Як прибрати щоки?

Як прибрати щоки? Як прибрати щоки?

Читайте також:

Як прибрати щоки . – Питання просте, але рішення не таке вже легке. Перше враження про людину створює його зовнішність, так як перший погляд падає саме на обличчя і шию людини. Цікаво те, що чим витонченіше шия і чим менший обсяг щік нашого співрозмовника, тим стрункішою він здається. Проте з віком, шкірний покрив особи втрачає колишню пружність і навіть у тих хто не схильний до повноти, щоки починають обвисати. А у всіх вгодованих людях зі щоками все ще гірше. З цієї причини багатьох людей, а особливо жінок, цікавлять методи, які швидко допоможуть прибрати повні щоки. Саме про те, як прибрати щоки ми вам і розповімо в даній статті.

Чому з’являються товсті щоки?

У переважній більшості випадків причиною появи великих щік є саме спадковість. Боротися з нею важко, а в деяких випадках просто неможливо. У випадку, якщо у вас великі щоки саме з цієї причини, то швидше за все вам доведеться систематично виконувати спеціалізовані вправи і дотримуватися дієти, щоб проблема не з’явилася знову і не довелося думати як прибрати щоки. За винятком вродженої схильності до зростання щік, робить сильний вплив ще і харчування. Але воно, в переважній більшості випадків не відразу призводить до збільшення розміру щік, а після деякого часу, коли жирові прошарки вже з’явилися на інших частинах тіла.

Прибрати щоки можна за допомогою хірургічного втручання зробивши ліпосакцію. Але в даному випадку потрібно пам’ятати про те, що наслідки операцій на обличчі непередбачувані і цілком можуть не виправдати ваших очікувань. Крім того потрібно пам’ятати про те, що можна прибрати щоки за допомогою вправ, але це досить складно. Причина криється в скрутній рухової активності м’язів на щоках. А ще все ускладнено тим, що жир наявний на щоках спалюється організмом не в першу чергу. Отже харчуванням і вправами можна тільки злегка скорегувати розмір щік або взагалі прибрати щоки.

Пам’ятайте так само про масках і масажах. Так як вони допомагають відновити та зберегти пружність шкірного покриву. Фахівці радять проводити масаж відразу після гімнастики, а маски накладати перед тим, як лягти спати.

Крім того потрібно зменшити вживання солі, так як вона утримує рідину в організмі. А ще потрібно зробити акцент на продукти, які багаті кальцієм щоб прибрати щоки.

Як прибрати щоки за допомогою вправ?

Нижче наведено комплекс простих вправ для щік і підборіддя, які допоможуть у вирішенні проблем.

Перша вправа щоб прибрати щоки. Потрібно сісти на стілець, закинути голову назад і рухати підборіддям, намагаючись захопити свою верхню губу нижньої.

Друга вправа. Зімкніть зуби, тримайте голову прямо і намагайтеся відкопилив нижню губу максимально низько.

Третя вправа. Тримайте голову прямо, а куточки губ опустіть вниз і напружте м’язи шиї і щік.

Четверта вправа для того щоб прибрати щоки. Потрібно нахилити голову вперед, і поперемінно тягнутися підборіддям до правого і лівого свого плеча.

П’яте вправу. Потрібно затиснути в зубах олівець чи ручку, і виписувати в повітрі будь-які слова.

Шосте вправу. Потрібно стати прямо, спина рівна, схрестити руки на грудях і взяти себе за плечі. А після почати плавно витягати шию вгору. Коли відчуєте, що більше витягнути шию не можете, то глибоко вдихніть. Долічіть до десяти і повільно поверніться у вихідне положення.

Сьоме вправу. Потрібно стати прямо, розправити плечі, голову опустити вперед, притиснувши своє підборіддя до тіла. А після повільно, не здійснюючи різких рухів потягніться підборіддям до правого плеча і поверніться в початкове положення. А тепер так само повільно закиньте свою голову назад і знову поверніться в початкове положення. Повторіть дану вправу для лівої сторони тіла.

Восьме вправу щоб прибрати щоки. Потрібно стати рівно і склавши губи трубочкою, проспівати голосні літери. Співати букви можна в будь-якому порядку.

У разі, якщо ви не відразу помітите результат своїх праць, то не варто засмучуватися і припиняти виконувати вправи. Просто вам потрібно більше часу, в середньому результат від гімнастики помітний тільки через місяць щоденних тренувань.