Як схуднути і зберегти груди?

Як схуднути і зберегти груди? Як схуднути і зберегти груди?

Часом трапляється так, що результат наших зусиль виходить вельми несподіваним або не тим, який ми хотіли. Ваги, здається, показують повне благополуччя, а ось дзеркало – фігуру з животиком і плоскою грудьми. Схуднути і зберегти груди дуже складно, не допустити зменшення предмета вашої гордості дозволять спеціальна дієта і фізичні вправи.

Спочатку про сумне: тільки рідкісним щасливицям вдалося помітно схуднути і залишити незмінним розмір грудей. Жіночі груди складаються з жиру на 90%, тому деякої втрати обсягу уникнути не вдасться. Не варто з цієї причини відмовлятися від ідеї знизити вагу, діючи правильно, на виході ви отримаєте красиву фігуру з не менш красивою грудьми.

Коли ми худнемо, то прагнемо втратити в першу чергу жир. Іде він спочатку звідти, де потрібен найменше, саме з цієї причини після швидкого схуднення дівчата часто виявляють кістляві плечі і стирчать лопатки, а от на стегнах жир нікуди не подівся. Справа вся в тому, що жир на животі і на стегнах грає більш важливу функцію – він захищає внутрішні органи, а от груди – чисто естетичну. Звідси випливає перше правило:

Якщо ви хочете схуднути і зберегти груди, то втрата ваги повинна бути повільною. Коли зниження маси тіла йде приблизно на 0,5-1% (при початковому вазі, наприклад, в 60 кг, ви можете втрачати не більше 600 г) на тиждень, то організм поступово перебудовується і жир йде. Добовий раціон скоротіть для початку на 200-300 Ккал плюс додайте хоча б трохи фітнесу – 20-30 хвилин щодня.

Тепер поговоримо про те, що потрібно їсти, щоб зберегти груди. Для нашого здоров’я і здоров’я грудей потрібні білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінеральні речовини. Тому правило друге:

Забудьте про незбалансованих дієтах. Всі ці Низьковуглеводні, безжирову, дієти на гречці та інші не годяться для довготривалого використання. Харчування обов’язково має включати овочі-фрукти, м’ясні та молочні продукти, каші на воді (геркулесову, гречану, рисову), яйця, рослинне масло, достатню кількість рідини. Пружність і об’єм грудей допоможуть зберегти продукти, багаті вітамінами групи В, Е, С і А. Джерелами вітамінів групи В є молоко, м’ясо, яєчний жовток, печінка, крупи. Немає нічого страшного в тому, що ви будете з’їдати по 1 яйцю і 100 г в день, випивати склянці молока. Просто молоко і м’ясо повинні бути нежирними, а м’ясо не слід заїдати картоплею або макаронами. Вітаміни А, С і Е містяться в яскравих плодах: моркви, томатах, персиках, куразі, яблуках, ківі.

Дотримуйтесь міру у всьому, не переїдайте, але голодувати теж не варто. Дієта, багата харчовими волокнами, рідиною і вітамінами, допомагає знизити вагу природним чином. Жири теж необхідні, але в невеликих кількостях, ваша добова норма міститься в 30 г масла або 50 г горіхів. Не забувайте, що молоко і м’ясо також містять жир. Такі продукти, як солодощі, випічка, фаст-фуд і газовані напої шкідливі як для фігури, так і для здоров’я грудей, в них немає ніяких корисних речовин.

Фітнес для грудей

Крім того, що вправи допомагають скинути вагу, вони ще й здатні поліпшити форму грудей. Збільшити розмір грудей вони, на жаль, не можуть, але от трохи підняти і надати їй тонус – так. Виконуйте два-три рази на тиждень нескладний комплекс вправ для м’язів грудей, досить буде 4-5 вправ з 2-3 підходів по 10-12 повторень. Занадто інтенсивні навантаження, як силові, так і аеробні можуть негативно позначитися на зовнішньому вигляді грудей – вона обвисне і втратить форму.

Також:

  • дієта 5 столових ложок шкідлива чи корисна
  • дієта 5 столових ложок шкідлива
  • як зберігти грудь під час худіння