Як позбутися від живота | Рецепти здоров’я

Як позбутися від живота | Рецепти здоров’я Як позбутися від живота

Живіт і боки – це самі «складні» зони для жінки. Чомусь під час схуднення саме вони і не поспішають зникати.

Мрія кожної жінки – мати плоский живіт. Добре, якщо жінці не потрібно нічого робити по здійсненню такої мрії. А якщо вона володіє надлишком жиру то, як позбутися живота в цьому випадку?

Багато жінок вже зневірилися в досягненні позитивних результатів. Багато методи вже перепробувані: заняття фітнесом і калланетикой, дотримання суворої дієти, заняття на тренажерах, чаї від схуднення не принесли істотних результатів.

У деяких представниць жіночої статі просто не вистачило сили волі продовжувати тренування і відмовлятися від різної смакоти. І у цих жінок знову постає питання, як позбутися живота? Насправді відповідь проста – правильний режим харчування і фізична активність. Правильне харчування – це не дієта, при якій організм позбавляється надходження достатньої кількості вітамінів, мікроелементів, білків, вуглеводів і жирів.

Незважаючи на те, що режим харчування повинен бути індивідуальним, є загальні рекомендації, які допоможуть вирішити питання «Як позбутися живота».

Якщо ви остаточно вирішили придбати ідеальну фігуру, то необхідно буде прислухатися до наступних порад.

Організувати здорове і правильне харчування. Відмовитися від простих вуглеводів (газовані напої, солодощі, хлібобулочні вироби, макарони). Збільшити кількість споживаної клітковини, віддавши перевагу овочам і фруктам (крім тих, які містять велику кількість фруктози: виноград, банани), рису, бобовим.

Сніданок повинен бути повноцінним. Привчіть себе снідати, навіть якщо ви раніше цього не робили. Відмовтеся від пізньої вечері після 19 годин. Причому вечеря повинна складатися з легкого овочевого салату невеликої порції, присмаченим рослинним маслом, а також будь-якого молочно-кислого продукту.

М’ясні продукти здатні знизити активність, що не дуже актуально для початку дня. Виключіть зі свого раціону харчування напівфабрикати. М’ясо та напівфабрикати вважаються вкрай важкими продуктами, які «засмічують» організм шлаками.

За 30 хвилин до прийому їжі випити 1 склянку звичайної питної води. По-перше, це знизить відчуття голоду і простимулює систему травлення. Під час їжі пиття не бажано, так як відбувається розбавлення шлункового соку.

Відмовитися від газованих солодких напоїв і консервованих соків. Суміш хімії і величезної кількості цукру, яке міститься в склянці фанти або соку явно вам не додасть здоров’я. Одним з прямих відповідей на питання «Як позбутися від живота» є відмова від консервованих соків тривалого зберігання і газованої води.

Намагатися не змішувати продукти, в яких містяться білки і вуглеводи. Якщо ви ставите питанням, як швидко позбутися від живота і не втратити здоров’я, то роздільне харчування тут має явну перевагу.

Між прийомами їжі не повинно бути більше 2-3 годин перерв. Це час шлунок цілком впорається з переробкою їжі і готовий буде прийняти наступну порцію. Якщо ви живете з постійним відчуттям голоду, то непогано б обдурити організм частим прийомом їжі.

Пити по частіше питну воду. Вона допоможе заглушити відчуття голоду і безболісно дожити вам до наступного прийому їжі. Причому питна вода є стимулятором шлунково-кишкового тракту.

При несумісних (наприклад, курка з картоплею) і дуже жирних продуктах можна нейтралізувати шкоду, випивши апельсиновий або грейпфрутовий сік.

Незважаючи на простоту всіх рекомендацій як позбутися від живота, дуже небагато йому слідують, а значить, і результати бачать обмежена кількість людей. Будь-які звички, а особливо харчові дуже складно міняти, особливо, якщо ви звикли набивати свій шлунок, чим попало. Для змін звичок можна дотримуватися цих порад поступово.

