Як схуднути на інсуліні? – Повідомлення форуму / блогу на порталі Мій Діабет

Як схуднути на інсуліні? – Повідомлення форуму / блогу на порталі Мій Діабет Написали

Зростання 167, вага 63 кг (до початку інсуліну після цукрознижувальних таблеток вага була 57 – 58). В ідеалі для мене – 58 кг, не більше (по відчуттях, гардероб на таку вагу у мене.). Робота сидяча (педагог). Інсуліни – Актропід два рази на день (зараз поки менше, ніж був на початку) вранці і ввечері по 2 од, протафан – ранок 4 од, на ніч 8 ед. ХЕ на все це – по 3 на основний прийом, по одній – на перекус. В силу відсутності ваг – все пріблізітельно. Одно можу сказати точно: почала менше їсти в три рази, ніж їла в лікарні, стала користуватися програмою для корекції доз (переїдали точно раніше) – за три дні жорсткої дієти не схудла, але цукор став нижче (4-5 протягом дня) з тенденцією до гіпо, тому на ніч щось під’їдала (на1-2 ХЕ – рафінад і все таке не їм до останнього)

Наталія, а навіщо Ви під’їдала рафінад. він різко підвищує цукор в крові, а потім також різко знижує, ось Вам і гіпо. Я на ніч з’їдаю тільки повільні вуглеводи (наприклад ложка гречки, або шматочок зернового хліба) з огірочком. І ніякого гіпо.

Насчет голоду: інсулін викликає голод, Ви собі харчування продумайте, і буде Вам щастя 🙂 наводжу меню (просте) одного дня харчування:

1 сніданок: на 3 ХЕ крупи (на сніданок можна навіть макаронів або картопельки собі дозволити) +100 грам курочки (білок) +1-2 овоча. Лікар мені навіть дозволила вранці на 1 ХЕ солоденьке (наприклад, гіркий шоколад).

2 Сніданок: фрукт (яблуко або груша) на 1-1,5 ХЕ

3 Обід: на 2 ХЕ крупа + 50 грам білка (яйце, м’ясо – тільки не ковбаси) + овочі

Перекус: 2 бутерброда на 2 ХЕ – кожен бутерброд складається з 2 шматочків цільнозернового хліба (2 шматочки – 1 ХЕ) + шматочок сиру або мяско + огірочок (скибочками прокладений) або листя салату (пляшок зручно з собою носити, коли їду з будинку, обов’язково беру пляшок, тому що вони заздалегідь пораховані і з’їсти їх можна практично в будь-якому місці)

5 вечеря: крупа на 2 ХЕ (крім білого рису, пшона, макаронів і картоплі) + овочі (тушковані, варені, навіть злегка обсмажені), я люблю ввечері квашену капусточку з гречкою 🙂 але вечеря без білка!

вечірній перекус: стакан кефіру (молока) 1ХЕ + хлібці житні на 1 ХЕ, (перекус приблизно за годину-дві до сну).

Також:

  • спільнота людей з діабетом