Як правильно пити воду, щоб схуднути і не поправлятися

Як правильно пити воду, щоб схуднути і не поправлятися Для того щоб схуднути потрібно пити воду!

Як відомо людський організм на третину складається з H2O. Давно доведено, що без їжі людина може жити тижнями, а ось без рідини тільки кілька діб. Вода це основна складова майже всіх обмінних процесів в організмі людини. Тому багатьом жінкам цікаво буде дізнатися, як правильно пити воду, щоб схуднути.

Чому можна пити і худнути?

Для вчених вже давно не секрет, що очищена вода допомагає не тільки зберегти здоров’я, але і скинути зайві кілограми. Це пов’язано з тим, що для переробки жирів нашому організму потрібно рідину. Крім цього шлаки і токсини теж виходять з організму за допомогою рідини. Тому рекомендуючи будь-яку дієту, дієтологи загострюють увагу на вживанні достатньої кількості рідини.

Ще один цікавий факт. Виявляється, при недостатній кількості вологи наш організм дає сигнал мозку, який ми помилково можемо прийняти за відчуття голоду. Звідси і переїдання, і зайва вага. Але якщо регулярно вживати різні напої та вживати достатню кількість рідини, то цього не відбудеться.

Так само відмічено, що при інтенсивному і різкому схудненні шкіра стає обвислий. Це пов’язано з тим, що деякі способи швидкого позбавлення від зайвих кілограмів, засновані на виведенні зайвої вологи. При правильному вживанні води цього можна уникнути, вона живить клітини, і шкіра знову стає еластичною і ніжною.

Яка кількість рідини корисно для організму?

Однозначної відповіді на це запитання немає, адже багато чого залежить від ваги, активності і особливостей організму конкретної людини. І все-таки, скільки пити води, щоб схуднути? Нормальному дорослій людині потрібно близько 40мл. рідини на кілограм маси. Так само це кількість можна розрахувати і по-іншому: свою вагу ділимо на 450 і множимо 14, отримуємо необхідний на добу літраж.

Ця цифра включає в себе всю споживану рідина: чай, напої, супи, фрукти. Для схуднення дієтологи рекомендують до цієї цифри додати ще 0.5л, але це якщо немає протипоказань. Розраховуючи кількість вологи треба враховувати, що вживання в їжу солених та солодких продуктів підвищує потреба організму до вологи.

Яку пити?

Найбільш часто у людей виникає питання: «Яку воду пити, щоб схуднути?». Правильних відповідей буде кілька, все залежить від обставин.

Очищену – вона допомагає прискорити процес обміну речовин, нормалізувати кров’яний тиск і знизити рівень холестерину в крові. негазовану мінеральну – вона допоможе заповнити недостачу мікроелементів і мінералів в організмі під час строгих дієт. Талу – її корисність давно доведена вченими, вони стверджують, що її кристалічна решітка унікальна. Вона дуже м’яка, без шкідливих домішок і відмінно підходити людському організму.

Так само іноді виникають питання і про температуру уживаної H2O. Найбільш оптимальною, для схуднення, вважається тепла рідина. Це пов’язано з тим, що організм поки не нагріє їжу або рідину до кімнатної температури, не подасть сигнал у мозок про насичення, отже, від холодної відчуття голоду зникне НЕ відразу.

Коли пити?

Існує декілька простих рекомендацій, які допоможуть позбутися зайвих кілограмів за допомогою H2O. Отже, випивати стаканчик чистої теплої води потрібно:

    При появі несильного почуття голоду, щоб воно пройшло; З ранку натщесерце для того щоб розбудити свій організм і «запустити» механізм обміну речовин; За 20 хвилин до трапези, щоб менше з’їсти; Після 2-2,5 годин після їжі, щоб завершити процес травлення.

речі, пити будь-яку рідину під час і відразу після їжі не бажано, так як це може призвести до відкладення жирів.

Візьміть за звичку, постійно носити з собою невелику пляшку з водою, щоб вона завжди була «під рукою». Помічено, що деякі мало п’ють тільки через те, що їм ліньки встати і піти налити водички.

Якщо ви регулярно займаєтеся фітнесом або спортом, обов’язково беріть на тренування воду. Це може бути зелений чай, імбирний настій або просто розведений сік. Хоча, чиста вода і напої це не одне і те ж. У чаї і компоті H2O знаходиться в зв’язаному стані, а жири розщеплювати може тільки чиста субстанція.

З усього вище написаного можна зробити висновок: кожній людині, щоб схуднути, потрібно пити воду в достатній кількості. Тільки так ви зможете допомогти своєму організму швидко і «правильно» позбутися зайвих кілограмів, не завдавши йому шкоди і не набравши вагу заново.

Також:

  • як правильно пити імбир щоб схуднути
  • яку воду правильно пити на гастріт теплу чи зимну
  • ягоды годжи якщо перестати пити чи можливо знову набрати вагу