Як прибрати целюліт на ногах, сідницях і стегнах | Дієти для схуднення

Як прибрати целюліт на ногах, сідницях і стегнах | Дієти для схуднення Як прибрати целюліт на ногах, сідницях і стегнах

26 вересня 2012 Немає коментарів

Тільки дівчата до 20 думають, що їх ніколи не наздожене целюліт, що б вони не їли. Однак чим далі, тим більше зневіри: целюліт на ногах і стегнах вражає кожну другу, а то і частіше. І що робити?

Для початку зрозуміти, на якій стадії целюліт знаходиться у вас. Існує дві найпоширеніші шкали, за якими можна достовірно визначити стадію целюліту на ногах і стегнах. Перша являє собою розподіл на 4 стадії целюліту, а друга – на 8. Розглянемо четирехступенчатую шкалу, яка більш зрозуміла і зручна.

Нульова стадія в цій шкалі – це нормальний стан жирової тканини. Перша стадія – це горбистий рельєф при несильному захопленні пальцями невеликої ділянки шкіри. Друга стадія – коли така ж картина видна без стиснення. Третя стадія – коли горбки видно без яких би то не було маніпуляцій.

Що таке целюліт? Якщо пояснювати просто, що це капсулирование клітин жирової тканини, які починають відтісняти кровоносні і лімфатичні судини, утруднюючи в них рух крові і рідини. Причини целюліту можуть бути самими різними: стрес, неправильне харчування, недостатнє фізичне навантаження, гормональні розлади. А значить, зовсім необов’язково він з’являється тільки у повних.

Як прибрати целюліт на ногах і стегнах

Отже, як прибрати целюліт на ногах? Якщо у вас «м’яка» стадія целюліту, впоратися з ним більш-менш легко. Так, може бути достатнім відновлення нормальної мікроциркуляції крові та лімфи в клітинах, завдяки чому вони знайдуть свій первісний стан.

Хоча тут підстерігає така небезпека: інтенсивний силовий масаж добре допомагає позбутися целюліту, але якщо він буде занадто сильним, ви все зіпсуєте. Якщо буде пошкоджена оболонка клітин, вони почнуть капсульованих в два рази швидше. І ви замість лікування отримаєте посилення проблеми.

Мануальний лімфодренаж і апаратний вакуумний масаж – більш щадні методи боротьби з апельсиновою кіркою, до яких можна звернутися в будь-якому салоні краси.

Крім цього важливо відновити нормальну роботу лімфовузлів, робота яких зупинить целюліт на стегнах і ногах, – підколінного і пахового. Це можна зробити і своїми силами, але дуже обережно. Як же? Вібруючими рухами рук пропрацюйте ділянку стегна, який прилягає до пахового лимфоузлу. І так повільно просувайтеся до коліна, потім назад. Цю процедуру потрібно робити кожні 2 дні, а потім, коли буде видно результати, 3-4 рази на місяць. Цей масаж нормалізує живлення клітин киснем і живильними речовинами, знімає набряк ураженої області.

Важливо із цієї процедури починати боротьбу з целюлітом при будь-якій стадії захворювання, так як при порушеному кровотоці і лимфотоке організм витрачає дуже багато сил для розщеплення жиру. При чистих «каналах» цей процес стає набагато ефективніше.

Ви повинні зрозуміти, що процедури, спрямовані на детоксикацію тканин, – це не примха косметолога, а необхідна частина програми по боротьбі з целюлітом.

Як прибрати целюліт на стегнах у салонних умовах? Один з найбільш ефективних методів – це вакуумний масаж в поєднанні з прогріванням інфрачервоним світлом, яка не перегріває шкіру, але розтоплює жир в потрібних місцях. Хорошим домашнім методом боротьби з цим косметичним дефектом є яблучний оцет від целюліту (зовнішньо).

Як прибрати целюліт на сідницях

Продовжуємо розмову про те, як усунути проблему – целюліт на попі і стегнах. Тепер приступимо до обговорення ролі фізичних вправ.

Фізичні вправи задіюють роботу м’язів. М’язи – це контур нашого тіла, їх форма і тонус формують нашу фігуру. Якщо м’язову тканину не тренувати, вона стає м’якою, слабкою, обвислій, а в підшкірному жировому шарі без щоденної активності з’являються горби, ямочки, целюліт. М’язовий тонус – це гладке красиве тіло, а також нормальний кровообіг.

Важливо, щоб в тілі було здорове співвідношення жиру і м’язів: чим більше останнього, тим швидше відбувається обмін речовин. Щоб цього досягти, потрібно регулярно і правильно займатися спортом і раціонально харчуватися.

Як прибрати целюліт на попі, які вправи виконувати? Будь-які, які пов’язані з розвитком мускулатури в області сідниць, стегон і ніг. Ваша аеробне тренування не зобов’язана бути виснажливої, важкої навантаженням, від якої ви знесилені на найближчі добу-дві. Ні. Сьогодні доведено, що зміцненню здоров’я, набуттю стрункості і краси сприяють будь-які помірні навантаження – головне, щоб вони були регулярними.

Це може бути ходьба, їзда на велосипеді, плавання, біг на лижах, катання на роликах і так далі. Все це дійсно творить чудеса з кровообігом і циркуляцією лімфи в організмі.

Чи є у вас целюліт на сідницях, ногах, руках або животі, ви не повинні забувати про правильне дихання під час тренувань. Воно не повинно затримуватися, не повинно бути занадто глибоким – тільки рівним, спокійним, насичує киснем всі тканини і м’язи. Від дихання ви отримуєте чималу додаткову користь, що робить благотворний вплив на ваш зовнішній вигляд.

Не забувайте в боротьбі з целюлітом і про вправи на розтяжку – стретчинг. Простій людині гнучкі суглоби потрібні не менше, ніж танцюристам, спортсменам і так далі. Однак саме останні роблять її щодня, а ми, прості люди, зовсім про неї забуваємо. У підсумку страждаємо від захворювань суглобів, кісток і м’язової тканини. У той час як стретчинг – це справжнє дихання для м’язів і сполучної тканини.

Думаючи про те, як прибрати целюліт на сідницях, важливо не кидатися на кожен доступний метод по черзі, а тривало відпрацьовувати один, обраний вами, і поєднувати його з фізичним навантаженням. Час для занять вибирайте те, яке найбільше підходить вам особисто – якщо воно буде зручним вам, менше шансів залишиться для ліні і бажання заняття пропустити. Спробуйте робити вправи щодня в один і той же час – і тоді вони увійдуть в приємну звичку, без якої ви не зможете прожити ні дня.

І обов’язково наберіться терпіння. Чим гірше ваша фізична форма на момент початку занять, тим довше доведеться чекати результату. Але він неодмінно буде – і буде позитивним.

Також:

  • як прибрати цилюліт на ногах і попі
  • Як прибрати кг з сідниць
  • які вправи і дієти потрібгі щоб целюліт на ногах і попі