Як швидко схуднути на 20 кг

Як швидко схуднути на 20 кг Як швидко схуднути на 20 кг

Як швидко схуднути на 20 кг? Таким питанням обов’язково задаються люди, наче вперше виявили нові кілограми, що з’явилися наче нізвідки. Або людина, яка зустрів нове кохання, і вирішив, що для відносин йому просто необхідно відповідати загальноприйнятим стандартам краси. Або людина, яка, піднімаючись на шостий поверх по причини в черговий раз непрацюючого ліфта зрозумів, що дається йому це важко. Які б не були причини, що штовхають на стрімке схуднення, причому в найкоротші терміни, дієтологи завжди попереджають: швидке позбавлення від зайвих кілограмів може значно позначитися на стані здоров’я. А це означає, приймаючи рішення про те, щоб швидко схуднути на 20 кг, необхідно дуже ретельно зважити всі «за» і «проти» і визначити для себе, наскільки необхідно це саме стрімке схуднення.

Та й поняття «швидко» кожен трактує для себе по-різному. Що значить: як швидко схуднути на 20 кг – за місяць, за два, за пів року? Дієтологи наполягають, що фізіологічне схуднення, що не несе з собою ніякої шкоди для здоров’я. має відбуватися поступово до 4 кілограмів за один місяць. Але при бажанні, звичайно ж, можна його і прискорити: шляхом дієт, застосування препаратів для схуднення, випробування на собі спеціального одягу для схуднення. А можна відносно швидко схуднути на 20 кілограмів, просто помінявши спосіб життя і режим харчування – це доводять численні блогери і люди, провідні особисті щоденники в мережі інтернет.

Головне, за словами схудлих, – це непохитна впевненість в успішному результаті, тверда мотивація і непереборне бажання. Схуднути швидко на 20 кг можна, по-перше, збалансувавши раціон харчування: організм повинен одержувати менше калорій, ніж він витрачає протягом дня. По-друге, необхідно скоротити споживання жирів і вуглеводів: жирів вистачає в розрахунку 0,5 на кілограм власної ваги, причому, отримувати їх бажано з рослинних масел і риби. Що стосується вуглеводів, то в ідеалі останні мають надійти в організм не пізніше 17-ти годин (а ще краще – 15-ти годин), кращий джерело вуглеводів – дикий рис або гречка, кількість вуглеводів не повинно перевищувати 1 гр на 1 кг маси тіла. І ніяких фаст-фудів, напівфабрикатів, кондитерських і борошняних виробів, десертів, солодкої газованої води, шоколаду та іже з ними. Зате по максимуму – овочів і фруктів, зелені, в обмежених кількостях – яйця, сир, нежирний сир, кисломолочні продукти, каші, риба і дієтичне м’ясо.

Худнути потрібно, серед усього іншого, також регулярно займаючись спортом. Тим більше, швидко худнути на 20 кг: без фізичних навантажень в підсумку стрімкого схуднення можна отримати обвислі шкіру і в’ялі м’язи. Підтримати їх в тонусі допоможуть регулярні тренування. от тільки і тут необхідно ретельно стежити за харчуванням. Справа в тому, що без обов’язкової для фізичних навантажень білкової їжі в нагороду за тренування можна отримати ситуацію, при якій організм, замість того, щоб позбавлятися від жирів, перероблятиме м’язову тканину. Тому, знову-таки, менше вуглеводів, більше білка, і обов’язково – регулярні тренування. А ще краще: при будь-якій можливості давати організму нехай незначні, але все таки навантаження – тривалі прогулянки, походи на роботу і з роботи пішки, підйом на свій поверх не на ліфті, а ногами.