Як схуднути на травах, які трави допомагають схуднути?

Як схуднути на травах, які трави допомагають схуднути? Як схуднути на травах?

Багато худнуть в гонитві за швидким ефектом і не бажаючи зазнавати труднощів, сліпо довіряють рекламі таблеток для схуднення, завдаючи при цьому величезної шкоди організму. «Чарівні» пігулки зазвичай напхані хімією, і ніяка «витяжка ананаса» ситуацію не рятує. Але ж існує природний засіб для схуднення, яке можна придбати в будь-якій аптеці буквально за копійки. Йдеться про всілякі трав’яних зборах.

Насамперед, потрібно запам’ятати, що в тому, як схуднути на травах, необхідно дотримуватися обережності. Неправильний підбір фіточаю, передозування, або чутливість до одного з компонентів трав’яного збору можуть привести до алергічної реакції, набряків, і більше небезпечних наслідків. Тому завжди консультуйтеся з лікарем, перш ніж почати шлях до стрункості за допомогою трав.

Традиційні причини повноти визнати не завжди легко. Найчастіше це звичайна звичка їсти надміру, заїдати стреси, підсолоджувати смакотою неприємні моменти або невдачі. Шлунок починає розтягуватися, він весь час вимагає нових і нових порцій їжі, хоча після задоволення цієї потреби ви відчуваєте тяжкість, дискомфорт і муки совісті.

Отже, перша проблема визначена – це підвищений апетит.

Перебороти бажання в черговий раз перехопити порцію зайвих калорій допоможе настій петрушки. Дозування – чайна ложка сушеної рослини на склянку води. Для посилення ефекту можна додати насіння кропу.

Які трави допомагають схуднути?

Імбирний чай з корицею нормалізує обмін речовин, той же ефект дають розмарин, кропива, мати-й-мачуха, листя берези. Крім того, ці рослинні компоненти абсолютно нешкідливі.

Приборкати розгулявся апетит можна за допомогою дягелю, кореня алтея, водоростей спіруліна.

Сечогінна властивість властива барбарису, лопуха, льнянке, брусничним листю і кульбабі. У тих, що худнуть часто порушений не тільки обмін речовин, але і водний баланс, а ці трави допоможуть вам позбавитися від набряків.

Проблему запорів вирішать ромашка, деревій, кріп, аніс. Крім того, ці відвари сприяють виведенню токсинів, очищають кишечник і стабілізують його роботу.