Як правильно харчуватися, щоб позбутися целюліту? | Workout | Будь у формі | ВКонтакте

Як правильно харчуватися, щоб позбутися целюліту? | Workout | Будь у формі | ВКонтакте

Мало того, целюлітом зараз страждає не тільки кожні вісім з десяти жінок, а й кожен четвертий чоловік. Деякі медики вважають, що такого захворювання як “целюліт” просто не існує, що целюліт – це вторинна статева ознака будь-якої жінки, і позбутися від нього зовсім неможливо. Може бути і так, але звести його до приємного мінімуму можна. Позбавлення від целюліту – це комплекс таких заходів, як правильне харчування, дотримання простих правил здорового способу життя, заняття спортом і фізкультурою, масаж, spa-процедури і застосування різних косметичних засобів.

Необхідно відзначити, що знання того, як правильно харчуватися, щоб позбутися целюліту не має нічого спільного з дієтами, призначеними для позбавлення від зайвої ваги. Більшість жінок з нормальною вагою страждають від нього не менше товстушок.

1. РІДИНА. Однією з причин целюліту може бути дисбаланс рідини в організмі, а багато дієти для людей з надмірною вагою спрямовані саме на виведення рідини з організму. Для позбавлення та профілактики целюліту в день потрібно випивати не менше 1,5 л рідини. Ця норма включає в себе воду: краще вживати її теплою, ні в якому разі не вживати воду з газом; чай: нехай він буде зеленим і без цукру; фреші соки, так звані “фреші”.

2. ЦУКОР, сіль, спеції. Якщо сіль і спеції немає необхідності виключати з раціону харчування повністю, то від цукру і крохмалю потрібно відмовитися зовсім. Причому цукор – це не тільки цукерки, шоколад і багато іншого, його додають в різні м’ясні напівфабрикати у вигляді підсилювача смаку, а пакетовані соки просто зашкалюють від його змісту. Саме тому соки краще готувати самим і випивати протягом 15 хвилин після їх приготування.

Крохмаль ж додають як загущувач в різні продукти, тому уважно читайте, що ви купуєте в магазинах. Не захоплюйтеся замінниками цукру. Вчені давно довели, що вони сприяють розвитку онкологічних захворювань. Якщо ви зовсім не можете обійтися без цукру, вживайте натуральний мед. Що ж до солі і спецій, то в розумних межах вони не зашкодять, тільки сіль намагайтеся використовувати крупного помолу, вона менш шкідлива.

3. КОВБАСИ І жирне м’ясо. Целюліт “любить” ковбаси, копченості, жирне м’ясо: свинину, баранину, м’ясо качки. Якщо ви зовсім не можете відмовитися від вживання м’яса, використовуйте в їжу телятину, яловичину, нежирну свинину, а при приготуванні курки використовуйте тільки грудки і вживайте в їжу тільки з овочами, а не з крупами та картоплею. А от від ковбасних виробів краще відмовитися повністю. Чого в них тільки немає: цукор, сіль, спеції, крохмаль, яєчний порошок або меланж, манна крупа, сухе молоко штучні добавки та консерванти, і це тільки мала дещиця того, що туди можуть покласти, на частку м’яса припадає незначна частина.

4. КРУПИ. Крупи – корисні вуглеводи, і, якщо ви не хочете від них відмовлятися, то майте на увазі, що їх можна об’єднати знову ж тільки з овочами.

5. СИР. Відмовтеся від сиру, дієтологи прирівнюють його до копченостям, і він містить велику кількість калорій. Молочні продукти потрібно вибирати знежирені, але краще вживати тільки кисломолочні продукти і знежирений сир.

6. КАВА, АЛКОГОЛЬ, СИГАРЕТИ. Шкідливі для здоров’я кави, який вимиває кальцій з організму, алкоголь і нікотин. Каву можна замінити різними кавовими напоями з ячменю і напоєм з цикорію.

7. ФАСТФУД. Всі знають про шкоду фастфуду, але, тим не менш, купують таку їжу щодня. Мало того, що перекушування – один з найголовніших ворогів правильного харчування, позаурочний перекус собачою їжею – гірше не придумаєш! Ви відчуваєте голод між основними прийомами їжі? У цьому випадку, втамуєте голод фруктами, вони містять клітковину і заповнюють в організмі нестача калію.

Також:

  • похудати в обличчя вко
  • Як похудати за допомогою крохмалу рецепти ВК