Найпростіше позбутися від живота під час сну за умови, що ви правильно провели свій день.

Для повноцінного функціонування організму необхідні циклічні тренування (ковзани, велосипед, ролики, ходьба, лижі), дихальні вправи і суглобова гімнастика. Для підтримання відмінної форми достатньо буде щодня проводити заняття по 40-50 хвилин. Якщо ви хочете позбутися від живота, то краще хоча б по 1 годині прогулюватися пішки. Організм за це вам скаже тільки спасибі.

Найважче позбутися від боків. Навіть у пресі жирові відкладення витрачаються в саму останню чергу, тому що виконують не тільки функцію «запасників», але і захищають наші внутрішні органи від травм та переохолодження.

Після адекватного фізичного навантаження має настати повноцінний відпочинок. Тільки в цьому випадку вага, а значить, і живіт буде зменшуватися.

Як додаткові кошти можна використовувати: зігріваючий масаж / мазі. Повністю вирішити проблему і позбутися від живота вам навряд чи вдасться, але прискорити цей процес цілком можливо, тим більш, що відбувається стимуляція капілярного кровообігу.

Як позбутися від живота. Вправи:

Зрозуміло, без фізичних вправ ви не зможете отримати стійкого результату. Якщо ви дійсно прагнете позбутися від живота і боків, то кожен день знаходите по 15-20 хвилин на нижченаведені вправи.

    Дуже ефективний для проблемних зон обруч. Живіт і боки добре прибираються за допомогою махів в сторони прямою ногою у вертикальному положенні. Потрібно зробити стільки махів, скільки вам років. Якщо ви здатні зробити набагато більше, то це піде вам тільки на користь. Встаньте прямо, ноги разом. Візьміть в обидві руки гантелі. Заведіть ліву руку за спину, зігнувши в лікті. Зробити повільно нахил вправо до упору. Поверніться у вихідне положення. Повторити вправу в іншу сторону. Під час нахилів ви повинні відчути легке розтягнення м’язів. Вправу потрібно повторити 20 разів. Сидячи на стільці робити повороти тіла. Ця вправа протипоказано при захворюваннях хребта. Скручування. У цій вправі задіяні прямі м’язи живота. Ляжте на тверду поверхню, притулившись попереком до підлоги. Ноги зігнуті в колінах. Вдих, відірвали голову від лопатки, направляючи підборіддя до стелі. Видих, повернулися у вихідне положення. Досить 2-3 вправ, щоб привести м’язи в тонус і надалі позбутися від живота і боків. Бажано виконувати 2-3 вправи за одне тренування. Спочатку прокачайте прямі м’язи живота, а потім косі. Вправи рекомендується виконувати 15-25 разів по 3 підходи кожну. Для того щоб не з’явилося болю в хребті у шийному відділі, намагайтеся вправи робити з розслабленою шиєю. Позбутися від живота швидко допоможе наступну вправу: Ляжте на підлогу на бік, зіпріться на лікоть. Виконуйте махи ногою вгору-вниз. При поверненні ноги у вихідне положення затримайте ногу на кілька секунд над підлогою і знову підніміть вгору. Повторити цю вправу на іншому боці. Зробити це вправа не менше 15 разів. Ляжте на спину, ноги зігнуті в колінах, ступні розташовуються на підлозі. Руки на ширині плечей і витягнуті вгору. Максимально напружте м’язи живота і по черзі відривайте від підлоги ліву-праву лопатку. При цьому тягніть відповідну руку до стелі. Важливо, щоб у цей момент таз був притиснутий до підлоги. Зробити вправу 8 разів. Встаньте на коліна, прогніться вперед, зіпріться на руки. Зробіть мах ногою вгору, якомога сильніше і одночасно відведіть голову назад. Виконайте 15 разів спочатку однією ногою, потім інший.

Ці вправи допоможуть позбутися від живота і зробити свій животик підтягнутим і красивим. Головне тільки – не лінуватися!

Як позбутися від живота. Відео

Також:

  • Повні жінки та як позбутися живота
  • рецепт як позбутися живота