Як швидко прибрати живіт і боки за допомогою дієти: відео для чоловіків і жінок | Навчальне відео, онлайн уроки

Як швидко прибрати живіт і боки за допомогою дієти: відео для чоловіків і жінок | Навчальне відео, онлайн уроки Як швидко прибрати живіт і боки за допомогою дієти Режим харчування

Як не парадоксально це звучить, але щоб бути стрункими і мати хорошу підтягнуту фігуру – потрібно їсти. Не просто їсти, а харчуватися правильно і найголовніше часто. Тобто якщо ви схильні до повноти, то прийомів їжі в день має бути не міні 5. Прагніть до ідеальних пропорцій і рельєфним м’язам – їжте 7-8 разів на день. Чим менше перерви між прийомами їжі, тим краще. Але це не означає, що сніданок повинен плавно перетікати в обід і так далі, перерви між харчуванням 2-3 години. Порції не великі, намагайтеся не переїдати, їсти повільно. Тоді не пропустіть момент насичення. При такому способі життя метаболізм прискорюється, організм отримує всі потрібні жири, білки і вуглеводи, а зайві не затримуються.

Меню для швидкого усунення живота і боків

Отже, давайте ж розберемося більш детально, з чого повинен складатися один прийом їжі спортсмена.

Якщо ви прагнете до змісту жиру в організмі в розмірі 8-10% (видно всі рельєфи м’язів, у тому числі кубики на животі), то це меню саме для вас.

6 дієтичних хлібців. Це вуглеводи; Салат зі свіжих огірків, помідор і пекінської або білокачанної капусти. Злегка заправити оливковою або рослинним маслом. З’ївши такий салат отримаєте багато клітковини, вітамінів і швидко вгамуєте почуття голоду. Грудка індички -200-300 р. Це 40 г білка за один прийом їжі (норма для спортсмена).

Меню можна редагувати в залежності від тих цілей, яких потрібно досягти. Тобто якщо потрібно наростити м’язи – з’їдаємо більше вуглеводів, але і жири в цьому випадку будуть спалюватися гірше. Поглинання меншої кількості вуглеводів дасть зворотний результат – жири спалюються, а м’язи припиняють ріст. Повністю виключивши вуглеводи в боротьбі із зайвою жиром дуже погано відіб’ється на самопочутті. Організм стане млявим і слабким, можливі запаморочення, аж до непритомного стану. Потрібно відчувати баланс, знайти золоту середину.

Вуглеводи можна вживати і в іншому вигляді – кушая рис і гречку. Потрібно прагне до такого балансу – на 1 кг ваги 2г білка і 1г вуглеводів в день. Якщо вага 70 кг, потрібно з’їдати 140г білка і 70г вуглеводів.

У ситуації, якщо розігрався апетит і захопило зненацька відчуття голоду, краще почати прийом їжі з салату. Він швидко наситить організм. При проблемах з шлунком (наприклад, гастрит) сирі овочі варто замінити трохи протушенние на невеликій кількості рослинного масла, а ще краще на воді. Білокачанну капусту в такому випадку краще замінити пекінської – вона набагато легше перетравлюється шлунком.

Таким образам, балансуючи всі компоненти дієтичного меню можна без особливих зусиль прибрати боки і живіт. За 2-3 місяці такого харчування фігура перетвориться, стане рельєфною і підсушеною. Схуднення за рахунок зниження відсотка жиру – це правильний вибір!

Будемо вдячні за кожен лайк: