Як схудла Інна Воловичева. Дієта Інни Воловичева

Як схудла Інна Воловичева. Дієта Інни Воловичева Як схудла Інна Воловичева. Дієта Інни Воловичева

Як схудла Інна Воловичева, будинок 2 инна Воловичева схудла, на скільки схудла инна Воловичева, инна Воловичева схудла фото

Багатьох жінок, щодня катують себе жорстокими дієтами, фізичними вправами та іншими видами знущань над собою останнім часом цікавить одне єдине питання: « Як схудла Інна Воловичева? «. < / p> Як схудла Інна Воловичева з Будинку 2

Адже всього за кілька тижнів учасниці проекту «Дом-2″ Інні Воловічевой вдалося скинути не 5, не 10, а цілих 28 кілограм . Ось це схуднення, скажіть ви, і будете праві.

Прийшовши на проект просто величезною, Інна Воловичева значно схудла відтоді, чого не могла не помітити численна публіка телепроекту «Дом-2″. «Як схудла Інна Воловичева» – вмить стало популярним інтернет-запитом, а шукачів чарівного методу схуднення з кожним днем??стає все більше. Адже Інна не зупиняється на досягнутих 28 кілограмах, а продовжує скидати вагу практично з серію в серію.

У пошуках відповіді питання казкового схуднення Воловічевой в інтернеті виникло також і безліч припущень з приводу її методів, мало не щодня з’являється новий рецепт дієти Інни Воловичева . Хтось чув, що вона зайнялася гімнастикою, хтось думає, що на проекті їй поставили ультимативну умову «схуднути, тому що в камеру не влазять» точно так само, як колись щоб залишитися на проекті їй довелося жити з противним їй людиною, хтось упевнений, що на проекті урізали бюджет, і тепер у загальному холодильнику попросту стало менше їжі. Решта ж на тлі зрослої популярності питань « Як схудла Інна Воловичева? » і « На скільки схудла Інна Воловичева » продовжують паплюжити її за її згоду продовжити участь у проекті «Дом-2″.

Проте дієта Інни Воловичева . якщо така є, викликає дійсно цілком здоровий і виправданий інтерес, вед 28 кг за кілька тижнів – дійсно вражаючий результат.

Як стверджує в своєму блозі сама Інна Воловичева, найбільший ефект з усіх її дієт приносила їй так звана «кремлівки» – дієта для тих, хто не любить собі відмовляти в їжі. Однак ця дієта при довгостроковому її використанні завдає значної шкоди по здоров’ю, тому Інна незабаром від неї відмовилася.

На даний момент в блозі Інни ведуться посилені дискусії на тему її похідні, а над питанням, як їй це вдалося, Інна сама трохи відкрила завісу таємниці.

Дієта Інни Воловичева з Будинку 2

Вівсянка на завтра кожної ранок – початок щоденної дієти Воловічевой. Причому вівсянка вариться на воді без цукру, солі або масла. До каші цілком можна додати фрукти крім винограду і бананів, як містять багато вуглеводу.

Секрет же дієти Інни Воловичева полягає в виключно здорову їжу, кістяк якої складають риба, м’ясо (яловичина, телятина, куряче філе), морепродукти, овочі, причому все це повинно бути варені. Солодке, смажене і солоне виключається з раціону повністю. Хліб тільки чорний.

18:00 – час, коли Інна перестає їсти, але може собі дозволити трохи грейпфрутів, які сприяють спалюванню жиру. Як Інна сама зізналася, вона навіть пристрастилася до грейпфрутовим фрешам. Інші фрукти, активно спалюють жири – ананаси, але є їх потрібно вдень, так як в них більше ніж у грейпфрутах цукру.

Наведений вище раціон став розпорядком дня для Інни, а здорове харчування – її життєвим девізом. Вона перестала вживати алкоголь, чіпси, смажену картоплю. У її раціоні більше немає місця бутербродам, що дуже позитивно відбилося на самопочуття. Абсолютно всі старі штани тепер на ній висять.

Дієта – далеко не все. Крім цього Інна дає собі силові навантаження.

Такий рецепт дієти Інни Воловичева . Як бачимо, нічого надприродно. Корисно, ефективно і без побічних ефектів!

Відео похудевшей Інни Воловичева з Будинку 2

Спеціально для читачок «Салону краси» на сторінках нашого журналу ми виклали відео-ролик, в якому Інна Воловичева дає неоднозначні натяки на те, як їй вдалося схуднути на 28 кілограм.