Як скинути жир з живота, як скинути жир з живота і боків в домашніх умовах за тиждень –

Як скинути жир з живота, як скинути жир з живота і боків в домашніх умовах за тиждень – Як скинути жир з живота Як позбутися від жиру на животі

Як скинути жир з живота – питання не нерозв’язний. Позбутися від ненависних обсягів, всупереч розхожій думці, не тільки можливо в будь-якому віці і при будь-якому статурі, а й необхідно. По-перше, жир на животі шкідливий для здоров’я, так як іноді він може навіть свідчити про небезпечні захворювання, а по-друге, виглядає, погодьтеся, не дуже вже красиво.

Якщо ж ви вже остаточно вирішили раз і назавжди позбутися від обридлого жиру на животі, в такому випадку, щоб зусилля ваші не були даремними, варто зайнятися всього лише двома пунктами: харчування і вправи.

Отже, почнемо з харчування. Мабуть, перше правило – сказати «ні» їжі вечорами. Особливості людського організму свідчать, що чим ближче до вечора, тим гірше перетравлюється їжа. І, відповідно, чим важче їжа, тим більше небажано вживати її в пізній час. Ті, хто просто хочуть підтримувати себе в тонусі, можуть дозволити собі перехопити щось за пару годин до сну. Але якщо ви задумалися як скинути жир з живота за тиждень, від такого доведеться відмовитися зовсім.

Друге правило говорить про те, що чим далі від ранку, тим менше і легше повинна бути ваша їжа. Згадайте: «Сніданок з’їж сам, обід розділи зі своїм другом, а вечерю – віддай ворогові». Прислухайтеся до цієї народної мудрості. Вранці можна їсти що завгодно, в розумних межах, звичайно. І майже напевно те, що буде з’їдено до полудня, піде на користь вашому організму. До трьох дня ліміти ще строгі. А ось, якщо останній прийом їжі у вас вже близько шести, в такому випадку з’їсти потрібно трохи і що-небудь, що швидко і легко засвоюється, начебто салатику або ж фруктів. Не варто набивати шлунок, наприклад, котлетами. Навряд чи вони переваряться.

Правило третє – не переїдати. Ситість від прийому їжі приходить тільки через 20 хвилин після їди. До цього ви не відчуваєте, що наїлися. А це потрібно враховувати. Адже уявіть, скільки всього зайвого можна з’їсти за 20 хвилин! Гімнастки пропонують тим, хто хоче схуднути, замінити свою звичну тарілку на меншу. Спочатку трохи меншу, а після – в два рази. Таким чином, можна їсти все те ж саме, тільки в менших порціях. Поступово шлунок до цього звикне і більше просити не стане.

Золотий рада – снідайте грейпфрутами, а за півгодини перед сном випивайте склянку кефіру. Грейпфрути належать до того рідкісного розряду їжі, від якої не повніють, а худнуть. Так як він спалює калорії. Щоранку за півгодини або годину до сніданку варто з’їсти половинку грейпфрута. Ну, а кефір на ніч трохи поліпшить процеси травлення.

Тепер перейдемо до вправ. Звичайно, тут зарядкою вранці вже й не обійдешся. Кажуть, що, якщо стоїть завдання як скинути жир з живота в домашніх умовах, потрібно качати прес. Насправді це не зовсім вірно, так як м’язи преса будуть рости під шаром жиру, і, відповідно, це зовсім не допоможе позбутися від нього. Тобто качати прес, звичайно, потрібно, але не варто розглядати це як головна вправа або, тим більше, єдине.

Потрібно крутити обруч. Цілковита правда, що від цього спалюються жири на животі й боках. Також він допоможе вам виділити лінію талії. Найкраще крутити обруч в першій половині дня, обов’язково до прийому їжі. Для цієї вправи цілком достатньо буде 20-30 хвилин на день. Ніколи, ні в якому разі не варто займатися ні цим, ні будь-яким іншим вправою відразу після їжі, адже це дуже шкідливо для шлунка, уповільнює травлення, провокує печію і нудоту. Про це треба пам’ятати всім тим, хто хоче знати всі нюанси як скинути жир з живота і боків для найбільш ефективного схуднення.

Можна і потрібно робити ранкову або вечірню пробіжку. Причому в пресі можна зустріти дані про те, що бігати вечорами навіть корисніше. Тим, хто бажає позбавитися від жиру на животі, необхідно бігати вечорами, годин в 6-7, так як саме в цей час буде спалюватися більше калорій. Після пробіжки рекомендується випити склянку теплої води з лимоном. Це покращує травлення, а так само дає клітинам вітаміни, які так потрібні організму після тренування.

При виконанні цих рекомендацій, для вас перестане бути таємницею як прибрати живіт і боки за 1-2 тижні і зберегти отриманий ефект на довгі роки.

Також:

  • як скинути живіт
  • як позбутися живота
  • як позбутися жиру на животі
  • як позбутись живота
  • як скинути живіт в домашніх умовах
  • як скинути боки
  • як скинути живіт і боки
  • як позбутися жиру на животі в домашніх умовах
  • як скинути жир з живота
  • Як схуднути на 10 кг діабетику в домашніх умовах