Як прибрати жир з ляшек. Вправи і дієта для схуднення ніг. – Схуднення – Каталог статей – Про здоров’я

Як прибрати жир з ляшек. Вправи і дієта для схуднення ніг. – Схуднення – Каталог статей – Про здоров’я

Як прибрати жир з ляшек. Вправи і дієта для схуднення ніг.

завантаження.

Дуже часто ми, дівчата, свої прекрасні стегна називаємо Ляшко. Стегна у нас стають стегнами, як правило, коли вони різко починають товстіти. Про дівчину з повними і товстими стегнами часто говорять, які у неї великі і товсті ляшки. Так, з проблемою «жирні і широкі стегна» стикаються чимало дівчат і жінок. У чоловіків проблем товстих ляшек не існує і вони не ламають собі голову питаннями: «як прибрати ляшки», «які робити вправи для ляшек» або «як схуднути в стегнах».

Чому у дівчат бувають товсті і великі ляшки і як можна прибрати жир з ляжек?

Саме спадковість і нездоровий спосіб життя роблять з наших струнких ніжок некрасиві й потворні жирні ляхи. Якщо ваша мама чи бабуся мала повні і широкі стегна, то є велика ймовірність, що і у вас буде великий обсяг у ляшек. Варто вам погладшати всього на 2-3 кілограми і вони виявляться не в області грудей, надавши їй додаткову пишність і обсяг, а на стегнах. Та й целюліт не сповільнить вирватися назовні. Тому, якщо ви знаєте про свою проблему товстих ніг і стегон, то вам слід робити вправи для схуднення ляшек.

Тільки здорове харчування і активне заняття вправами і спортом допоможуть вам прибрати повні ляшки, позбутися жиру на животі і целюліту на ногах. Ідеальних людей практично не існує, одні дівчата постійно ведуть боротьбу з обсягом на талії, животі та стегнах, а інші мріють схуднути в Ляшко. Причому швидко і ефективно.

Яка повинна бути дієта, щоб ноги схудли?

В першу чергу, якщо ви вирішили схуднути в ногах, то вам варто навчитися правильно і збалансовано харчуватися. Ваш раціон на 35-40% повинен складатися з овочів і фруктів, а не хлібобулочних виробів, смаженої картоплі і жирної їжі.

Дієта для схуднення ляшек абсолютно не складна. З раціону харчування варто виключити майонез (він робить стегна жирними і на них з’являється целюліт), обмежте споживання хліба, солодощів і морозива (якщо ви будете продовжувати їх є, то прибрати жир і целюліт, а також зменшити обсяги стегон ви не зможете). Також варто виключити з раціону смажену свинину, картоплю, ковбасу і сосіські (замініть їх тушкованим м’ясом або куркою), піцу і солодку газовану воду, обмежити вживання макаронів (вибирайте тільки макарони твердих сортів).

Під час дієти для схуднення ляшек випивайте 1,5-1,8 літра рідини на день і їжте 5-6 разів на день, невеликими порціями з інтервалом 3-3,5 години. Якщо раніше ви їли м’ясо з картоплею або хлібом, то тепер їжте його з салатами. Дієта для схуднення ляшек досить проста, немає жорстких обмежень і днів повного голодування. Під час дієти їжте гречану кашу, варене м’ясо, овочі та фрукти, нежирні молочні продукти. За раз з’їдати не більше 200 грам їжі.

Які вправи потрібно робити, щоб накачати ноги і позбутися від жиру?

Але щоб максимально швидко зменшити обсяг ляшек, прибрати з них зайвий обсяг і жир одна дієта не допоможе. У боротьбі з жиром на ногах дуже ефективні заняття спортом (необхідно регулярно робити вправи для схуднення стегон), а також масажі і Пресотерапія.

Як ви розумієте, вправи створені не для лінивих дівчат, якщо регулярно не займатися вправами, то зменшити розмір жирних або целлюлітних ляшек, схуднути і прибрати непотрібні обсяги не вийде.

Найпростіші вправи для м’язів ніг виявляються найчастіше найдієвішими в боротьбі з жиром і обсягом на стегнах. Лягаємо на гімнастичний килимок і піднімаємо ноги до верху і робимо вправу ножиці (3 підходи по 50 разів). Між цими заняттями робимо невеликий відпочинок 2-3 хвилини.

Продовжуємо робити вправи для схуднення товстих ляшек на підлозі. Вправа велосипед – лежимо на спині, піднімаємо ноги і імітуємо їзду на велосипеді (бажано не менше 5 хвилин). Ця вправа тренує прес, допоможуть прибрати жир з живота і стегон.

Після цієї вправи сідаємо на карачки. Поперемінно робимо помахи то лівою ногою, то правою ногою (незгірш 50 помахів на кожну ногу, цією вправою ми робимо попку пружною і підтягнутою без натяків на жир).

Заключним буде присідання. Присідання допоможе не тільки прибрати жир, а й підтягне попку, прибере целюліт і зробить більш накаченной внутрішню сторону стегон. Ми описали прості, але найкращі вправи для схуднення жирних ляшек. Ці вправи допоможуть накачати ноги, зменшити обсяги і ви позбудетеся від целюліту на ногах.

Їли дозволяють кошти, то купіть собі велотренажер або бігову доріжку, дуже ефективно походити в басейн або фитнес клуб. Тепер ви знаєте, що треба робити, щоб ваші ніжки схудли. Однак ці вправи вимагають витривалості. Якщо її немає, то розповімо про інших методах схуднення ляжек – Пресотерапія або LPG-масаж.

LPG-масаж є одним з найефективніших способів для схуднення стегон, боків і живота. Це ролико-вакуумний масаж, який бореться з целюлітом і прибирає жирові відкладення на тілі. Шкірна складка захоплюється спеціальними роликами, які перемелюють жировий прошарок і знищують прояви целюліту.

Пресотерапія призначена для боротьби з целюлітом. На вас надаватися спеціальний костюм, який воздействет на жирні відкладення на ногах, боках і животі за допомогою стиснутого повітря. Ваші вгодовані боки, жирна попка і целюлітні ніжки за 8-12 процедур (проводити з потрібно з інтервалом 2-3 дні) помітно втратять у обсязі.

Ми розповіли вам, яка є дієта для схуднення ніг, як прибрати жир з товстих ляшек і як зменшити обсяги і накачати м’язи за допомогою вправ. Тепер ваші ніжка стануть гарними й стрункими, і ніхто не назве їх товстими ляхами.

Також:

  • Як позбутися ляшок за тиждень
  • як позбутися ляшок на ногах
  • як позбутися жиру на ляжках
  • жирні і целюлітні попи
  • як похудати в ляшках за 2 дня
  • що робити щоб схуднули ноги накачати швидко прес?
  • найдієвіші дієти для дівчат підлітків
  • жирні ляхи що робити
  • які вправи допоможуть позбутися жиру на ногах
  • жирнi ляхи що робити?