Як схуднути на 20 кг за 3 місяці?

Як схуднути на 20 кг за 3 місяці? Як схуднути на 20 кг за 3 місяці?

Відоме прислів’я вчить нас поспішати тільки в двох випадках, але, всупереч мудрості, люди знаходять і ще один привід для поспіху – коли потрібно схуднути на 20 кг за 3 місяці. Вони дуже активно «починають стройнеть», виганяючи з меню все калорійні продукти і щодня подовгу займаючись спортом, вважаючи, що це і є саме ефективне схуднення. Подібне «кидання на амбразуру» навряд чи допоможе, ті, хто багато разів приймався худнути таким чином, навряд чи досягли своєї мети. Можливо, варто винести уроки з минулих помилок і по-справжньому схуднути на 20 кг?

Можна, звичайно, піти по самому складному шляху, почавши використовувати популярні дієти, щоб все-таки скинути вагу за три місяці. Ось тільки за рахунок чого і якою ціною ви схуднете? Людське тіло не в силах так швидко позбавлятися від жиру, та й організм запанікує при сильному дефіциті калорій і почне берегти підшкірні запаси. У підсумку будуть витрачатися м’язи, глікоген, почне йти волога. Ви ризикуєте залишитися повним людиною, але без жодного натяку на м’язову масу. Обмін речовин «загальмується», і кожна калорія буде дбайливо відкладатися «про запас». Додайте сюди розчарування, яке спіткає після декількох тижнів або навіть місяців мук. Заради чого такі жертви? Краще худнути правильно – повільно, але вірно!

Якщо ви одного разу прокинулися і, оглянувши себе в дзеркало, вирішили, що потрібно терміново схуднути на 20 кг, то не поспішайте – такий надлишок ваги втратити не дуже просто. Різні поради на кшталт відмовитися від вечері, не їсти те-то або те-то, займатися щодня по 2 години, худнути на огірках. яблуках або рисі, пити чай для схуднення. роблять процес зниження ваги схожим на каторгу. Але ж нам необхідно просто стати струнким і здоровим чоловіком, а для цього потрібні зовсім інші методи. Найбільш дієвими є способи схуднення, при яких калорійність харчування становить приблизно 1200-1500 Ккал, нижче планку опускати не варто – організму не вистачить поживних речовин, та й ви зірветься при такому мізерному раціоні.

Ставте перед собою реальні цілі – наприклад, скидати по 0,8-1 кг на тиждень. При надлишку ваги в 20 кг це не так вже й важко. Найбільш комфортним для схуднення буде збалансоване повноцінне меню, що містить всі нутрієнти, вітаміни і мінерали, але без «порожніх» калорій. До джерел останніх відноситься шкідлива їжа – випічка, солодощі, фастфуд, напівфабрикати, газована вода, жирні або смажені страви, майонез, маргарин. Не старайтесь їсти менше, просто їжте інші продукти – овочі, фрукти, нежирну курку, рибу, тушковане м’ясо, злакові, хліб з борошна грубого помолу, кисломолочні продукти, яйця. Збільште частку нежирних продуктів, щоб не відчувати голоду, але й не вживати занадто багато калорій.

Прискоренню обмінних процесів допомагає фізична активність. Щоб жири згорали швидше, а разом з ними – і 20 зайвих кг, необхідно рухатися. Ви можете займатися фітнесом для схуднення будинку по 20-30 хвилин кожен день, записатися в спортзал або просто багато гуляти. Знайдіть будь-який спосіб розворушити себе і підвищити витрату калорій. Поєднання помірної дієти і фітнеса дозволить схуднути на 20 кг приблизно за півроку без строгих обмежень і непосильних навантажень.

Схуднути за три місяці можна приблизно на 10-15 кг, але тільки за умови дотримання певних правил: дробове харчування для схуднення на основі нежирних продуктів, виключення «простих» вуглеводів, зменшення вживання солі. Необхідно їсти більше низькокалорійних овочів і пісних білкових продуктів, фрукти, крупи і хліб обмежити. Масло – не більше 2-3 ч. л. в день. Фізичні навантаження теж обов’язкові – зарядка для схуднення. біг, аеробіка, вправи з гантелями або будь-який інший вид активності.

Більш легкому розставання з кілограмами допоможе зелений чай або звичайна вода. Стаканчик рідини, випитий перед їжею, дозволяє «зекономити» на прийомі їжі – вода займе частину об’єму шлунку. Зелений чай ще й допомагає травленню і прискорює окислення жирів, тому якомога частіше згадуйте про цей напій і пийте його без цукру.

Бажання схуднути на 20 кг за 3 місяці є утопією, як і прагнення скинути вагу за 1-2 місяці. Наше тіло не в змозі витрачати так багато енергії або взагалі обходитися без неї так довго. Максимально допустимий зниження маси тіла за місяць становить 5 кг і то, тільки для тих, у кого зайва вага перевищує норму як мінімум на 50%.

Також:

  • худаєм за пів року на 10 кг
  • чи можливо за три місяці на 20 кг