Як схуднути на біговій доріжці. Чи допомагає бігова доріжка схуднути | a6o7v1

Як схуднути на біговій доріжці. Чи допомагає бігова доріжка схуднути | a6o7v1 Як схуднути на біговій доріжці. Чи допомагає бігова доріжка схуднути Як схуднути на біговій доріжці. Чи допомагає бігова доріжка схуднути

Ходьба або біг на біговій доріжці як метод схуднення завойовує все більшу популярність. Все більше людей цікавиться тим, як схуднути на біговій доріжці .

Про заняттях на біговій доріжці поговорили. Тепер розберемо, яким ще способом можна успішно тренувати серцево – судинну і дихальні системи. А найголовніше схуднути і тримати свою вагу в нормі.

Ходити по біговій доріжці необхідно швидко, так, як ніби б ви кудись спізнюєтеся. Це часто називають спортивною ходьбою або ходьбою в спортивному темпі. Один кілометр проходити на біговій доріжці ви повинні за 10-12 хвилин.

В іншому випадку слід вибирати електричну бігову доріжку, де стрічку в дію призводить електромотор. Полотно рухається із заданою вами швидкістю, максимальні показники якої залежать від потужності мотора (як і максимально допустима вага що займається на доріжці людини). Це головна відмінність між двома типами доріжок. Але є і ще деякі. На механічній доріжці ви можете контролювати тільки певні показники: пульсу, швидкості, часу тренування, пройденої дистанції та кількості витрачених калорій. Електричний тренажер дозволяє вибрати одну з декількох спеціальних програм, вбудованих в панель керування або створити власну – залежно від моделі бігової доріжки. Механічний тренажер позбавлений такої функції, але і коштує значно дешевше свого побратима. Крім того, через відсутність навороченою електроніки він значно рідше виходить з ладу, а до всього ще й не вимагає підключення до мережі і витрат електроенергії. Ще одна перевага: обсяги і вагу механічної доріжки зазвичай менше, ніж електричної. Зате остання дозволяє регулювати нахил полотна, що допомагає зміцнювати м’язи сідниць і задньої поверхні стегна. Важливим є також наявність в електричній версії ключа безпеки, який прикріплюють до пояса. При падінні людини він висмикується, і доріжка зупиняється, що дозволяє уникнути травм.

І наостанок відзначимо, що не треба мучити себе питанням « як схуднути на біговій доріжці », необхідно вирішити для себе як правильно займатися на біговій доріжці, щоб це подобалося. Більше оптимізму і у Вас все вийде. Успіхів!

вроджений порок серця; тромбофлебіт нижніх кінцівок; виражене розлад серцевого ритму; недостатність кровообігу. при будь-яких гострих захворюваннях, підвищеній температурі в періоди загострення хронічних захворювань. бронхіальна астма з частими нападами, легенево-серцева недостатність, мітральний стеноз, стенокардія, високий тиск (важка форма гіпертонії), пороки серця. порушення функцій суглобів, багато форми остеохондрозу.

Одна з найбільш поширених причин, за якими купуються бігові доріжки – це бажання схуднути. У цій статті ми розповімо, як правильно використовувати бігову доріжку для схуднення.

Особливо схуднення на біговій доріжці підходить тоді, коли інші фізичні та силові заняття протипоказані за станом здоров’я, так як цей метод ефективно допомагає спалювати жири, але при цьому не призводить до перевантажень і травм. Заняття на біговій доріжці приємні і для тих людей, хто просто звик і любить займатися спортом.

Розберемо, як починати тренуватися на біговій доріжці людям з надмірною масою тіла.

Інтервальна схема тренувань для схуднення на біговій доріжці 2

> 16 On February 16th, 2011, оксана said:

я ходжу по біговій доріжці під нахилом по 40 хв. в день, потім відразу-ж качаю прес по10 раз три підходи, сідаю на велотренажер і кручу педалі з різною швидкістю і з різним навантаженням по 30 хв., пульс 130-150 уд. мін. правільно Чи я роблю? І як скоро схудну.

Мені був 21 рік, і я вперше почала займатися бігом. Незабаром біг я замінила на ходьбу по біговій доріжці, і сьогодні я хочу розповісти про своє тривале досвіді – про те, як це робити правильно, і про переваги цього виду спортивної активності.

