Як схуднути на хлібі?

Як схуднути на хлібі? схожі теми

Якщо вам заманулося раптом посидіти. на хлібі і воді, то напевно вам підійде хлібна дієта, яка допоможе щотижня втрачати від 1 до 3 кг і при цьому не відчувати болісного голоду. Вона допоможе бути у формі навіть любителькам бутербродів і мучного.

Хлібна дієта складається з двох частин. Першою варто дотримуватися протягом 1-2 тижнів, а другий взяти за основу свого харчування на досить тривалий період часу.

Перший етап дієти на хлібі: допускається щоденне вживання 8-12 шматочків цільнозернового хліба для жінок і 12-16 для чоловіків. Дуже важливо не економити на воді, жіноча норма становить 8-10 склянок, чоловіча – 10-12, сюди не входить чай, кава і фруктові соки. Як і при будь-якій дієті буде не зайвим приймати вітаміни і препарати кальцію.

Солодке при хлібній дієті категорично виключається з раціону, також забороняються жирні продукти: непісним м’ясо, молочні продукти більше 5% жирності. Якщо ви готуєте курку, обов’язково зніміть шкіру, вона може зіпсувати вам всю дієту. На хліб можна намазувати прозорим шаром хумус, овочеву ікру і сир, покласти тонкий шматочок риби або пісної шинки. При цьому ваше меню може містити будь-яку кількість некрохмалистих овочів, тобто ви повинні виключити картоплю, моркву, кукурудзу, горошок, квасолю, цвітну капусту, буряк і т. п.

Обов’язковою продуктами на цьому етапі дієти є 200 г йогурту низької жирності і фрукти, при бажанні можна іноді дозволити собі заміну на дієтичний десерт. 3 рази на тиждень покладається м’ясо або риба з овочами, але при цьому потрібно знизити кількість хліба на 3-4 скибочки, також рекомендується з’їдати 3 відварені яйця на тиждень. Якщо дотримуватися цієї схеми, калорійність щоденного раціону знижується до 1300-1800 калорій, а вага йде набагато швидше. На такій дієті сидіти можна не довше 10 днів.

Другий етап дієти на хлібі полягає в тому, що дієтичний хліб можна замінювати іншими продуктами. Наприклад, кожні 2 шматочки хліба можна замінити на: стакан варених бобових; стакан варених макаронних виробів; дві третини склянки варених круп – вівсянки, гречки, пшона, рису; 1 вареної картоплиною; 1 качаном кукурудзи. Іноді можна замінювати 3-4 ложками наслідках пластівців для сніданку, 1-2 ложками мюслі, 2 дієтичними крекерами. За цією схемою живлення можна харчуватися стільки, скільки вам хочеться, головне, щоб бути не тільки стрункою, а й здоровою.

Схуднення з Оленою Малишевої – це не просто дієта від відомої людини, це певний спосіб життя, який допоможе вам завжди бути у формі.