Як присідати зі штангою? Вправи | Тренажери для дому

Як присідати зі штангою? Вправи | Тренажери для дому Як присідати зі штангою? Вправи

Рейтинг статті – 88/100. всього відгуків – 15

Як присідати зі штангою? Основи

Незважаючи на те, що така вправа як присідання для схуднення досить просте на перший погляд, за допомогою нього є можливість впливати на найрізноманітніші частини тіла. Варто відзначити, що присідання можна виконувати як зі штангою, так і без. Присідання зі штангою також можна розділити на два основних види:

зі штангою на плечах.

Зі штангою на грудях

Для того щоб направити ефект присідання саме на схуднення, варто виконувати вправи зі штангою на плечах. У процесі виконання працювати починають м’язи всього тіла, але самий помітний ефект спрямований на м’язи сідниць. Проте варто пам’ятати, що сама вправа досить складне і для його виконання необхідно вивчити техніку виконання.

Як присідати зі штангою, щоб добре схуднути

    Для того щоб схуднути дівчатам рекомендується виконувати присідання з певною штангою . Особливість її в тому, що вона не повинна мати вагу більше ніж 15 кг. Перед початком занять необхідно встановити штангу на стійки. Причому встановити стійки необхідно таким чином, щоб штанга розташовувалася на рівні власних плечей. Після того як регулювання пророблена, необхідно стати під штангу таким чином, щоб її гриф ліг на трапецієподібні м’язи. Ці м’язи розташовуються трохи нижче основи шиї.
    Потім необхідно взяти руками гриф на відстані від 15 до 20 см. від плечей. При цьому моменті важливо стежити за тим, щоб лікті були направлені строго вниз. Відійдіть на півкроку назад. При цьому стежите за спиною, вона повинна бути в строго прямому положенні. Ноги розташовуються на ширині плечей. При цьому ви повинні відчувати зручність при виконанні вправи. Іншими словами присідання зі штангою для схуднення вимагають стійкою і зручною стійки. Як присідати зі штангою, якщо ви робите вправу перший раз? Отже, тепер можна приступати до безпосереднього виконання вправи. Зробіть вдих і спокійним, повільним рухом опускайтеся, як ніби ви збираєтеся сісти на стілець. Пам’ятайте про глибину присідання. Комплекс вправ для схуднення не повинен бути занадто обтяжливим. Як тільки стегна опустяться до положення паралельного підлозі, варто починати підйом з видихом. При виконанні вправи необхідно, щоб погляд був спрямований строго вперед. Це забезпечить правильне положення шиї і самої голови. У процесі присідання п’яти не повинні відриватися від підлоги.

За весь час тренування варто зробити три підходи . Починати необхідно з всього одного присідання зі штангою для кожного підходу. При цьому поступово потрібно збільшувати число присідань. У кінцевому підсумку воно повинне доходити до числа 6-8.

Варто відзначити дуже важливий факт. У процесі вправ, необхідно чітко дотримуватися техніки присідань. Саме це допоможе уникнути нанесення шкоди хребту і суглобам. Найкраще вибирати середній темп присідань. Зосередитися необхідно на напрузі м’язів.

Коли ви освоїте правильність виконання присідань, а також, якщо такі вправи увійдуть до звички, і проводитимуться регулярно, ваша фігура стане набагато стрункішою, ніж до занять. При цьому сідниці придбають необхідну пружність і підтягнутий, бездоганний зовнішній вигляд.