Як швидко схуднути за 1 тиждень на 10 кг – Вправи схуднення на 7 днів – Фітнес-план по втраті ваги

Як швидко схуднути за 1 тиждень на 10 кг – Вправи схуднення на 7 днів – Фітнес-план по втраті ваги Як швидко схуднути за 1 тиждень на 10 кг – Вправи схуднення на 7 днів – Фітнес-план по втраті ваги

Ви вирішили взятися за себе і дійсно Вам потрібно схуднути швидко і всього лише за 7 днів, тобто у Вас всього 1 тиждень, щоб скинути вагу? Відмінно, тоді у мене є кілька варіантів, як стати худий, стрункою і красивою дівчиною (жінкою, хлопцем, чоловіком) за такий короткий проміжок часу.

Але налаштуйтеся на роботу. Повірте, цей фітнес план дуже ефективний, по ньому схудли дуже багато людей, але всі, хто домігся видимого результату не сиділи всі ці 7 днів, а орали, як чорні раби на очеретяної плантації.

Отже, план простий і зрозумілий: він складається з звичної дієти на кожен день, якій треба обов’язково дотримуватися, а також з графіка фітнес занять і силових вправ.

Однак, попереджаю одразу – схуднення на 1 кг в тиждень в першу тиждень тренувань – це правильне, нормальне і абсолютно безпечне схуднення. Схуднути на 2, 3, 5, 6, 7, 10 кг за тиждень Ви зможете, якщо продовжите тренування і далі.

Велика втрата ваги загрожує аварією в області здоров’я і це бажання більше притаманне моделям з по-жорстокому вимогливого світу моди.

Однак, якщо Ви зважилися прибрати живіт і боки за тиждень, то Ви не знайдете у всьому Інтернеті кращих і більш детальних порад, як схуднути за 7 днів – швидко і ефективно. Але! Вже якщо Ви зважилися на цей крок – будьте готові до жорсткій дієті і до того, що обмежене харчування треба буде поєднувати з насиченим графіком тренувань, а також зі своєю роботою, сім’єю і їх харчовими звичками.

Чому в даній статті жіночого журналу ForLove. com. ua робиться акцент на те, що, схуднувши за тиждень, можна швидко прибрати живіт? Та тому що при схудненні в першу чергу йде живіт, а потім вже сходить жир з боків, грудей, сідниць, і в саму останню чергу – з обличчя і з ніг нижче попи.

Прибираємо жир – план дій

Щоб прибрати жир на боках, животі, сідницях та інших частинах тіла, і щоб зробити це безпечно і швидко – без всяких диво-пігулок з “чудовими” побічними ефектами, Ви повинні їсти пісну їжу і щодня займатися фізичними вправами.

Якщо хоча б пункт цього простого і начебто до болю зрозумілого фітнес-плану не буде дотримуватися, Ви не зможете схуднути.

Готуйтеся до того, що Ваші м’язи будуть хворіти, нити і волати про співчуття і допомоги, а Ваш шлунок буде почувати себе голодним, покинутим і нікому не потрібним – він буде на Вас бурчати і гарчати. Але не буває швидкого результату в схудненні без болю!

Якщо ж Ви будете буквально слідувати кожному пункту розкладу експрес-схуднення, то в організмі почне рости м’язова маса, Ваша фізична форма прийде в норму, а жир почне йти – він буде спалюватися і зникати з Вашого тіла.

Попереджу відразу – особливо не сподівайтеся, що схуднути швидко у Вас вийде буквально з першої спроби. Так, все може бути, якщо працювати треба собою. Але є ризик, що в плані ваги нічого не зміниться.

Справа в тому, що якщо Ви будете займатися вправами для схуднення, то це призведе до втрати жиру, але до набору ваги м’язами, через це за такий короткий період часу, як один тиждень, чиста втрата ваги може дорівнювати 0.

Однак, навіть у цьому випадку, Ви вже будете в кращій фізичній форму, станете більш спортивною і підтягнутою, стрункою – адже жир перейде в м’язи. А щоб домогтися більш значного результату треба буде лише продовжувати знижувати вагу.

Схуднути за тиждень – Фітнес-план по швидкому схудненню за 7 днів

Якщо раніше Ви не займалися нічим подібним, Вам може здатися цей план досить важким, але Ви повинні його виконати, щоб позбутися від жиру буквально за 1 тиждень. Потім буде набагато легше.

Також:

  • як прибрати 10 ккг
  • на яку дієту треба сісти щоб бозбутися 10 кг за один місяць
  • вправи для схуднення з 1тиждень
  • Вправи для схуднення на 7 днів
  • Дієта на 7 днів для втрати від 7 до 10 кг
  • які вправи потрібно робити щоб схуднути за 1 тиждень на 5-6 кілограм
  • дієти для схуднення за тиждень
  • диета медикив на тиждень скинути 10кг
  • дуже жорстока дієта щоб за 1 тиждень скинути 10 кг
  • Заняття для схуднення на 7днів