Як схуднути на 9 кг за 1 місяць? Відповіді та рекомендації на

Як схуднути на 9 кг за 1 місяць? Відповіді та рекомендації на Як схуднути на 9 кг за 1 місяць

Як схуднути на 9 кг за 1 місяць?

Якщо ви питаєте себе, як схуднути на 9 кг за місяць, то ви вже напевно зробили перший крок – обзавелися стимулом. Та й мета сформована досить чітко.

Підготовка до схуднення

До цієї важливої??процедурі потрібно підготуватися. І мова йде не тільки про моральний аспект, який теж досить важливий. По-перше, ще більш деталізуйте мету. Ви не просто худнете на 9 кг за місяць, а на 2,25 кг на тиждень. По-друге, виберіть метод контролю. Для досягнення мети вам просто необхідні хороші електронні ваги. Зважуватися на цих терезах вам доведеться щоранку, а результати записувати в спеціальний щоденник. Іноді цифри будуть стояти на місці. Це не привід для паніки. Головне не додавати у вазі і виходити на бажану цифру «-2,25» в кінці тижня.

Як схуднути на 9 кг за 1 місяць, не обмежуючи себе в їжі? Простіше простого! Чи чули ви колись про продукти з негативною калорійністю? Давайте розберемося, що ж це за казкова їжа і як вона працює. Для початку розвіємо міф. З назви можна зробити висновок, що від такої їжі худнуть, але це твердження не зовсім вірно. Справа в тому, що існує набір продуктів, на перетравлення яких витрачається велика кількість калорій. Такі продукти відмінно підійдуть, як заміна шкідливим і калорійним, але заїдати ними торт не має ні найменшого сенсу. Які ж продукти входять в список? Особливе місце серед цих продуктів займає нежирне м’ясо.

Овочі: цукіні, шпинат, цибуля, листя салату, боби, огірок, чилі, селера, цвітна капуста, морква, білокачанна капуста, брокколі, буряк, спаржа.

Фрукти і ягоди: кавун, суниця, малина, ананас, папайя, апельсин, манго, грейпфрут, журавлина, чорниця, яблука.

Худне варто звертати увагу на більш кислі фрукти. Наприклад, вибираючи яблука, віддайте перевагу зеленому міцному фрукту замість червоного истекающего соком. Обережними варто бути і з ананасами. Зараз супермаркети заполонили їх солодкі зібратися – абакаші. Виглядає фрукт абсолютно так само. Відрізняється тільки ціною і смаком. Він зазвичай в рази дешевше і солодше свого родича. Дуже смачно, але в нашому випадку не підходить.

Все одно хочеться чогось шкідливого?

Не мучте себе. Виберіть відповідний препарат. що допомагає позбавитися від відчуття голоду, а заодно і спалити жир. Адже нас хвилює, як скинути 9 кг за 1 місяць, а це завдання не з легких.

Фізичні навантаження

Якщо вас цікавить, як схуднути на 9 кг за 1 місяць, то без спортзалу не обійтися. Тренер у фітнес-клубі складе відповідну програму, але не варто повністю покладатися на чужі знання. Ваша програма повинна виглядати приблизно так:

    10 хв кардионагрузки. Це може бути біг підтюпцем на біговій доріжці, заняття на гребному або велотренажері. Робота в тренажерах. З урахуванням того, що оптимальний графік – три заняття на тиждень, можна тренуватися таким чином: день 1 – груди і трицепс, день 2 – спина і біцепс, день 3 – ноги.

Тепер найважливіше: вагу і повторення . В одному сеті у нас має бути по 15-20 повторень. Саме так вам вдасться скинути вагу і зробити ваше тіло жіночним і привабливим. Часто фахівці фітнес-клубів намагаються створити зі своїх вихованок те, що хочуть бачити самі, втілити свої нездійснені мрії. Знайте, що якщо вам запропонують менше 5 повторень в сеті, заняття спрямовані на силу, 8-10 – на нарощування м’язової маси.

Кожне тренування працюйте над м’язами преса. Швидше за все, почати доведеться з найпростіших вправ. Пізніше можна буде перейти до роботи над пресом в тренажерах і з навантаженням. Завершуйте тренування карідіонагрузкой тривалістю в 30-40 хв.

Тепер у ваших руках є керівництво про те, як схуднути на 9 кг за 1 місяць. Дотримуйтесь цих правил, тренуйте силу волі і все вийде.

Також:

  • схуднення з червоним буряком відгуки
  • як за 2 місяці скинути 9 кг
  • Як скинути 9кг за 1 місяць?
  • як схуднути на 9 кг
  • дієта 1місяць
  • дієта з червоного буряка відгуки та результати
  • як похудати на 9 кг
  • Як схуднути за місяць не обмежуючи себе