Як правильно худеть. Правіла для схуднення

Як правильно худеть. Правіла для схуднення Як правильно худнути

Як правильно худнути? Чи існують якісь правила для схуднення?

Коли сонце починає не тільки давати світло, а й тепло, і наближаються спекотні дні, кожна жінка дивиться в дзеркало і хоче бачити в ньому ідеально складену красуню. Правда, не завжди ми бачимо очікуване відображення в дзеркалі. А скоро потрібно обов’язково надіти літній одяг, а якщо за зиму на Вашому тілі утворилися зайві жирові відкладення, то треба від них позбавитися, у багатьох постає закономірне питання, як схуднути до літа. Багато заради цього сідають на жорсткі дієти для схуднення. Сейча існує безліч різних дієт: голлівудська дієта, японська дієта, дієта по групі крові, кавунова дієта. Так, жорсткі дієти швидко позбавляють від зайвої ваги, але кілограми йдуть, як правило, у вигляді рідини і шлаків, а не за рахунок жирової тканини. І такий спосіб схуднення має неоднозначні наслідки, особливо для тих, хто схильний до повноти. Як правило, скинуті наспіх кілограми повертаються назад настільки ж стрімко, а дуже часто ще й з надлишком. Щоб пішли кілограми не повернулися, потрібно знати як правильно худнути .

Як правильно худнути – основні правила

Худнути потрібно повільно і без шкоди для організму. Існує думка, що скидати зайву вагу потрібно за такий час, за яке він був набраний. Оптимально потрібно знижувати 500 грам на тиждень. Люди сидять на дієтах і не визнають інших способів, запитають: як?

Правильно худнути – це зробити свій раціон раціональним. різноманітним, з адекватною калорійністю, і при цьому необхідно вводити у своє життя фізичні навантаження.

Насамперед, слід харчуватися частіше, але менше . Кратність харчування повинна бути 5-6 разів на добу. У раціон слід вводити продукти, що містять корисні речовини, вітаміни, а також основні енергетичні субстрати (білки жири і вуглеводи) в збалансованій кількості. Тільки завдяки такого ритму харчування ви уникнете зайвих відкладень жиру в вашому тілі і збережіть правильний обмін речовин.

Снідати потрібно обов’язково. так як вам необхідний заряд енергії на цілий день, а то, що ви з’їсте за сніданком, швидко утилізується за рахунок обмінних процесів і не відкладеться у вашому тілі. Відмовтеся від солодкого і мучного, так як ці продукти містять легко засвоювані вуглеводи у великих кількостях, які дуже легко трансформуються в жири. Вуглеводи краще споживати у вигляді овочів і фруктів. Вони також підійдуть для перекушування, якщо ви раптом зголодніли. Жири краще споживати рослинні, а не тварини.

Під час їжі не потрібно поспішати – ретельно пережовувати їжу. Чим повільніше ви їсте, тим швидше прийде насичення, і ви не з’їсте зайвого. Іноді перед їжею можна обдурити свій шлунок – випити склянку води – тоді він розтягнеться і в нього вже не поміститься багато їжі. Не наїдайтеся на ніч і рахуйте калорії.

Крім правильного харчування, необхідно збільшити фізичну активність. Найефективнішими в цьому плані є навантаження при підвищеній частоті пульсу. Бодібілдинг – тут вам не товариш. Найкраще підійдуть біг, велоспорт. А взимку гарні лижі і ковзани. Дуже корисне плавання. За даних видах спорту рівномірно наводяться в тонус всі групи м’язів, а при паралельному зниженні ваги ваше тіло буде виглядати підтягнутим. У житті більше ходіть пішки, причому бажано ходити швидким кроком.

Для контролю ваги необхідно регулярне зважування. краще вранці, приблизно в один час. Також можна запастися сантиметровою стрічкою і вимірювати обсяги.

Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то не наберете зайву вагу і легко скинете випадково набрані кілограми, тільки потрібно запастися терпінням – і все вийде.

Також:

  • як правильно худати