Як скинути 10 кг за місяць, як скинути 10 кг за 2 місяці –

Як скинути 10 кг за місяць, як скинути 10 кг за 2 місяці – Як скинути 10 кг за місяць Як скинути зайву вагу за 1-2 місяці

Як скинути 10 кг за місяць – питання, неймовірно актуальний для всіх, кому екстрено знадобилося привести своє тіло в порядок (перед весіллям, ювілеєм або іншим заходом). Або просто для того, щоб, не витрачаючи багато часу, позбутися зайвих кіло.

Фахівці зі скидання ваги рекомендують почати рух до ідеальної фігури з різних дієт, найпопулярнішими і ефективними з яких є наступні.

Японська дієта. Отримала назву з огляду на те, що була розроблена в Країні Вранішнього сонця медиками однією з відомих японських клінік. Її принципи досить прості: ніякої солі (вона затримує рідину в організмі, будучи причиною зайвих обсягів), ніякого цукру (самі розумієте – калорії). Також необхідно повністю виключити зі свого раціону хліб і вироби з борошна. Японська дієта дозволяє вживання сухарів – природно, не покупних, з добавками і консервантами, а приготованими в домашніх умовах. Сухарі можна їсти теж в обмеженій кількості. І останній постулат даної дієти – ніякого алкоголю, в будь-яких формах і кількостях! Саме він – найлютіший ворог худне.

У вирішенні проблеми як скинути зайву вагу актуальною є і дієта Кіма Протасова . популярного дієтолога (Ізраїль). Суть дієти К. Протасова полягає в тому, що потрібно з’їдати якомога більше різного роду овочів і кисломолочних продуктів. У першу і другу тижня передбачається вживання сирих овочів, йогуртів (до 5%-ної жирності), сирів, зелених яблук, варених яєць. П’ємо каву, воду і чай і не забуваємо про те, що Протасов суворо зазначив кількість води в день – не менше 2 л. У наступні тижні можна додати до свого меню м’ясо, рибу або птицю (звичайно ж, варену або запечену у фользі без додавання спецій) – за рахунок скорочення кількості йогуртів та сирів. Однак це дітище Протасова не радять при серйозних, хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Трохи перегукується з вищеописаною і так само дає чудові результати яєчна дієта . Крім того, вона відповідає на найпопулярніше питання – як знизити апетит НЕ медикаментозними засобами. Яєчна дієта передбачає вживання яєць (краще всмятку) в будь-якій кількості плюс овочі-фрукти, риба і курка. Хліб – виключається, іноді можна дозволити собі тільки чорний. З напоїв припустима вода і трав’яний чай. Таку дієту можна використовувати, якщо у вас є алергія на яйця. А загалом яєчна дієта проста і дуже ефективна.

Ще, для того щоб скинути зайву вагу, знавці радять «посидіти» на овочевих супах . Капуста, солодкий перець, цибулю і селеру – ось магічні складові одного з таких варіантів супу. Іноді можна дозволяти собі з’їдати варене куряче м’ясо, наприклад, одну грудку курки в день.

Якщо ж ви не хочете катувати себе місяць, а бажаєте розтягнути “задоволення” подовше, спробуйте рекомендації про те, як скинути 10 кг за 2 місяці.

Кефірна дієта. Мабуть, найвідоміша дієта. Вона передбачає вживання кефіру, солодких (!) Фруктів, овочів, картоплі (вареного), вареного м’яса, риби та курки (звичайно ж, теж варених). Добре ще відмовитися від цукру (його ви будете отримувати з фруктів) і солі. Кефірна дієта хороша тим, що вона не є жорсткою відмовою від звичних продуктів, голодуванням і пр. Просто виконуйте всі правила і рекомендації з харчового раціону.

Таллинская дієта. Знежирений сир, яйця, відварна або тушкована курка, розсипчастий рис, варену картоплю і яблука – ось основа даної дієти.

Додатково до всього вищепереліченого слід зазначити, що дієтологи настійно рекомендують – по можливості – займатися спортом. Необов’язково ходити в спортзал – досить просто виконувати присідання, нескладні вправи, робити пробіжки.

Також:

  • Скинути 10кг