Як схуднути на 10 кг за тиждень, 2 тижні і чи можна це

Як схуднути на 10 кг за тиждень, 2 тижні і чи можна це Як схуднути на 10 кг за тиждень?

Терміново схуднути! Сьогодні! Тому що завтра потрібно влізти в старі джинси / надіти відкритий купальник / купити он те останнє плаття (потрібне підкреслити). Сподіватися на це також безглуздо, як на снігопад в травневий день (хоча останнє найімовірніше). Навіть якщо у вас в запасі не 1, а цілих 7 днів, вважайте, що ви приречені. Тому що втратити 10 кг жиру за такий термін також нереально, як відправитися на Марс на повітряній кулі.

10 кг жиру – акцент зроблено правильно. Тому що здорове і ефективне схуднення увазі втрату жирових відкладень. Реально ж всі швидкі суворі дієти працюють по-іншому – замість жиру ви втрачаєте м’язи і воду. Але про це пізніше. А спочатку задумайтеся, чи зможете ви за тиждень витратити:

    19 годин на біг зі швидкістю 10 км / год, 48 годин на ходьбу зі швидкістю 5 км / год, 30 годин на аеробіку, 21 годину на велотренажер?

Адже саме через все це вам доведеться пройти, щоб спалити 1,4 кг жиру в день, тобто рівно 10 кг на тиждень. 1 кг жиру = 9000 кал, значить 1,5 кг жиру = 13500 кал. Це просто нереально. З цього випливає висновок, що скинути 10 кг зайвої ваги (під вагою мається на увазі жир) без шкоди для здоров’я за тиждень можна.

Зате ви можете втратити левову частку рідини, м’язової тканини, яка відновлюється дуже довго і важко, і зовсім трохи жиру. При цьому ви дійсно станете легше. Але ненадовго.

Жир – піди, м’язи – залишіться!

Якщо ви менше їсте, і жирного в тому числі, чому тоді жир залишається, а все інше йде? Тому що жир – це резерв, це запас енергії. Під час суворої дієти калорійність раціону знижується приблизно в 2 рази, а іноді й більше. Якщо норма для жінки в середньому становить близько 2600-2800 ккал, то під час дієти ця цифра доходить до 1200-1600 ккал і навіть менше. Організм отримує менше, тому й витрачає на переробку менше енергії. Організм переходить в «режим економії», трансформує вуглеводи в жири і поповнює резерви на випадок голоду.

Білковий і вуглеводний обмін відбувається набагато активніше, ніж жирової. А оскільки рідина і м’язова тканина не представляють особливої??енергетичної цінності, то моментально витрачаються під час суворої дієти. У підсумку виходить, що на вагах ви побачили -5 кг, але при цьому жир залишився на місці, його частка по відношенню до м’язів навіть збільшилася, а т. к. жирова тканина легше, ніж м’язова, то різниця очевидна.

1000 дрібниць під час дієти

І, до речі, дрібниць аж ніяк не приємних. Незбалансоване харчування тягне за собою купу наслідків:

    погіршення стану шкіри, волосся, зубів, нігтів; дратівливість і апатію; слабкість і нездужання; порушення менструального циклу; зниження імунітету і гемоглобіну, як наслідок – запальні процеси; проблеми з ШКТ; ймовірність вагітності знижується до 40%; загострення хронічних захворювань і алергії.

Цей скромний список можна поповнювати нескінченно.

Скільки часу потрібно, щоб скинути 10 кг?

Реальні цифри – це 3-4 місяці. У нормальних умовах без шкоди для організму можна втрачати майже по 1 кг на тиждень, тобто близько 3-3,5 кг на місяць. При цьому чим більше маса вашого тіла, тим більше ви будете скидати в перші дні і тижні (знову-таки спочатку вийде вся зайва рідина). Врахуйте, що цей ефект досягається не тільки за рахунок нового раціону, а, головним чином, за рахунок комбінації «харчування + водний баланс + спортзал».

Кращий спосіб схуднути без шкоди – перейти на дробове харчування (5-6 прийомів їжі в день). Чим частіше ви їсте, тим активніше організм працює і витрачає калорії. Хочете їсти? Не потрібно терпіти. Влаштуйте собі перекус. Але перекус правильний – НЕ гамбургер або беляш, а шматок курячої грудки, яблуко (якщо це перша половина дня), грейпфрут, сир, відварене яйце або овочевий салат. Додайте фізичні навантаження і збільште порції. Нехай вас це не бентежить. Раціон повинен бути переважно білковим, т. к. після навантажень м’язам потрібен матеріал для відновлення. І це вдвічі справедливо, якщо недавно у вас вже був сумний досвід з суворою дієтою.

Що робити, якщо схуднути дуже треба, а часу мало?

Якщо ви готові піти на такі жертви, врахуйте, що після виходу з дієти ви не тільки можете повернути колишню вагу, але і набрати ще більше. Однією із найсуворіших і «швидких» дієт вважається монодієта, тобто система харчування, заснована на одному продукті. Її тривалість не перевищує 7 днів. За такий термін можна скинути до 7 кг.

Ще один варіант – це білкова або низкоуглеводная дієта. Суть в тому, що ви вживаєте переважно білкові продукти, виключаючи вуглеводи (переважно швидкі), які переходять в жир. Один із прикладів – це дієта Аткінса. Аткінс вважав, що чим менше вуглеводів надходить в організм, тим нижче рівень інсуліну, який провокує апетит.

Будь-який з варіантів – не еталон, оскільки ви прирікаєте себе на обмежене і незбалансоване харчування.

Так що вистачить сидіти на дивані і вганяти в себе жир! Не чекайте до останнього тижня перед заповітної датою, працюйте над собою прямо зараз!

Також:

  • дієта 10 кг за 2 тижня
  • як втратити 10кг