Як позбутися обвислого живота. теорія і практика. / Як позбутися обвислій шкіри після схуднення – на бебі. ру

Як позбутися обвислого живота. теорія і практика. / Як позбутися обвислій шкіри після схуднення – на бебі. ру Як позбутися обвислого живота. Теорія і практика.

Живіт обвисає не тільки у дам похилого віку. Це може статися і з зовсім молоденькою дівчиною, яка не дуже-то любить стежити за своїм харчуванням, поважає фаст-фуд і не займається спортом. Однак при бажанні від обвислого живота можна легко позбутися. Головне, докласти до цього певних зусиль.

Особисто я зіткнулася з проблемою обвислого живота після пологів. Під час вагітності у мене був величезний живіт, було багатоводдя, і все це згубно позначилося на тому, що сталося з моїм животом після появи моєї крихти на світло.

обвислий живіт – видовище малоприємне, але не смертельне. Підходити до вирішення проблеми обов’язково потрібно комплексно.

перше, переглянути своє меню. Зменшити в своєму раціоні кількість споживаних вуглеводів. Це означає, що потрібно їсти менше хлібобулочних виробів, здоби і солодкого. Краще замінити їх на овочі, фрукти, нежирне м’ясо, молочні та кисломолочні продукти. Все це допоможе вам розвантажити організм, отримати прилив сил і бадьорості.

Не варто забувати і про фізичні навантаження. Біг по ранках не тільки насичує вас киснем і покращує настрій, він ще й непомітно зменшує кількість сантиметрів на вашій талії.

Звичайно ж, неможливо обійтися і без силових вправ. Ви можете або відправитися у фітнес-центр, або займатися вдома самостійно.

Перечитавши море літератури з цієї проблеми, я з’ясувала, що фахівці визнають те, що особливо ефективних вправ, щоб привести живіт в порядок, всього два. Це крутіння обруча і робота з пресом. Щоб підкачати живіт, приділяйте зарядці хоча б 15 хвилин на день. Ляжте на підлогу, підніміть ноги перпендикулярно підлозі (можна на щось спертися) і починайте качати прес. Способів цього достатньо багато. Ви можете піднімати весь тулуб, можете качати по черзі – спочатку в одну сторону, потім в іншу і т. д.

Обруч же діє на талію трохи іншим способом – він розігріває м’язи і підсилює кровопостачання, що в свою чергу допомагає ефективніше спалювати жири, скупчилися під шкірою живота. Підсильте навантаження, взявши обруч з внутрішніми пухирцями, їх зараз великий асортимент в магазинах.

Також вам допоможе масаж і обгортання. Проведіть їх регулярно і курсом, і ваша талія відчутно зменшиться. Масаж робіть дуже акуратно – адже застосовувати таку силу, як при массировании всього тіла на області живота не рекомендується. Всі рухи повинні бути плавними, м’якими і акуратними. Якщо ви хочете підсилити ефект, то і при масажі, і при обгортаннях додайте в базовий засіб кілька крапель ефірного масла. Стаття про ефірні олії та кілька корисних рецептів від мене Вам на користь www. /blogs/post/73243959-1130325/

Якщо ж у вас немає ні часу, ні бажання займатися такою комплексною програмою, ви можете просто відправитися до пластичного хірурга, який допоможе вам буквально за один день позбутися обвислого живота. Хоча особисто я не стану виступати за такі радикальні заходи, тому як я знаю, що робота над собою робить багато чого, і підтвердження цьому результати дівчат-учасниць весняного марафону. Їх фото До і Після можна споглядати тут

А зараз я хочу поділитися з Вами декількома дуже ефективними вправами, які обов’язково допоможуть Вам вирішити проблему обвислого живота.

Вправа 1

Глибоко вдихніть животом, максимально випинаючи черевну стінку. Раз, два, три, чотири, п’ять. Розслабилися, видихнули все повітря через рот. Втягнули живіт в себе, підтягуючи його вгору до шлунку. Як ніби ви хочете заховати його під ребра. Затримали подих. Раз, два, три. Знову вдихнули, повторюючи вправу стільки разів, скільки вам років. Якщо ви не можете виконати відразу таку кількість повторів, то протягом дня продовжите його робити. Адже це вправу можна виконувати і стоячи, і сидячи непомітно для оточуючих. Повірте, це вправа чудово справляється з жировими відкладеннями на животі і масажує органи черевної порожнини.

Вправа 2

«Зла кішка». Встаньте на коліна, зіпріться на долоні. Максимально вдихніть носом, втягуючи живіт під ребра, вигніть вгору спину. Опустіть голову вниз до грудей. У вас повинна вийти поза «h» – поза злий кішки, коли вона раптово зустрілася з собакою. Затримали дихання, на рахунок вісім видихнули, розслабилися. Повернулися у вихідне положення. Повторюємо три рази.

Вправа 3

Наступна вправа, швидше за все, ви знаєте з дитинства, ще з уроків фізкультури. Але це ніяк не применшує його ефективність. Воно також допомагає прибрати живіт, підтягнути трохи обвислі боки, зменшити жирові відкладення на талії. Отже, лежимо на рівній поверхні, руки за головою. Ноги трохи зігніть і стопи поставте на підлогу. Раз, підняли торс і тягнемося лівим ліктем до правого коліна. Два, повернулися у вихідне положення. Три, тягнемося правим ліктем до лівого коліна. Чотири, повернулися у вихідне положення. Повторюємо стільки разів, скільки вистачить сил. Тільки не перестарайтеся в перший раз. Інакше, наступного разу вам не захочеться робити це чудова вправа, або не зможете через біль у м’язах. Краще поступово збільшувати навантаження на м’язи, ніж зупинитися на півдорозі. І ще пара слів про це вправі. Воно стимулює роботу косих м’язів живота, які в свою чергу спалюють жир в районі талії і підтягують шкіру на боках.

Також:

  • обвислій живот
  • Як позбутися обвіслої шкіри підчас схуднення