Безумовно, ми не розповімо Вам про те, як схуднути на біговій доріжці за 10 хвилин на тиждень, але, як кажуть, дорогу здолає той, хто йде. Заняття слід проводити щодня мінімум 5 разів на тиждень. Тривалість тренування повинна становити не менше 30 хвилин. Крім того 1 день в тиждень посвітити вартовому заняття і, як мінімум, два рази – 45-хвилинному.

Перш ніж почати біг або ходьбу на біговій доріжці, слід, як на звичайному тренуванні, гарненько розім’ятися. Це вбереже вас від небажаних травм або розтягнень. Почавши тренування, слід повністю зануритися в процес і не відволікатися на домашні справи. Наприклад, не можна змішувати щоденну годинну пробіжку на доріжці з приготуванням вечері. Гарного результату не вийде ні там, ні там. І, зрозуміло, будь-які заняття на біговій доріжці для схуднення будуть лише в тому випадку ефективні, якщо вони регулярні.

Взагалі, крім згону ваги, цей вид тренажерів (як, втім, і інші), приносить користь також і в інших відносинах (див. статтю про користь). Однак зараз нас цікавить тільки одне питання – як схуднути на біговій доріжці.

У частині навіть ходьби на біговій доріжки я досконалий новичек! Зараз я тільки вибираю яку доріжку купити. В принципі вибрала дуже компактну, навіть елегантну можна сказати, тому як для мене цей момент дуже важливий! Хочеться щоб крім функціональності, вона ще й око милувала. Але у мене питання, без відповіді на нього я не можу остаточно зважитися на покупку. Зараз мені потрібна від доріжці тільки одна функція, ходьба. Повільна ходьба. У мене хворі коліна і набряклі ноги і лікарі рекомендували мені побільше ходити. Так от що за питання у мене: мінімальна швидкість на всіх доріжках – 0,8 км / год. А така швидкість дасть мені можливість повільно ходити по ній, або для такої ходьби така швидкість велика.

Всім відома неоціненна користь бігу для здоров’я. Якщо Вам не хочеться витрачати гроші на нову спортивну форму, бруднити кросівки і проводити час під дощем, враховуючи капризи погоди, звичайний біг можна легко замінити заняттями на біговій доріжці. Цей, загалом-то, невигадливий тренажер є ідеальним, ефективним і нетравмонебезпечні засобом для позбавлення від зайвої ваги. Бігова доріжка підходить навіть для людей з початковим рівнем підготовки або мають обмеження по фізичному навантаженні. Нижче наводяться основні принципи того, як схуднути на біговій доріжці.

Тренуватися на біговій доріжці можна в будь-який час, але краще робити це вранці, так як жирові запаси вранці спалюються легше.

> 14 On January 6th, 2011, Ірина said:

Здравствуйте! я вже ходжу три місяці на механічній біговій доріжці 3-4 рази на тиждень по 30 хвилин, але ефекту ноль. Что мені робити?

Як схуднути на біговій доріжці? Так само як і у випадку зі звичайним бігом, багато залежить від того як, скільки і як часто займатися. У будь-якому випадку, починати рекомендують з мінімального навантаження, поступово збільшуючи як навантаження, так і тривалість занять. Програма тренувань на біговій доріжці залежить від індивідуальних характеристик організму: ваги, тренованості, стан здоров’я серцево-судинної системи. Щоб підібрати правильну навантаження, краще всього проконсультуватися з фітнес-тренером. Якщо ж ви вже неодноразово займалися в тренажерному залі і знаєте свою «норму» можна порахувати необхідну кількість часу бігу на доріжці самостійно. Для особливо просунутих рекомендують використовувати також обважнювачі на руки або ноги і часту зміну темпу бігу, що імітує біг по пересіченій місцевості.

Постарайтеся на тренування на біговій доріжці виділяти як мінімум по 30 хвилин на день, хоча б два дні на тиждень про приділяйте тренуванні 45 хвилин, а один день – тренуйтеся на біговій доріжці щонайменше протягом 60 хвилин. Якщо 60 хвилин вам виділити або витримати складно, можна розділити годинне тренування на дві по півгодини протягом одного дня.

Також:

  • на біговій доріжці був пульс 150