Як правильно їсти хліб, щоб схуднути | Секрети схуднення

Як правильно їсти хліб, щоб схуднути | Секрети схуднення Як правильно їсти хліб, щоб схуднути. Як правильно їсти хліб, щоб схуднути.

Хліб – це основа нашого харчування. Споконвіку, хліб був найважливішим для людини. Тому існує безліч прислів’їв (Хліб усьому голова).

Хліб на столі, завжди вважався показником достатку.

Сьогодні дуже часто люди повністю виключають хліб зі свого раціону, стежачи за стрункою фігурою або просто вважаючи його не корисно. Чи так це. І як правильно їсти хліб, щоб схуднути . Ці питання і розглянемо в даній статті.

Якщо взяти історію будь-якого народу, то простежується одна загальна лінія. Люди, у всі часи, чим би вони не займалися і куди б вони не йшли, брали з собою корж хліба в торбинку і воду. Зауважте, ніде не говориться про сало, ковбасу, сирі і безлічі інших корисних продуктів, але скрізь говориться про хліб. Людина йшла в дорогу і брав з собою хліб. Завжди вважалося, що якщо хліб уродив, то голоду не буде. Про що це все говорить. А це ще раз підтверджує, що людина наїдається одним хлібом. Тобто в хлібі міститися необхідні організму мікроелементи і вітаміни. Найбільш відомі нам, це вітаміни групи В.

Посудіть самі, виключивши повністю хліб з раціону, ми позбавляємо себе необхідних елементів. А чи знаємо ми, як їх заповнити за допомогою інших продуктів? Найчастіше немає. Ми помилково розглядаємо хліб, тільки з позиції вуглевод, але крім цього завжди варто пам’ятати про користь хліба.

Як правильно їсти хліб, щоб схуднути.

Всі ми знаємо, що існує чорний хліб, білий хліб та випічка або здоба. Так от, якщо ви вирішили схуднути, наприклад, за місяць на певну кількість кілограм, можна на цей період повністю виключити з раціону білий хліб і обмежити кількість вживання чорного. Але це тільки на певний, невеликий період. По закінченні вашої програми схуднення, необхідно повернути в свій раціон як чорний, так і білий хліб. Але є його треба правильно.

Якщо, мова не йде про конкретну дієті, а просто про підтримання стрункої фігури або невеликої втрати кілограм, то ми хліб можемо їсти таким чином.

Основний секрет, як правильно їсти хліб, щоб схуднути . це розглядати хліб, як готову страву, тобто повноцінний прийом їжі. Основна помилка слов’янського народу, це те, що ми сприймаємо хліб, як якась добавка до будь-якого прийому їжі. У результаті цього ми з’їдаємо протягом дня набагато більше, ніж потрібно нашому організму. І як наслідок зайву вагу. Але виключити повністю хліб з раціону, це не є вихід. Треба раз і назавжди прийняти для себе, що хліб, це готове блюдо. Точно так само, як ви купуєте морозиво, ви не додаєте до нього огірок або помідор, щоб насититися. Ви купили морозиво, з’їли його й наситилися, отримали задоволення. Так, ми можемо додати шоколад або джем. Але при цьому ми розуміємо, що це наповнювач, а їмо ми морозиво. Але коли у нас прийом їжі, ми чомусь не розглядаємо, що я їла хліб. Хоча це досить повноцінний прийом їжі. І як наповнювач, можна додати салатик і шматочок ковбаски. Або до чаю я купую хліб з родзинками. І випивши чашку чаю з шматочком хліба, наприклад з родзинками, у мене повноцінний перекус. І при цьому я не їм хліб з рештою стравами.

Вже доведено, для здоров’я людини, в день необхідно з’їдати 300 – 400г хліба. І це не обов’язково має бути білий хліб. Як ми всі знаємо, що існує білий, чорний хліб та випічка. Чорний хліб в свою чергу ділитися на житній, житньо – пшеничний і житній грубого помолу. Асортимент білого хліба, так само досить різноманітний, включає білі хліба з висівками. У кожного з нас є можливість вибрати саме той асортимент для свого меню, який нам подобається, і повністю поповнить наш організм всіма необхідними елементами.

Ще один маленький секрет, як з’їсти хліба рівно стільки, скільки треба і не з’їсти зайвого – це є не запиваючи. Саме коли ми запиваємо, ми з’їдаємо значно більше, ніж потрібно нашому організму. Коли хліб потрапляє до нас в рот, він потребує рясного обволіканню слиною, детальніше тут. Тоді він добре перетравлюється шлунково – кишковим трактом і всі корисні елементи максимально засвоюються. Крім того, коли ви їсте шматочок хліба, або бутерброд не запиваючи, ви набагато швидше відчуваєте ситість і в такому випадку ніколи не з’їсте зайвого.

Хліб дуже цінний продукт для нашого організму, він забезпечує практично 50% всіх вітамінів групи В. Давайте завжди пам’ятати про це і застосовуючи розсудливість їсти хліб правильно і при цьому худнути. Якщо ми хочемо мати красиву шкіру, волосся, здорові нігті, то хліб завжди буде присутній в нашому раціоні.

Підсумуємо, як правильно їсти хліб, щоб схуднути :

    Їсти хліб, як окремий прийом їжі, повністю виключити бездумне додавання хліба до кожної страви. Наявність в раціоні, як білого, так і чорного хліба і звичайно чорного грубого помолу. Їсти хліб не запиваючи. Замінити тістечка хлібом з наповнювачами, такими як родзинки, кунжут і т. д. Їсти в день не більше 400г хліба.

Будьте здоровими, красивими і стрункими!

Також:

  • як правильно їсти хліб і який щоб похудати