Як швидко схуднути в обличчі?

Як швидко схуднути в обличчі? Як легко і швидко схуднути в особі жінці?

Будь-яка людина, що прагне до досконалості, мріє про те, щоб він виглядав струнким і красивим. Нам подобатися отримувати компліменти і усвідомлювати, що процес схуднення проходить за наміченим планом. Але буває й по-іншому. Ми з задоволенням розлучаємося з гаком жирком на талії і стегнах.

І ось вже ваги показують таку бажану двозначну цифру, начебто мета досягнута, а от оточуючі впритул не помічають того що ви схудли. А все це через те що ви так і залишилися симпатичною круглолицьої панянкою. Сьогодні ми з вами поділимося секретами схуднення особи, і ви нарешті дізнаєтеся, як схуднути в обличчі.

Чому бабусі й тітки так люблять тріпати маленьких діток за щічки? Тому що щоки у дітей великі. Ще з дитинства у всіх пухкі щічки асоціюються з хорошим апетитом і вгодованістю. У дитинстві свої проблеми з пухким особою ще можна пережити, як не як за нього нам дають цукерки.

Але коли ми зростаємо, а щоки і раніше залишаються найбільш помітною частиною нашої зовнішності, починають з’являтися серйозні комплекси і страждання. Маючи повне обличчя важко виглядати стервозною і характерною. Адже іноді це так необхідно в житті, особливо коли ми починаємо працювати.

Особливо комічно виглядає дівчина зі стрункою фігуркою і великим, пухким особою. Скільки б кубиків преса у неї не було, все одно люди будуть звертати увагу тільки на її обличчя. Схуднути особою не так вже і важко. Головне, серйозно зайнятися цією проблемою.

Що робити, щоб схудло особа

Для того щоб ваше обличчя сильно схудло необхідно підійти до цієї справи з різних сторін. Дотримуючись рекомендацій в короткі терміни, ваше обличчя стане набагато меншого розміру, і ви більше не будете ангелом з великими щоками.

Серед проблемних зон особи чітко виділяються: щоки, вилиці і підборіддя. Подвійний добірок – це справжня катастрофа для будь-якої людини. Звичайно, до нього звикаєш, але від цього ви симпатичніше не ставайте. Якщо у вас почалася утворюватися додаткова складка на шиї, це говорить що терміново пора вживати заходів.

Як схуднути особою за допомогою харчування

Люди помиляються думаючи, що у них пухке обличчя через те що в їх організмі багато води. Набряклість відбувається не з цієї причини. Все навпаки. Якщо людина п’є мало водички за день, то організм починає вживати заходів по її збереженню. Тому у нас набрякають ноги, руки й обличчя. Для того щоб ваше обличчя стало меншого розміру намагайтеся пити протягом дня приблизно дві літри чистенькою водички.

Також щодня у ваш організм повинна потрапляти клітковина. Найбільше її як відомо в дарах природи: овочах і фруктах. Вживайте різний види кожен день. І тоді ваш організм буде насичений всіма корисними вітамінами і мінералами.

Наше обличчя опухає від згубного дії алкоголю. Чим більше ви вип’єте його на ніч, тим більше жахлива картина вас чекатиме вранці в дзеркалі. Будь-який вид алкоголю, в незалежності від фортеці виводить з тіла рідину. А це прямий шлях до пухкої фізіономії.

речі, відмовтеся від звички перед сном випивати чай, воду або сік. Це треба робити протягом дня, а не перед сном. Інакше у вас буде додаткова набряклість обличчя.

Як схуднути в особі: вправи

Вправи особливо ефективні, якщо ви хочете знищити друге підборіддя. За допомогою їх дійсно можна перетворити контур свого обличчя. Виконувати спеціальні вправи для схуднення особи треба мінімум пару разів на добу. Робіть вправи далеко від близьких, порція насмішок навряд чи підніме вам настрій.

Наберіть в рот повітря, щоки повинні буквально тріщати. Швидко і з силою видихніть повітря. П’ять повторень буде достатньо.

Згадайте голосні букви в алфавіті. Саме при їх вимові задіюється найбільше м’язів обличчя. Проговаривайте букви чітко і повільно. Повторіть 3-4 рази.

Натисніть пальцями руки на підборіддя і намагайтеся відкрити рот. Завдяки надаваному раками опору, підборіддя ставатиме менше.

Схуднути в особі можна за допомогою масажів

Забудьте про ніжних погладжуваннях. Для схуднення особи використовується жорсткий масаж рушником. Для його проведення вам треба буде взяти маленький рушник з натурального матеріалу. Змочити його відваром з ромашки. Потім розітріть ним своє підборіддя і шию. А потім візьміть рушник в руки, лікті розслаблені. Потім різко розпрямите лікті, так щоб у вас рушником вийшло зробити бавовна. Під час бавовни рушник має стикнутися з підборіддям. Повторюйте 10 хвилин.

Не забувайте про підтягаючих масках для обличчя. Адже часто друге підборіддя з’являється внаслідок схуднення в короткі терміни. Краще використовувати для масок натуральні компоненти, наприклад глину.

Поки ви боретеся з повнотою особи, ви можете рятувати себе вдало підібраною зачіскою і макіяж. Прийшовши до майстра, відверто скажіть, що хочете приховати повне обличчя. Він напевно підбере для вас ідеальну модель стрижки.

Відео, як схуднути в особі:

Також:

  • як похудати в обличчі