Як схуднути собачці?

як схуднути собачці?

« Відповідь # 1: 01 квітня 2011, 6:16:34 »

Для вас знайшла:

“Неправильно & # 1077; годування дуже часто є причиною захворювань, т & # 1072; ких як рахіт, ожиріння & # 1077;, сечокам’яна & # 1103; хвороба, і багато інші.

В деяких, що не запущених випадках буває досить просто скорректировать раціон з урахуванням виду, віку і физиологического стану тварини. Однак і в більш серйозних випадках, коли в організмі вже відбулися значні Патологічних & # 1080; е зміни, без призначення дієти лікування може виявитися неефективні & # 1084;.

Дієтичний корм можна приготувати і в домашніх умовах, одна & # 1082; о, при цьому буває досить важко зберігати постійним його склад. До щастя, сучас & # 1084; енное промислове виробництво кормів для домашніх тварин відкриває широкі можливості для застосування дієтотерапії в ветеринарії. Багатьма фірмами розроблені і виробляються дієтичні (Лікувальні) раци они для собак і кішок. У зоомагазинах і ветеринарних аптеках можна придбати дієтичні корми таких фірм, як Hill’s, Mars (Pedigree і Whiskas), Royal Canin (Canistar і Felistar) і деяких інших.

Перемена корми завжди є додаткове для & # 1086; ї навантаженням на організм тваринного, осо & # 1073; енно це стосується зміни типу годування, нап & # 1088; имер, з “Домашнього” на концентрированный (Сухий). Щоб уникнути різкого переходу, слід & # 1091; ет з’ясувати, чим тварина харчувалося до хвороби і, якщо є можливість, т & # 1086; призначити дієту, максима & # 1083; ьно наближену до звичайному харчуванню тварини. При цьому бажано НЕ міняти НЕ тільки тип годування, але і фирму-производителя корму.

До жаль, живий & # 1086; вими не можна пояснити, що для нього корисно, і однієї з проблем є відмова тваринного від призначеної дієти. У такий ситуації може допомогти або поступове привчання тваринного до новому корму, або його заміна на аналогічний, н & # 1086; іншого типу або другий фірми. Іноді, якщо дозволяє загальне стан пацієнта, можн & # 1086; змусити тварина поголодувати деякий час.

Призначаючи дієту, необход & # 1080; мо враховувати, що більшість готових кормів є полнорационными, то є НЕ вимагають ніяких добавок. Чи не всі дієтичні корми підходять для тривалого застосування. Багато дієти випускаються як в вигляді консервів, так і в сухому вигляді, і в більшості випадків їх можна поєднувати друг з одним. Однак є і виключення, на & # 1087; ример, корми Hill’s Prescription Diet Canine / Feline a / d, Canine d / d, s / d, t / d, Feline d / d, h / d, p / d. Деякі корми мають противопоказания. У будь-якому випадку, при призначення дієти слід уважно ознайомитися з їх описом. “

Можете спробувати. Про результатах отпишитесь!