Як схуднути на кефірі: меню, відгуки, рецепти

Як схуднути на кефірі: меню, відгуки, рецепти Як схуднути на кефірі швидко і ефективно: відгуки, рецепти

Як схуднути на кефірі, знайти для себе оптимальний варіант дієти, яких зараз можна знайти величезну безліч і в основі яких лежить кисломолочний продукт – кефір. Проте варто з обережністю ставитися до деяких з них, адже, незважаючи на всю ту користь, що несе кефір, занадто тривалий, чи неправильне дотримання дієти кефіру може обернутися вельми плачевно для здоров’я. Нижче наводяться найбільш ефективні і багаторазово випробувані, які довели свою ефективність дієти, за основу яких взято кефір.

Користь кефіру для людського організму доведена давно, адже тільки одна кефірна закваска включає в себе близько двадцяти різних типів мікроорганізмів. Тривалість життя всіх цих крихітних організмів у травній системі людини вкрай швидкоплинна, але навіть за цей невеликий період часу вони встигають надати на мікрофлору кишечника пробиотическое вплив, тим самим нормалізувати загальну чисельність мікроорганізмів, таких необхідних і корисних для здоров’я. Їх користь полягає в тому, що вони стримують і знищують розмноження патогенних організмів, таких як збудники туберкульозу та гнильні бактерії. Крім того кефір корисний і як імуностимулюючий засіб, а також надає сечогінний і розслабляючий ефект. Ще до одного немаловажному моменту можна віднести те, що не існує «некорисного» кефіру, а його ефективність обумовлюється лише жирністю, кислотністю і фортецею продукту.

За існуючими на даний момент ГОСТам, масова частка жиру в звичайному кефірі на 100гр. Продукту повинна становити 2,5%, а білка не менше ніж 2,8 гр.

Незважаючи наскільки корисний для організму людини кефір, фахівці в області дієтології радять бути стриманішою при його вживанні і не пити без міри. В силу якихось індивідуальних особливостей деякі люди взагалі не можуть вживати даний кисломолочний напій. Надмірне ж споживання даної продукції здатне спровокувати проблеми з шлунком, простіше кажучи, діарею. Варто завжди пам’ятати, що тривалий «сидіння» на монодиете здатне заподіяти шкоду здоров’ю.

А зараз давайте розглянемо дієти для схуднення, за основу яких взято кефір.

Монодієта кефірна

Кефірна монодієта має тривалість три доби, протягом яких вам належить відмовитися абсолютно від всієї їжі і харчуватися лише одним кефіром, в який не можна додавати цукор. Добовий обсяг кисломолочного напою має становити від одного до півтора літрів, який слід розділити на шість рівних частин і пити через однакові часові відрізки. Через три доби монодієти на кефірі, вага тіла повинен знизитися на 3-4кг.

Кефірна дієта смугаста Варіант: Смугаста дієта кефіру має таке своєрідне назва унаслідок того, що дні прийому звичайної їжі і дні, в які п’ється тільки кефір, чергуються. Тобто в перший день ви п’єте тільки лише кефір, жирністю 1%, при цьому немає ніяких обмежень на обсяг, а на другий день їсте звичну для вас їжу і далі чергуєте дні. Варіант: Даний варіант відрізняється тим, що на другий день замість звичної їжі в раціоні харчування присутній тільки сир з мінімальним вмістом жиру. Протягом дня слід з’їдати 300гр. сиру і запивати кефіром, не більше 750мл.

В силу того, що дні чергуються, дотримуватися даної дієти досить не складно, однак результативність зниження ваги від неї сумнівна, тому що із-за чергування днів, маса буде те знижуватися, то навпаки набиратися.

Фруктово-кефірна дієта

дієта кефіру 9 днів Дієта кефіру-фруктова в основному є засобом для проведення розвантажувальних днів. Протягом дня слід випивати 2 літри кефіру з мінімальним відсотком жирності, а також їсти в будь-якій кількості фрукти, можна і овочі. Тривалість дієти становить 3-4 діб.

Кефирно-яблучна дієта на 9 днів

    1-3 діб необхідно пити знежирений кефір по 1.5л. в день.

4-6 добу їсти яблука до 1.5кг. в день, а також дозволяється пити мінералку. 7-9 добу знову п’ємо тільки кефір знежирений, по 1.5л. в день.

За 9 днів на яблучно-кефірної дієті можна скинути порядку 9кг. жиру. На протяг даного дієтичного курсу можливі невеликі відчуття слабкості в організмі, викликані браком їжі містить достатню кількість вуглеводів.

9 денна дієта кефіру

    1-3 діб дієти кефіру на 9 днів передбачають питво 1% кефіру без будь-яких обмежень, а також можна з’їсти 100г. несолоного рису в день.

4-6 добу проходять всі також з кефіром, тільки тепер на додаток до нього дозволяється з’їсти 100гр. населеного відвареного курячого м’яса. 7-9 добу – це па раніше кефір, але в ці дні для різноманітності їжі рекомендуються яблука, кількість яких ніяк не обмежена.

Дотримуючись даної дев’ятиденної дієти з кефіром, рисом, відварною куркою та яблуками, ви не будете відчувати постійне відчуття голоду, при цьому сумарний показник скинутися ваги буде варіюватися в районі 8кг.

Тепер ви знаєте, як схуднути на кефірі – це зовсім не складно, не вимагає від вас виснажливого голодування і що важливо, подібні дієти не вимагають великих фінансових витрат, що забезпечує доступність незалежно від матеріального достатку.