Як схуднути на 5 кг за 3 тижні » практичні поради

Як схуднути на 5 кг за 3 тижні » практичні поради Як схуднути на 5 кг за 3 тижні

Ті, хто вже сидів на дієтах і боровся із зайвою вагою, знають, що всі кілограми, що втекли дуже швидко, також і повертаються. Тому, якщо хочете не тільки схуднути, але й утримати вагу тривалий час, то швидкі дієти вам не підійдуть. У таких випадках доцільно задаватися питанням «як схуднути на 5 кг за три тижні» . а не на 5 кг за три дні.

Повільний варіант схуднення це не просто дієта, а ціла система, спосіб життя або, якщо завгодно, культура прийому їжі. Його мета – привести людину до вироблення постійних корисних звичок і відучення від звички «заїдати стрес» або «пригощати себе за щось зроблене». Саме ці дві речі, як не дивно, і приводять людину до ожиріння.

Погодьтеся, що жодна тварина, що живе в природному середовищі, не з’їсть більше, ніж йому потрібно для втамування голоду. Звичайно, хтось стане заперечувати, мовляв, багато домашні тварини, зокрема кішки і собаки страждають жахливим ожирінням. Але, адже вони просто переймають звички своїх господарів!

До повільним дієтам, що дозволяє не тільки скинути вагу, але й утримати його, відноситься ціла безліч систем живлення. Це і знаменита програма доктора Борменталя, і гучна кремльовка, і дієта Аткінса, і система схуднення по Монтіньяку. Загалом, спектр вибору широкий, але абсолютно в кожній з цих дієт червоною ниткою проходить одна особливість – відсутність почуття голоду.

Перших два тижні – так звана «шокова терапія». Чому шокова? Через необхідність змусити організм спалювати жир. Ці два тижні – найжорсткіші і витерпіти їх часом непросто. Приміром, в кремлівки і дієті Аткінса перших два тижні повністю виключаються всі високоуглеводістие продукти, включаючи каші та фрукти.

Наступні місяці повільних дієт дозволяють худнути на 2-4 кг на тиждень, а також закріпити отримані навички харчування. По-суті, ці дієти призначені для тих, хто готовий їх витримувати довгий час, бажано, все життя.

Доказом тому буде сама «ігрова» дієта – кремлівська. Вона передбачає підрахунок балів. За кожен з’їдений грам вуглеводів нараховується один бал. Тим, хто бажає худнути, слід не виходити за межі 20-40 балів, а охочим утримати вагу, рекомендується 40-60 балів.

Ось і виходить, що якщо ви втратили на кремлівки 20 кг за чотири місяці, то для того, щоб залишитися такою ж стрункою і красивою, від тістечок все ж доведеться відмовитися – 1 тістечко або булочка вже здатні перевищити денний ліміт. Це зовсім не означає, що ви не зможете їсти солодке після таких дієт ніколи. Можливо, просто поміняються звички, і не буде бажання вживати його у великих кількостях.

Як би там не було, а все ж правий той, хто сказав, що для стрункої фігури просто потрібно дотримуватися в їжі міру.

Також:

  • схуднення від Аніти Луценко на 3 кілограми