Як схуднути швидко? Яблучна дієта!

Як схуднути швидко? Яблучна дієта! Як схуднути швидко? Яблучна дієта!

автор: Марина Курочкіна

дата: 07.05.2012

Питання «щоб такого з’їсти, щоб схуднути?» хвилює багатьох представниць прекрасної статі, особливо актуально схуднення напередодні пляжного сезону, коли зайві кілограми так і норовлять «кинутися в очі» оточуючим людям. До слова сказати, схуднення важливо не тільки з естетичної точки зору. Зайва вага – додаткове навантаження для організму, тому користь схуднення для здоров’я значна.

Наступний фактор, хвилюючий дівчат – швидке і ефективне схуднення. Ніколи чекати, результат потрібен вже через тиждень. Кращим виходом у такій ситуації буде яблучна дієта. Про користь яблук відомо давно, це корисний продукт з багатим вітамінно-мінеральним складом. Якщо певний період харчуватися тільки яблуками (свіжими, печеними), то можна легко і швидко схуднути, при цьому організм отримуватиме вітаміни, мінерали та інші потрібні речовини.

Плюси яблучної дієти: мінус зайві кг

У чому особливість і основні переваги яблучної дієти? По-перше, можна брати будь-який сорт яблук, який вам найбільше подобається або зібрати асорті з декількох сортів і вживати від 1 до 2 кг яблук на день. Друге, якщо свіжі яблука вам не подобаються або вже набридли, може їх запекти, відварити, стушкувати, головне не додавати ніяких інших компонентів (сахар. мед. Корицю і інш.). Третій, ще один величезний плюс – під час яблучної дієти можна пити без обмежень: воду (звичайну, мінеральну), чай (краще всього зелений, без цукру), відвари трав, компот з яблук або яблучний сік. Також можна ввести кефір або нежирний йогурт, іноді цей варіант називають кефіру-яблучна дієта. Чудовим доповненням, що дозволяє урізноманітнити меню дієти, стануть сирі овочі: морква. помідор. корінь селери, зелень. З цими продуктами можна приготувати яблучні салати, запіканки, пюре.

Ще одне не оспорімие гідність яблучної дієти – відсутність строгих умов. Ви самі вибираєте собі тривалість дієти (починаючи від одного розвантажувального дня в тиждень, закінчуючи десятиденним курсом), орієнтуючись на той результат, який ви хочете отримати. Яблука можна їсти цілий день, навіть після 18.00, головне не їсти безпосередньо перед сном.

речі про результат варто сказати особливо. За один день дієти можна зменшити вагу на 1 кг. Звичайно це приблизний результат, у кожного втрата ваги буде індивідуальною. Варто пам’ятати, що чим більше вихідний вага, тим більше організм втратить протягом тижня, найважче йде вага у тих, хто і так достатньо худий. Але у своєму прагненні до досконалості дівчат деколи не зупинити і вони готові сидіти на дієті і втрачати вагу, навіть якщо їх вага і так в рамках фізіологічної норми.

Яблучна дієта – відгуки про результативність

В середньому за тиждень яблучної дієти можна схуднути на 5-8 кг, комусь вдається добитися результату мінус 10 кг. Визначенійформули скидання ваги не існує, організм сам балансує вагу і скидає зайве. Тисячі представниць прекрасної статі, які вже випробували яблучну дієту, відгукуються про неї як про дуже ефективному, безпечному і головне швидкому способі схуднення.

Збираючись дотримуватися яблучної дієти, зверніть увагу на деякі особливості:

– при гастриті і виразкових ураженнях слизової не варто вживати кислі сорти яблук, в період загострень хвороб взагалі не варто дотримуватися дієти або узгодити це з лікарем.

– перед вживанням яблука необхідно ретельно промити, оскільки шкірка яблук обробляється різними хім. складами, що перешкоджають псуванню яблук;

– при захворюваннях щитовидної залози, з’їдайте яблука цілком, в яблучних насінні міститься йод.

Також:

  • чи можна похудати якщо їсти цілий день яблука