Як схуднути на 10 кілограм за короткий час | КОМЕНТАРІ

Як схуднути на 10 кілограм за короткий час | КОМЕНТАРІ Як схуднути на 10 кілограм за короткий час

В даний час існує дієта, яка гарантує швидке схуднення на 10 кг. Така дієта, розрахована на 6 днів, стала називатися фруктової. За цей період необхідно спожити 9 кг фруктів, вибираючи їх на свій смак. При всьому при цьому будь-яку рідину слід зменшити до 500 мл на день, інакше виникне в кишечнику бродіння.

Така дієта виглядає наступним чином:

1-й день – 1 кг фруктів,

2-й день – 1,5 кг,

3-й день – 2 кг,

4-й день – 2 кг,

5-й день – 1,5 кг,

6-й день – 1 кг.

Щоб закріпити результат швидкого схуднення на 10 кг, рекомендується подібну дієту проводити один раз на рік. Інші різновиди аналогічної дієти більш тривалі, але відрізняються позитивним настроєм від того, що фрукти слід їсти в насолоду, не припиняючи при цьому звичний режим утримання. Тільки потрібно буде вибрати на свій смак будь-якої один фрукт. Така дієта отримала назву монодієти. Наприклад, на яблучної дієті можна сидіти так:

– в перший тиждень замістити яблуками тільки сніданок;

– в другий тиждень яблучної дієти – сніданок і вечеря (опівдні необхідно з’їсти легкий овочевий обід);

– в третю і четверту тиждень яблучної дієти є одні яблука (між порціями яблук можна пити воду з лимоном або медом);

– на п’яту і шосту тижні яблучної дієти вдень і ввечері – здорова їжа, яблука лише на сніданок.

Є також ще одна дієта, яка гарантує швидке схуднення на 10 кг. позбавлення від зайвих кілограмів здійснюється за рахунок очищення організму від шлаків і води. Така монодієта називається кавунова. Харчуватися в рамках подібної дієти слід 5-6 разів на день. За цей кількість порцій їжі треба з’їсти кавуна з розрахунку 1 кг на 10 кг маси тіла. Наприклад, якщо ваша вага становить 80 кг, то 8 кг кавунової м’якоті слід розподілити на 5-6 частин.

Кавунову дієту не потрібно продовжувати більше 5 днеАрбуз і диня на тарілку і 10 днів (у випадку, якщо в раціон включений житній хліб). За такий проміжок часу організм може встигнути позбутися від надмірної кількості шлаків, зайвої води і непотрібних солей. Результативність кавунової дієти досить велика. Менше ніж за тиждень жінка зможе втратити від 3-х до 5 кг, а якщо вона продовжена за рахунок введення житнього хліба, то і всі 10 кг.

Головною проблемою для багатьох дівчат і жінок є не сама дієта, а вихід з неї. Якщо після дієти накинутися на звичну їжу, то протягом дуже короткого часу можна набрати пристойну кількість кілограмів. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватися такі рекомендації:

-сніданок повинен включати вівсяну, гречану або рисову каші на воді, невелика кількість сиру або нежирного сиру;

– обід – з рибного страви, нежирного м’яса або птиці, а також легкого зеленого салату, заправленого соком лимона, або кислих ягід і чайною ложкою оливкової олії;

– вечеря – кавун з розрахунку 1 кг м’якоті на 30 кг власної ваги.

Як би там не було, перш ніж сідати на будь-яку дієту, необхідно проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем. Тільки після всіх оглядів та аналізів дієтолог має право підібрати індивідуальний режим харчування.

Також:

  • кавунова монодієта відгуки