Як схуднути до літа?

Як схуднути до літа? Як схуднути до літа?

Весна – час починань і великих очікувань. З появою перших теплих промінчиків сонця більшість дівчат починають замислюватися про те, в якій вони формі і як будуть виглядати на залитому сонцем піщаному літньому пляжі. У якому стані знаходиться фігура, і скільки зайвих кілограмів було придбано за холодний період часу? Як швидше скинути зайві кілограми з меншими стражданнями і втратами для організму?

Основні правила схуднення

Якщо протягом всієї зими ви ховали своє тіло в широкі теплі джемпера і не відмовляли собі в задоволенні є торти, то немає нічого дивного і дивного, що ваша фігура зазнала серйозних змін. По-перше, зайві сантиметри відразу проявлять себе в області сідниць, талії і стегон. Навіть невелика надбавка у вазі 2-3 кілограми може кардинальним чином змінити ваш літній гардероб на більший розмір. Якщо раптом це так і сталося, потрібно задуматися, яким чином скинути зайві кіло або пора починати збирати кошти на новий гардероб. Зрозуміло, перший спосіб набагато корисніше і економічніше.

Отже, з чого ж почати? Потрібно повністю поміняти свій спосіб життя, свої звички і переглянути свої погляди на їжу. Головний двигун спалювання жиру – переважання витрачених калорій над калоріями, що містяться в споживаної нами їжею. Тобто, якщо ви хочете, щоб накопичений жир пішов безслідно, необхідно збільшити витрату енергії, наприклад за допомогою силових навантажень, або значно зменшити кількість споживаних калорій.

Перше, з чого потрібно почати, – робити більше рухів. Для цього зовсім не обов’язково відвідувати спортивні зали, фітнес центри і т. д. Звичайна щоденна піша прогулянка, регулярне заняття сексом, відмова від користування ліфтом і ескалатором – і справа зрушить з місця. Якщо до всього сказаного додати ранкову гімнастику, можна навіть прямо в ліжку протягом 10-15 хвилин, це призведе до ще більшого результату – у вигляді втрати додаткових 30-60 грам щодня.

Другим етапом на шляху зниження ваги є зміна звичок у харчуванні. Хоча б на період вашого схуднення, а краще назавжди. Необхідно ввести в свій режим харчування обов’язкові сніданки, навіть якщо ви цього ніколи не робите, зменшити споживання солодощів з підвищеним вмістом цукру, сахарози і фруктози, які автоматично підвищують кількість калорій, що містяться в продукті і одночасно підвищити споживання корисних ласощів (сухофрукти, горіхи, злаки ). Чи не їжте перед сном, хоча б за 2-3 години до відпочинку і нехай це правило стане для вас золотим.

На третьому етапі викиньте з холодильника всі шкідливі продукти, у вигляді напівфабрикатів, майонезу, консервних виробів, ковбас, смажених котлет. Їжте тільки те, що ви самі приготуєте. Заповніть овочеве і фруктове відділення вашого холодильника, щоб у момент невеликого голоду не з’їсти інший шкідливий для фігури продукт.

Четвертий етап – по можливості замініть чорний чай і кава на трав’яні й зелені чаї, які знижують апетит. До трав’яним чаїв можна віднести: фіто-чай з мелісою, імбиром і іншими травами, які допомагають пережити бажання перекусити.

І на останньому етапі необхідно налаштуватися на своє схуднення, що є важливою складовою комплексного процесу схуднення для досягнення бажаного результату. Створіть собі позитивний настрій, живіть очікуванням стрункої і красивої фігури. Тоді всі перераховані етапи не здадуться важкими і незбагненними.

Вибираємо весняну дієту

Зміна звичного способу життя і режиму харчування вселяє в багатьох представниць жіночої статі непереборний страх, тому часто вони нехтують комплексним підходом і зупиняють свій вибір на єдиною методикою – дієті. Дієта може бути жорстка і короткострокова, тривала і щадна. Результативніше й ефективніше, звичайно ж, другий варіант, тому що ймовірність повернення зайвої ваги в цьому випадку набагато менше.

Існує багато способів, як скинути зайву вагу до літа за допомогою дієти, яких нині налічують більше сотні. В принципі, можна зупинити свою увагу на будь-який з них, єдина умова, вона повинна бути розрахована на тривалий результат.

А як же спорт?

Фізичне навантаження буде ефективна на заключній стадії схуднення і буде закріплює. Вона дозволить підтримувати вашу шкіру в тонусі, розім’яти м’язи тіла і шкіра виглядатиме підтягнутою та свіжою. По-друге, регулярне заняття фізичними вправами навесні – прекрасне тренування літніх прогулянок і нічних вечірок.

Які ж види фізичних вправ вибрати? Для тих, хто займається спортом не регулярно, а періодично, щонайкраще підійде загальний фітнес, аквааеробіка або танці.

І на закінчення необхідно сказати, важливо не як схуднути до літа, а як утримати результат і надовго залишитися стрункою і красивою.