Як скинути зайву вагу?. «Клініка доктора Іонової»

Як скинути зайву вагу?. «Клініка доктора Іонової» Як скинути зайву вагу?

Скинути зайву вагу допоможе регулярне, збалансоване по складу харчування. Щоб знизити зайву вагу і утримувати його на досягнутому рівні важливо харчуватися правильно постійно, а не періодично сидіти на дієті.

Для початку визначте для себе мету – бажаний вагу і скільки часу піде на досягнення результату. Фізіологічним вважається зниження ваги на 500г. – 1000г. на тиждень.

Для того, щоб ефективно скинути зайву вагу заведіть зошит і записуйте в неї все, що з’їдаєте і випиваєте за день. Оцініть і проаналізуйте написане – їсте, чи ви регулярно, оцініть кількість і склад їжі, що з’їдається, зверніть увагу на те, коли Ви приймаєте їжу, чи дійсно Ви голодні або просто Вам нудно, або їсте під час перегляду телепередач і не помічаєте, що з’їдаєте зайве і т. д.

Прочитайте статтю на нашому сайті «Харчова піраміда» і складіть заздалегідь раціон на наступний день (куди будуть входити продукти з усіх груп харчової піраміди), що б прийом їжі не був спонтанним.

Для того, щоб скинути зайву вагу обмежте жирні продукти (пам’ятаєте про прихований жирі, який не помітний на око (наприклад, 30-40% жирності сир)). Відмовтеся від тваринних жирів, виключіть вироби із здобного тіста, солодощі. Включіть в раціон крупи, фрукти, овочі, молочні продукти, нежирне м’ясо і рибу. Привчіть себе полюбити корисні продукти – і результат не забариться позначитися!

Щоб швидко і ефективного скинути зайву вагу варіть, тушкуйте, готуйте їжу на пару і грилі. Продукти, приготовані на пароварці, зберігають більше корисних речовин, ніж смажені, крім того, в процесі смаження використовується масло, яке істотно підвищує калорійність продуктів, а також даний вид приготування їжі сприяє утворенню речовин, потенційно небезпечних для нашого організму (наприклад, канцерогени).

Щоб швидко і ефективного скинути зайву вагу харчуватися потрібно 3-4 рази на день, якщо немає протипоказань з боку органів шлунково-кишкового тракту. Раціон харчування повинен бути збалансований, тобто містити всі компоненти харчової піраміди. Обов’язково снідайте, таким чином, ви отримуєте заряд енергії на весь день.

Для зниження ваги потрібно, щоб затрачиваемая енергія була більше одержуваної з їжею, а для збереження стабільної ваги необхідний баланс між надходить і витрачається енергією (кілокалоріями). Ось чому важливо правильно харчуватися і більше рухатися! Збільшити фізичну активність. Для зниження ваги дуже ефективні аеробні навантаження.

Записатися на консультацію можна за телефоном 8 (495) 649-62-49 у адміністратора. На консультації доктор проведе вимір композиції тіла (кількість жирової тканини, води і м’язів), визначить норму, враховуючи вік, ріст і підлогу. Враховуючи індивідуальні особливості, дієтолог підбере програму харчування особисто для вас, яка включає весь спектр продуктів. При професійно підібраною програмою, вага знижується за рахунок жиру.

На нашому сайті розміщені матеріали які можуть бути корисні