Як прибрати вушка на стегнах? – Боремося з вухами на стегнах і одвислою попою

Як прибрати вушка на стегнах? – Боремося з вухами на стегнах і одвислою попою Як прибрати вушка на стегнах?

Знаєш, що найгірше виглядає в бікіні? Твої “вушка” на попі. Як прибрати вушка на стегнах, знає Хелсньюс.

Як прибрати вушка на стегнах? Бігай

Якщо твої вушка на стегнах – результат надмірної ваги, прибрати їх відмінно допоможе бігова доріжка або пробіжка з твоїм спанієлем.

Біг – найбільш краща кардіо-навантаження для того, щоб прибрати вушка на стегнах. По-перше, за допомогою швидкісної пробіжки ти спалюєш жир, по-друге, зміцнюєш м’язи.

Щоб діяти по всіх фронтах, спробуй бігати зі змінним навантаженням: наприклад, 10 хвилин спокійного бігу для зміцнення м’язів, і хвилина-дві бігу з максимальною швидкістю. Детальніше про правильну пробіжці читай у статті “Ранкова пробіжка та її користь”.

Як прибрати вушка на стегнах? Стеж за стрибками ваги

Саме скачки ваги часто провокують появу вушок на стегнах. Чим від них позбавлятися, краще взагалі запобігти їх появі. Тому-ніяких голодовок і жорстких дієт, інакше фігура відповість тобі одвислою попою.

Відмінний варіант схуднення при вушках на стегнах – розвантажувальні дні раз або два в тиждень, які допоможуть організму поступово звикнути до зменшення кількості споживаної їжі. Ідеальний розвантажувальний день – це яблука, сир або зелений чай з молоком. Докладніше про нього читай в статті “Чайна церемонія: розвантажувальний день на молокочай”.

Як прибрати вушка на стегнах? Піднімаємося сходами правильно

Для того, щоб прискорити схуднення і накачати попу, потрібно відмовитися від ліфта і користуватися тільки сходами. Для того, щоб прибрати вушка на стегнах, потрібно ще й робити це правильно.

Вставай на сходинку НЕ шкарпеточкою, а повною стопою. В результаті кожну ногу тобі доведеться заносити трохи далі, і пропрацював саме ті м’язи, які відповідають за вушка на стегнах.

речі, ми вже писали про вправи на сходах. Почитай – цікаво!

Як прибрати вушка на стегнах? Роби обгортання

Найчастіше вушка на стегнах викликані не зайвою вагою, а в’ялою зайвої шкірою в результаті схуднення. Жир поплив, а шкіра не встигла пристосуватися до нової фігурі – от і всі проблеми.

Пий побільше води і роби обгортання з блакитної глини. Дізнайся, якими ще способами можна підтягнути шкіру, зі статті “Шкіра після схуднення: як зберегти її красивою”

Як прибрати вушка на стегнах? Стрибай від радості

Під час стрибків – як на скакалці, так і без неї, ти задієш ті самі м’язи, які відповідальні за форму твоєї попи. Тому, якщо ти хочеш прибрати вушка на стегнах, доведеться полюбити класики.

Для різноманітності тренуйся стрибати на кожній нозі по черзі. І не забувай про підтримує білизну для грудей, інакше потім тобі доведеться підтягувати і її.

А про те, як можна скорегувати форму грудей, ми писали в статті “Збільшуємо груди за допомогою вправ”.

Також:

  • чи можна за допомогою бігу зменшити жопу
  • як скинути вушка з стегон