Як прибрати низ живота | Каталог дієт

Як прибрати низ живота | Каталог дієт Як прибрати низ живота

Вступайте в нашу групу ВКонтакті Азбука дієт

Хочете позбутися від некрасивого живота? Вам в цьому можуть допомогти вправи, дієти і правильне харчування. Голодування в цьому випадку не дуже хороший помічник, тому що від нього живіт тільки валиться. Крім того це призведе ваш організм до виснаження, втоми і багатьом страшних хвороб.

Дієта – це одна з складових комплексу боротьби з животом. У вашому щоденному меню обов’язково має бути присутня їжа з великим вмістом клітковини (це допоможе вирішити частину вашої проблеми, адже іноді проблеми в зоні живота виникають через те що організм просто забитий). Що потрібно скоротити до мінімуму у вашому меню, так це жири. Важливо пам’ятати, що повністю виключати жирні кислоти з організму не можна, тому що вони беруть участь у процесах, що протікають у вашому організмі.

Поради, які допоможуть мати струнку талію і дадуть відповідь на питання як прибрати низ живота:

1. Накопиченню жирового прошарку в організмі активно сприяє гормон кортизол, який виробляється організмі під час стресу. Тому під час вашої дієти уникайте різних стресових ситуацій і хвилювань. Оскільки таких моментів у житті вдається уникати не так часто, як хотілося б, використовуйте для заспокоєння екстракт валеріани, пустирник, гліцин або зверніться до вашого лікаря, вам він пропише ліки, які підходять саме вам.

2. Фітоестрагени – гормон, що впливає на відкладанні жиру в області талії, за своїми властивостями нагадує описаний вище гормон кортизол. Ці гормони виникають через вживання спиртних напоїв, саме через це під час дієти слід уникати вживання алкоголю.

3. Жирні і калорійні страви краще виключити з вашого раціону. Для того що б схуднути необхідно витрачати більше енергії, ніж споживаєте. Саме тому легше відмовитися від вечері, ніж посилено займатися години три після їжі.

4. Неочищений рис, овочі, пісне м’ясо і риба тепер кращі ваш друзі. А от з фруктами варто бути трохи обережніше, тому що в них знаходиться багато цукру, який буде заважати вам позбавиться від небажаного живота.

5. Днем більше пийте води, як мінімум 2 літри. Вода в організмі підсилює обмін речовин, що сприяє виведенню шлаків і токсинів, тобто відбувається природна отчистка. Це важливо робити тому, що в засміченому організмі позбавиться від жирових відкладень практично неможливо. Якщо сечовивідна система працює погано, то варто попити сечогінні трави і ліки, проконсультувавшись обов’язково перед цим з лікарем.

6. Легкий і ситний сніданок – найважливіший елемент під час дієт. Це важливо робити для того, що б організм е тягнувся на перекушування протягом дня.

7. Дуже небезпечно приймати різні сумнівні БАДи. Якщо дуже хочеться урізноманітнити з їх допомогою свій раціон, то бігом до лікаря.

8. Під час дієти про солодке варто забути. Солодке часто досить калорійний елемент раціону, який ніколи не дозволить вам позбавитися від живота, та й від інших проблемних зон теж. Дієтологи дозволяють іноді з’їсти шматочок шоколадки, наприклад, але все ж краще утриматися. Особливо варто відмовитися від солодкого людям зі слабкою силою волі, що б не було потім як у старому анекдоті, де в закінченні було «прокинулася тільки тоді, коли шоколадку борщем запивала».

9. Але всі ці дії будуть безглузді без фізичного навантаження. Для того щоб швидко прибрати низ живота і привести в тонус м’язи необхідно щодня робити прості вправи: крутити обруч і качати прес.

Як худнути без дієт, голодувань і обмежень.