибрати зайвих пару сантиметрів на талії. Зрозуміло, якою б не була відправна точка, мета єдина. Ось тільки підхід до вирішення проблеми повинен бути індивідуальним. Тому краще всього найняти тренера, який допоможе підібрати оптимальну програму для зниження ваги в басейні. Інший варіант – заняття аквааеробікою в спеціалізованих групах, також з підбором певної програми.