Як схуднути? : Схуднути на 50 кг цілком можливо!

Як схуднути? : Схуднути на 50 кг цілком можливо! Популярні записи Схуднути на 50 кг цілком можливо! Мрія мого життя збулася! Мені вдалося перетворитися з потворною жірдяйкі в красиву і струнку дівчину. Я змогла схуднути на 50 кг за два роки. Це дуже хороші результати за такий досить короткий термін.

Перед тим як я продовжу свою історію схуднення, давайте я представлюся. Отже кличуть мене Валентина і мені 27 років. Живу я в місті Ніжневаторске. З самого малого віку я була надзвичайно товстої. Лікарі говорили що це все через порушеного обміну речовин, і мовляв бути мені такий все життя. У той час у мене практично не було друзів, але воно й зрозуміло що ніхто не хотів водитися з жирним монстром або як мене ще називали бегемот. Саме тому я плакала ночами, прогулювала уроки і заїдала свої проблеми великим і жирним бутербродом з ковбасою.

З Кожній тижнем моя вага все збільшувався і збільшувався. Але до 8-го класу я почала замислюватися про схуднення. Адже було важко уявити що буде зі мною через рік два. У мене ніколи не буде чоловіка! думала я так доїдаючи свій черговий бутерброд.

Перше схуднення

Гарненько все осмисливши мені вдалося схуднути на 6 кг за два місяці і я відразу ж помітила позитивну симпатію з боку чоловічої статі. У мене відразу ж з’явився хлопчик якого я давно знала. Незабаром ми з ним повінчалися і стали гарною родиною. Після того як у мене з’явилася власна сім’я я остаточно розслабилася і перестала стежити за своєю вагою, і ось через два роки після заміжжя моя вага дійшов до позначки в 105 кг!

Задумки про схуднення

Одного разу ми були на день народженні моєї свекрухи і ми там фотографувалися. До Конку святкування я вирішила взяти фотоапарат і подивитися фотографії зняті цим вечором. Коли я побачила себе на цих фотографіях мені стало погано. Я почала ридати і всі почали мене заспокоювати я знову почала задумувати про схуднення.

Другим поштовхом до мого схудненню став випадок в інтернеті. Поки мій чоловік був на роботі а я сиділа вдома з дитиною я вирішила полазити по інтернету. У цей день я випадково і натрапила на дуже чудовий сайт: Жіночий клуб. на якому я сиджу і донині і на ньому ви читаєте цю статтю. На цьому сайті я знайшла безліч чудових статей про схуднення, але найцікавішим розділом для мене став: Як я схудла. в якому такі ж дівчата як і я писали свої історії схуднень. Прочитавши всі історії у мене знову з’явилася думка до схуднення. і так через два дні було прийнято рішення: Схуднути на 50 кг і не менше!

Правила харчування

Моїми першими кроками це були купи дієт якими я себе виснажувала більше місяця. Результат був очевидний, але на жаль мені важко було себе стримувати і я зривалася після чого і поверталися назад кілограми.

Поступово з часом мені вдалося дізнатися які продукти я можу їсти нормально а які ні і таким чином я разом зі своїм лікарем дієтологом змогли скласти мені індивідуальну дієту.

Після всього цього я зрозуміла що кожна людина має свою будову організму і свій обмін речовин, адже хто то може їсти кашу на молоці і при цьому худнути на 1 кг в день, а хто то це взагалі не може їсти так як гладшає на 1 кг в день. Я зрозуміла що не варто засмучуватися за раніше якщо не виходить досягти результату, треба всього лише пробувати знову і знову.

В Підсумку

Перебравши сотні дієт, склавши свою дієту + деякі фізичні комплекси за 2 роки спалили 50 кг мого живої ваги. тепер я виглядаю як молоденька дівчина, а адже мені вже 27 років і у мене є дитина.

Вірте в себе і домагайтеся поставлених цілей! Я змогла і ви зможете!

Також:

  • Я жирна дієти
  • як похудати з вагою 50кг
  • як похудати на 50 кілограм за 2 місяці