Як схуднути без дієт

Як схуднути без дієт Як схуднути без дієт

Так привабливо вибрати швидку дієту і схуднути відразу на 10 кг! Адже це краще, ніж підбирати відповідний режим харчування і скинути всього 5-10 кілограмів на рік. Подумаєш, всього кілька тижнів мук, і в тебе гарна фігура!

Однак більшість дієт настільки не вписуються в наш звичний спосіб життя, що витримати їх просто неможливо. Хтось згадує недолік сили волі, відсутність мотивації, слабкість.

Але всі ці якості – не є щира причина зриву. Що гріха таїти, більшість сучасних дієт не збалансовані і викликають сильний стрес за цілком однозначною реакцією – переїданням. Чи жарт, деяким прихильницям дієт доводиться їсти одні огірки, або, і того гірше, обмежуватися тільки солодким чаєм. Зрозуміло, що довго на такому не протягнеш, і вага набереться назад.

Як же схуднути без дієт?

А чому ви поправилися? Вперті медики кажуть, що поправляються люди з трьох причин: Переїдання або споживання більшої кількості калорій, ніж спалює організм. Недолік руху, провідний до мінімальних енергетичним витратам. Порушення обміну речовин, викликані неправильною роботою щитовидної залози, надниркових залоз і підшлункової залози. Порушення обміну речовин

Ви можете скільки завгодно вважати, що здорові, але правда полягає в тому, що ви ніколи не можете бути впевнені на 100%, поки не дізнаєтеся.

Медична статистика стверджує, що більше 40% жителів середньої смуги Росії не отримують з їжею достатню кількість йоду, що веде до гіпотиреозу. А останній може звести нанівець всі ваші спроби схуднути.

Знаєте, чому деякі не дуже сумлінні фахівці по схудненню «садять» всіх поголовно на раціон енергетичною цінністю в 1000 ккал? А просто на ньому худнуть всі, навіть ті, у кого порушений гормональний фон, адже це практично «аварійне» голодування.

Абсолютно здорова людина почне скидати вагу, як тільки його харчування буде збалансовано за «верхньої» цифрі добових витрат. У перекладі на мову цифр для жінки вагою в 70 кг це приблизно 1800-1900 ккал, за умови, якщо вона працює на звичайній офісній роботі і 3 рази на тиждень виконує нескладну фітнес-тренування.

Якщо ви вже довгі роки відмовляєте собі у всьому і поправляєтеся – йдіть до ендокринолога і обстежуйтеся, перш ніж почати будь-які заходи по схудненню.

Недолік руху

Наступний крок – аналіз другого чинника. Якщо ви хочете схуднути і не поправитися, доведеться налагодити рухову активність. Неважливо, наскільки швидше або повільніше можна худнути «зі спортом». Адже рух – природний антидепресант і ліки від постійних невмотивованих перекусів в одному флаконі.

Банально, якщо ви будете гуляти щовечора по парку або набережній, у вас не залишиться часу на те, щоб їсти перший, другий і третій вечерю, зітхаючи про те, що доводиться одягатися в магазині для повних.

Відповідайте чесно, як багато ви проходите пішки кожен день? А може бути, ви бігаєте вранці або танцюєте до упаду в клубі по середах і п’ятницях або плаваєте? Нічого з перерахованого вище або прогулянки в «крокової доступності» від будинку і офісу, або, і того гірше, тільки по супермаркету? Киньте, саме це і зробило вас повною, а зовсім не спадковість, роки або щось ще.

Запам’ятайте, що годинна прогулянка – це норма, а не якесь відхилення. Немає часу? Жорстоко, але тоді дуже скоро доведеться його знайти для візитів в медцентр. Гіподинамія – основна причина серцево-судинних захворювань. Вона ж і робить людей повними.

Не обов’язково відразу займатися фітнесом або спортом. Почніть з ходьби, відмовтеся від поїздок хоча б за своїм мікрорайону, і худнути буде набагато простіше.

І ось тільки тепер ми підійшли до аналізу харчування. Ви снідаєте, обідаєте і вечеряєте і маєте легкий перекус між двома основними прийомами їжі і все одно поправляєтеся? Ймовірно, у вашому житті занадто багато неправильної висококалорійної їжі.

Перш ніж збиратися худнути без дієт, тижнів два ведіть банальний харчовий щоденник. Їжте, що зазвичай, і записуйте все, що з’їли. І залиште негатив, кількість їжі, яку вам необхідно – абсолютно індивідуальний фактор, ви поправляєтеся не тому, що їсте багато, а тому, що їсте не те, що потрібно і не прислухаєтеся до власного почуттю голоду.

Як схуднути без дієт: міняй і змінюйся

Отже, якщо ви проробили все, що описано в попередньому розділі, ви точно знаєте, що потрібно робити для схуднення саме вам. Тепер головне – не ставити собі «надзавдань» начебто схуднення на 10 кілограмів за тиждень.

Замінити шкідливі продукти на корисні

Насамперед, звільніть вечорок і візьміться за харчовий щоденник. Вам належить замінити шкідливі продукти на корисні, не змінюючи обсяг порцій. Останнє важливо, адже людина починає відчувати себе голодним, коли відмовляється від звичної кількості їжі, а не від її якості.

Отже, список змін:

Ковбаси, копченості, сосиски