Як схуднути після пологів – Статті – Новонароджені – Деті@

Як схуднути після пологів – Статті – Новонароджені – Деті@ Як схуднути після пологів

Годує мамі необхідно щодня з’їдати 100-130 г білка, до 500 г повільних вуглеводів – це, в першу чергу, правильно термічно оброблені крупи, макарони з твердих сортів пшениці. А також достатня кількість клітковини, мінералів і вітамінів у вигляді овочів і фруктів. Харчуватися слід дрібно.

Коли ж слід задуматися про поліпшення своєї фігури? Практично відразу, через тиждень після пологів, можна приступати до зниження ваги. Але зроблю тут важливе застереження. Харчовий раціон можна і потрібно коригувати практично відразу. А що стосується фізичних вправ. то повинно пройти не менше 6-8 тижнів, щоб організм встиг завершити гормональну перебудову.

Крім того, навіть якщо пологи протікали нормально, ранні фізичні вправи можуть привести до опущення стінок піхви. А якщо, наприклад, були розриви промежини, то необхідно достатній час для формування гарного рубця в місці накладення швів. Якщо ж пологи супроводжувалися кесаревим розтином, то термін початку фізичних навантажень відсувається до 2,5-3 місяців, щоб уникнути ускладнень.

користувач «Діти »

Правильно схуднути після пологів допоможе психологічний настрій і мотивація. Важливо не впадати у відчай, дивлячись у дзеркало, згадуючи свою підтягнуту фігуру до вагітності. Пам’ятайте, що за цей період у вашому організмі відбувалися значні зміни, і, оскільки гормональний фон повертається до колишніх показників, багато речей будуть відбуват1я самі собою. Ваше завдання – допомогти своєму організму.

Обов’язково візьміть папір і ручку, поставте собі ясну і здійсниму мета, якої ваги ви повинні досягти. І – увага! Обов’язково пропишіть конкретні терміни досягнення мети! В іншому випадку ви ризикуєте так і залишитися в мріях про схуднення, замість здійснення наміру, постійно відкладаючи свої дії «на наступний понеділок».

Пам’ятайте, що зниження ваги на 150-500 г на тиждень, це нормально. Якщо вага знижується швидше, то велика ймовірність зриву і нового набору ваги. Заведіть щоденник харчування, він дозволяє робити аналіз і виправляти помилки. Щоденник харчування я рекомендую заповнювати не після з’їденого, а заздалегідь планувати, що ви будете їсти, саме так легше і правильніше здійснювати підрахунок і контроль кількості та якісного складу їжі.

Якщо ви годуєте грудьми. то доведеться подвійно уважніше поставитися до свого раціону. У першу чергу позбутися міфів про те, що для хорошої лактації необхідно їсти багато і головним чином висококалорійну їжу. Це не так! Для годуючої мами набагато важливіше скласти збалансований раціон з потрібним співвідношенням білків, жирів і вуглеводів.

Щоб схуднути після пологів, добова калорійність раціону повинна бути на 500 калорій вище звичного, не більше того.

Годує мамі необхідно щодня з’їдати 100-130 г білка, причому до 60% тваринного. Вуглеводів до 500 г, причому, перевагу необхідно віддавати повільним, або складним вуглеводам. Це, в першу чергу, крупи, правильно термічно оброблені, макарони з твердих сортів пшениці.

Важливо пам’ятати про достатній кількості клітковини, а це, звичайно, овочі та фрукти. а вони, в свою чергу, є хорошим джерелом вітамінів і мінералів.

Самий правильний спосіб харчування – харчуватися дрібно. Загальна кількість їжі повинно бути 1,2-1,5 кг. На один прийом 250 г їжі, це обсяг однієї склянки. Всього прийомів їжі повинно бути 5-6, причому 3 з них – це основні, і 2-3 перекусу. Основні прийоми їжі – сніданок, обід і вечерю.

користувач «Діти »

Сніданок – ключовий момент, ніколи його не пропускайте. Саме в ранкові години запускаються так звані метаболічні годинник, ваш обмін найбільш активний, всі поживні речовини, що надійшли з їжею, будуть використані для виробництва енергії і не отложатся у вигляді жирових відкладень.

Через 2-2,5 години слід перший перекус. Це може бути один фрукт (не більше!), Один овоч, жменька горіхів. склянка нежирного кефіру або йогурту.

Через 2-2,5 години – обід. В обід обов’язково з’їжте білкове блюдо, це може бути нежирне м’ясо, риба, курка чи індичка. Ідеально – приготувати все це на пару або відварити. Головне – ніякої смаження, інакше всі ваші зусилля по зниженню ваги пропадуть даром. Білкові продукти просто необхідно поєднувати з достатньою кількістю овочів, як у сирому, так і в тушкованому вигляді. В кінці готування додайте трохи будь-якого рослинного масла.

Між обідом і вечерею у вас може бути 1-2 перекусу з тих продуктів, що я перерахувала вище.

Вечеря – дуже важливий момент. Його потрібно з’їсти не пізніше 19 годин. Справа в тому, що до цього часу обмін дуже сильно сповільнюється і все, що з’їдено ввечері, відкладеться, в основному, у вигляді жирових запасів в «депо» – жирові клітини.

На закінчення хочу сказати, що без обмежень у справі позбавлення від зайвих кілограмів обійтися не вийде. Щоб схуднути після пологів, з раціону доведеться виключити. цукор і всі продукти, що містять його, борошно вищого гатунку і вироби з неї, копченості, солону жирну рибу, готові м’ясні продукти, такі, як ковбаса, шинка, сосиски, сардельки і т. д. деякі види фруктів – виноград, хурму, банани, дині, смажені страви, високожирні молочні продукти, морозиво.

І дуже важливий момент – в день необхідно випивати 2-2,5 літра води.