Як схуднути без дієт і без спорту?

Як схуднути без дієт і без спорту? Як схуднути без дієт і без спорту?

Хтось може місяцями сидіти на строгих дієтах і годинами пітніти в спортзалах, а для кого це це здається незбагненним і абсолютно нестерпним. Чому ж вчені не придумали пігулки, які позбавляли від зайвої ваги за пару хвилин?

Ви думаєте, схуднути можна, тільки виснажуючи себе дієтами і тренуваннями? Зовсім ні! Є кілька секретів того, як схуднути без дієт і без спорту! Для цього існують деякі секрети.

Отже, спробуйте перетворити кожний прийом їжі в особливу церемонію.

Приготовану їжу завжди прибирайте зі столу подалі – вид великої кількості їжі лише розохочує апетит.

Виділіть собі для прийому їжі невелику тарілку, адже її простіше наповнити, на відміну від великої.

Згадайте, як виглядає стейк середнього розміру на великій тарілці. Правильно – дуже самотньо. Здається, що цілком можна додати ще один або побільше гарніру, і це не принесе шкоди фігурі. Повірте – принесе, і ще який!

Їсти потрібно не поспішаючи, ретельно пережовуючи їжу. Сигнал про насичення потрапляє в мозок лише через двадцять хвилин після початку трапези, а ми завжди намагаємося швидше поїсти і далі бігти по справах. Прийом їжі в середньому становить 10 хвилин; виходить, що ще десять хвилин ми переїдаємо. А чи знаєте Ви, скільки калорій можна з’їсти за десять хвилин.

Завжди накладайте їжу в «ту саму» маленьку тарілку. Не потрібно «занурюватися» в сковородочку з картопелькою з метою з’їсти всього пару вилочок: так ви не зможете проконтролювати кількість їжі, яку з’їли.

Психологи стверджують, що найефективнішим способом схуднути без дієт і спорту є вживання їжі перед дзеркалом. Якщо ви страждаєте від зайвих кілограмів – з’їсти багато, дивлячись на себе в дзеркало, у вас просто не вийде: мозок не дасть вам цього зробити. До речі, особливо відчайдушні, роблять це абсолютно без одягу, – ефект від подібного дійства лише посилюється.

Перестаньте їсти на ходу – задоволення від їжі ви не отримаєте, зате зайві кілограми додадуться.

І ще: існують продукти, які містять особливі речовини, що сприяють схудненню. Просто додайте їх в раціон, і вони почнуть діяти, потихеньку позбавляючи вас від зайвої ваги.

Такими продуктами є: грейпфрут, ківі, листовий салат, капуста, гречка, кисломолочні продукти, гострі спеції і приправи (особливо імбир і кориця) і зелений чай.

Спробуйте почати дотримуватися цих зовсім не складно правил – і ви переконаєтеся, що схуднення без дієт і спорту цілком реально!