Як прибрати живіт за тиждень або як схуднути за тиждень

Як прибрати живіт за тиждень або як схуднути за тиждень топ енциклопедія

Струнка фігура потрібна кожній жінці не тільки, щоб відчувати психологічний комфорт, але також, щоб мати добре здоров’я. Більшості з нас, як правило, не вистачає часу стежити за собою, бо діти, дім, робота забирають щодня дуже багато часу. Багато хто не знає, як прибрати живіт за тиждень без особливих складнощів. І все ж зробити живіт плоским і пружним, не втрачаючи для цього дуже багато часу, можна.

Очищення від шлаків

Отже, перше правило: хочеш прибрати живіт – значить, очищуй кишечник. У кишечнику з часом накопичується велика кількість шлаків, які виділяють в організм шкідливі речовини. Щоб захиститися, організм змушений захищати свої органи: шлунок, печінка та інші, за допомогою водно-жирового прошарку. Цей прошарок приймає на себе всі отрути від шлаків і дає можливість організму працювати. Тому, щоб прибрати живіт за тиждень, не буде потрібно катувати себе голодуванням. Необхідно просто допомогти організму свою очисну систему привести в норму.

Для очищення кишечника застосовуються клізми. Причому клізма потрібно звичайна: у 1,5 л води розлучається десертна ложка солі. Клізма сприяє очищенню кишечника, виведенню шлаків, після чого організм починає скидати свої обсяги. Клізми необхідно робити протягом тижня через день. Такий спосіб очищення вже за такий невеликий проміжок часу допоможе у вазі втратити кілька кілограмів. Для першого етапу – це просто прекрасний результат.

Спортивні вправи

Наступним умовою, що допомагає впоратися з зайвими обсягами, є спортивні вправи. Вправи потрібно виконувати регулярно, поступово збільшуючи навантаження. Перед початком тренування м’язи живота необхідно підготувати – розігріти. Для цього, наприклад, можна зробити масаж. Можна виділити два основних вправи, які цілеспрямовано б’ють за обсягами живота найбільш ефективно. Відомі ці вправи всім – це обертання обруча і вправи на прес. Завдяки крутінню обруча вдається розігріти м’язи, при цьому значно посилити кровообіг і обмін речовин. Крім того, обертання обруча допоможе розім’яти м’язи і підготувати їх до більш важких вправ на прес.

Вправи на прес, напевно, доводилося робити кожному. Якщо притримати ноги нікому, то їх можна вставити під диван. Необхідно враховувати, щоб прибрати живіт, а також підтримати тонус шкіри, при виконанні вправи на прес, підніматися високо не потрібно, цілком достатньо від підлоги підніматися на сорок п’ять градусів. Набагато важливіше приділити увагу темпу і кількості повторень. Як би не було важко, а п’ятдесят повторень за підхід зробити необхідно. Тільки так можна дати м’язам необхідне навантаження. Для міцних м’язів кількість повторів варто збільшити, щоб останні 10-20 повторень виконувалися через силу.

Правильне харчування

Переймаючись питанням, як схуднути за тиждень . важливо пам’ятати, що в харчуванні потрібно не стільки обмеження, скільки диференціювання вживаної їжі. Жирні і калорійні продукти необхідно виключити. Пити потрібно якомога більше, так як рідина сприяє працездатності видільної системи. Якщо видільна система працює не досить добре, можна приймати настої з сечогінних трав. Спеціальної дієти дотримуватися не обов’язково. Важливо лише запам’ятати, які саме продукти вживати можна без обмежень. До таких продуктів відносяться хліб грубого помолу, овочі і фрукти, цільні крупи, молочні продукти, нежирне м’ясо та риба. А цукор, масло, кондитерські вироби, жирні сорти м’яса необхідно зі свого раціону виключити. Дотримання такої дієти, вже через тиждень, дасть позитивний результат.

Необхідно врахувати і ще один важливий момент: якщо харчуватися правильно, але при цьому мало рухатися, тобто, не витрачати споживані калорії, то користі від самого правильно харчування буде небагато. Якщо робота сидяча, то навіть у такому випадку просто необхідно рухатися: можна зробити гімнастику, розслабити і напружити м’язи, піднятися по сходах або, хоча б, походити по офісу.

Також:

  • як прибрати живіт за тиждень