Як схуднути на скакалці – рекомендації, відгуки

Як схуднути на скакалці – рекомендації, відгуки Як схуднути на скакалці

У пошуках найбільш ефективних вправ для схуднення багато хто з нас переривають тонну літератури чи цілодобово проводять в інтернеті. Таке завзяття цілком зрозуміло, адже так хочеться, щоб фізичне навантаження сприяла швидкому схудненню. Здається, що чим складніше будуть вправи, тим швидше почнуть згоряти жирові відкладення. Тому більшість з нас практично не розглядає можливість включення у свій комплекс фізичних вправ прості й відомі нам з дитинства.

Йдеться про стрибки на скакалці. Питання про те, як схуднути на скакалці не варто, оскільки багато хто з нас вважають це заняття занадто «несерйозним» для дорослої людини. Проте таке ставлення в корені невірно, а стрибки на скакалці – чудовий спосіб фізичної активності, що сприяє ефективному схудненню. Проблема в тому, що не всі знають, як схуднути на скакалці, а саме якої інтенсивності потрібно дотримуватися і як довго доведеться стрибати, щоб врешті-решт позбутися зайвих кілограмів.

Вчимося стрибати на скакалці

Навряд чи можна знайти дорослої людини, яка не вмів би стрибати на скакалці. Кожна дівчинка обов’язково проводила багато часу за цим заняттям, захоплено стрибаючи з подружками у дворі. Проте на запитання про те, чи допомагає скакалка схуднути, відповідь буде позитивною тільки в тому випадку, якщо стрибати правильно. Що це означає?

Щоб освоїти техніку стрибків на скакалці або техніку сукупного, як зараз модно називати стрибки на скакалці, потрібно навчитися стрибати на місці з рівними інтервалами часу. Потім до цих стрибків варто приєднати обертання скакалкою, перестрибуючи її, коли вона проходить внизу. Освоївши цю техніку, ви зможете досить довго витримувати стрибки на скакалці, що буде сприяти схудненню.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи допомагає скакалка схуднути, зверніть увагу на професійних спортсменів. Найчастіше в комплексі вправ, які вони вибирають для себе, присутні і вправи на скакалці.

Як схуднути, стрибаючи на скакалці

Потрібно сказати, що вправи на скакалці цілком можуть замінити популярні аеробні вправи. Зокрема, стрибки на скакалці є не менш ефективними, ніж улюблений багатьма біг. Зручність скакалки полягає в тому, що ви можете займатися з нею, навіть не маючи багато вільного простору, адже стрибати можна і на місці, чого не скажеш про біг. Скакалка з успіхом замінить вам громіздку бігову доріжку і зробить можливими ефективні заняття навіть вдома.

Стрибки на скакалці відмінно тренують серцево-судинну систему, підвищують витривалість. Вони зміцнюють м’язи ніг, сідниць і преса. І все це без необхідності міняти тренажери і придумувати складні вправи.

Якщо ви хочете знати, як схуднути, стрибаючи на скакалці, потрібно розуміти, що в даному випадку основною умовою є тривалість тренування. Щоб запустити процес спалювання жирових відкладень, стрибки на скакалці повинні продовжуватися не менше 30 хвилин. Бажано, щоб такі заняття були щоденними, тоді процес схуднення піде набагато швидше.

Вибираємо скакалку

Ефективність вправ на скакалці в чому залежить від того, наскільки зручно вам буде виконувати вправи. Тому всім, хто мріє, як схуднути, стрибаючи на скакалці, потрібно правильно вибирати її. Довжину скакалки визначають наступним чином: складають її навпіл, і, затиснувши ручки скакалки в долонях, витягають руки вперед. Складена скакалка повинна стосуватися підлоги, але не лежати на ньому.

Важливо також, з якого матеріалу виготовлена??сама скакалка. Він повинен бути досить еластичним і в той же час досить важким, щоб стрибати було легко. Якщо ви вибираєте скакалку з єдиною метою – схуднути, то має сенс придивитися до скакалкою з вбудованим лічильником калорій. Тоді ви точно зможете сказати, скільки калорій витратили під час занять.

Схуднути із скакалкою: відгуки

Будь-яка людина може схуднути зі скакалкою, відгуки свідчать про ефективність подібних вправ. Ті, хто прагне схуднути зі скакалкою, відгуки можуть сприймати як пряме керівництво до дії. Якщо вірити відгуками, то за умови регулярних занять тривалістю не менше 30 хвилин, за місяць занять можна схуднути на 3-4 кг. При цьому значно зменшиться об’єм стегон, піде живіт, ноги стануть стрункими, а сідниці підтягнутими.

Варто відзначити ще одну чудову особливість вправ на скакалці. Завдяки їй можна позбутися целюліту. Про це також говорять у своїх відгуках ті, хто зробили скакалку головним знаряддям у боротьбі із зайвими кілограмами. Тим не менш, незважаючи на безліч плюсів, у вправ на скакалці є і свої мінуси.

Як схуднути на скакалці, не зашкодивши здоров’ю?

Перш ніж замислюватися про те, як схуднути на скакалці, потрібно виключити можливі негативні наслідки для здоров’я. У числі протипоказань до вправ на скакалці відносяться:

    Хвороби суглобів і хребта, зокрема, ураження міжхребцевих дисків. У цьому випадку стрибки будуть травмувати їх ще більше, що призведе до серйозних наслідків. Схильність до скачок тиску. Підвищення фізичної активності може спровокувати різке підвищення тиску, і навіть гіпертонічний криз. Надмірна вага з перевищенням ваги на 15-20 кг. При такій вазі навантаження на суглоби буде занадто великий, а це строго протипоказано. Тимчасовим протипоказанням до стрибків на скакалці стане недавній обід або вечерю. Не рекомендується виконувати вправи на повний шлунок. Стрибки на скакалці, як і будь-яка інша інтенсивне фізичне навантаження, протипоказані людям, страждаючим вродженими чи набутими захворюваннями серця.

Якщо ви знайшли у себе хоча б одне з перерахованих вище протипоказань, то стрибки на скакалці як метод боротьби із зайвою вагою вам не підійдуть. Краще вибрати який-небудь інший вид фізичної активності. Питання про те, як схуднути на скакалці, для вас стояти не повинен.

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, проголосуйте за неї.

Також:

  • чи можна замінити біг скакалкою чи ефективно це
  • як робити вправи із скакалкою чиможна похудати
  • Якщо кожного дня скакати на скакалке можна похудати