Як прискорити обмін речовин

Як прискорити обмін речовин Продукти, що прискорюють обмін речовин

Продукти, що прискорюють обмін речовин, один з найважливіших факторів, що впливають на нього, схуднення неможливо без його зміни. Почнемо з того, що практично марно голодувати, позбавляти себе води і калорій. Це дасть лише тимчасовий ефект, що виражається у втраті ваги за рахунок зневоднення, і дуже швидко все втрачене повернеться. Згорілі при швидких дієтах кілограми повертаються, тому що переляканий голодуванням організм стає ще більш бережливим, і тепер намагається зберегти буквально кожну калорію, знижуючи обмін речовин, а раптом знову настане голод? І вже якщо сповільнилося обмін речовин після таких дієт, переконати своє власне тіло в тому, що зараз ви не в концтаборі для ув’язнених, буде складно.

Отже, харчування, що б розгойдати обмін речовин, повинно обдурити природу, змусивши тіло вірити в невичерпність їжі, і можливість витрачати енергію з безрозсудною відчайдушністю. Тоді ваш організм буде витрачати калорії сміливо, ви будете бадьорі і повні сил, а зайві кілограми злетять непомітно.

Запустити обмін речовин дуже допомагають дієти з чергуванням безвуглеводних і вуглеводних днів. В одні дні ви обмежуєте вміст вуглеводів в їжі – ваш організм змушений спалювати жири. Краще 3-4 дні поспіль сидіти на подібних дієтах, якщо менше – ви не встигнете почати втрачати жирову тканину, бо спочатку будуть витрачені запаси вуглеводів у вигляді глікогену печінки. Але якщо сидіти на такій дієті довше, ваш обмін речовин «злякається» вуглеводного голоду, і потім, по закінченні дієти, ви легко наберете вагу назад.

Варто проводити періодично буквально 1 день на кашах, вуглеводна дієта «заспокоїть» обмін і не буде формуватися його установка на боротьбу з міфічним голодом, після закінчення дієти ви не будете набирати вагу. Високе споживання білка під час безвуглеводної дієти змушує організм витрачати величезну енергію на його розщеплення. І так уже ми влаштовані, якщо в організм надходить багато амінокислот (білка), тіло прагне підтримати м’язи, починають домінувати анаболічні процеси, якщо ще додати вправи – ви будете швидко худнути і нарощувати м’язи, а ваш обмін зросте в кілька разів.

Повільний обмін речовин розганяється легше, якщо у вашій їжі будуть присутні деякі продукти. Які продукти прискорюють обмін речовин? Їх багато, і вони діють по-різному. Наприклад, у гострого перцю, імбиру, ананаса, грейпфрута є здатність викликати посилення обміну речовин, так само діє кава і зелений чай. Кориця теж хороший жиросжигатель. Механізм різний, але вплив одне, йде втрата кілограмів.

Препарати, що прискорюють обмін речовин

Способи прискорення обміну речовин за допомогою ліків і таблеток засновані на властивостях деяких гормонів, хімічних речовин, і навіть рослин. Вибираючи таблетки для прискорення обміну речовин, пам’ятайте, безпечних засобів просто не існує.

Зараз дуже популярно худнути за допомогою китайських таблеток, Ліди, Редуксин, а бодібілдери і зовсім не шукають безпечних доріг, використовуючи такі таблетки прискорюють обмін речовин як тироксин, наприклад. Використовуваний для замісної терапії при гіпотиреозі, цей лікарський препарат є її штучним гормоном. Наслідки – різка втрата ваги, штучний гіпертиреоз, розхитана гормональна система в майбутньому. І інші ліки, що прискорюють обмін речовин, не безпечні, у кожного є свої мінуси, вся інформація про це є на VesaNet. org.

Трави, що прискорюють обмін речовин

Поліпшення обміну речовин цілком можливо за допомогою деяких трав. Про каву і зелений чай ми вже писали, але є багато інших рослин, здатних усунути зниження обміну речовин.

Мокриця, невелика рослина, настирливий бур’ян, виявляється відмінний прискорювач обміну речовин. Вона розщеплює безпосередньо жирові молекули. У поєднанні з коренем лопуха виходить цілий комплекс впливів на організм, пропадає апетит, нормалізується травлення.

Кульбаба, його коріння допоможуть збільшити обмін речовин і поліпшать роботу печінки.

Кропива дводомна, та сама, яка є поширеним бур’янів і знайома кожному. Вона відмінний жиросжигатель і пригнічує апетит.

Глід – стимулятор функції щитовидної залози. Допомагає підвищити обмін речовин через збільшення вироблення її гормонів.

Спіруліна, одна з різновидів морських водоростей, стимулює за рахунок високого вмісту йоду функцію щитовидної залози, тим самим прискорює обмін речовин.

Женьшень, природний стимулятор обміну речовин. Збуджує нервову систему, пригнічує апетит, підвищує функцію залоз внутрішньої секреції.

Засоби, що прискорюють обмін речовин

Не тільки те, що ми їмо, підсилює обмін речовин. Величезна кількість факторів може вплинути на нього:

Довгий світловий день і сонце бадьорять організм, природним чином стимулюють обмін. Напевно, ви вже помічали, що навесні починаєте худнути, незалежно від того, що їсте і п’єте. Це сонце будить вас до життя.

Рухова активність і свіже повітря, контраст відчуттів (холод і тепло), прекрасні засоби, що прискорюють обмін речовин. Встаючи вранці, і починаючи свій день з контрастного душу і пробіжки, ви розженете обмін на весь день, отримавши заряд бадьорості і відмінного настрою.

Секс і позитивні емоції додають сили жити в прямому сенсі цього слова. Якщо ви не переживаєте стресів, а насолоджуєтеся життям, вона сповнена позитиву і нових вражень, ваш організм буде успішно позбуватися від зайвого жиру.

Баня, сауна розганяють кров і підвищують основний обмін.

Достатній сон не менше 7-8 годин на день з дотриманням власних біоритмів (сова, жайворонок, голуб) нормалізує функцію всіх органів і ваш обмін поліпшується.

Ви можете багатьма способами впливати на свій обмін речовин. Якщо хочете сповільнити його – дійте від зворотного (мало спите, чи не гуляйте, стійте, живіть у обігрівача і їжте що попало). Але краще якщо він буде нормальним. Таким, як закладено природою. Свій базовий обмін речовин ви можете розрахувати тут.