ЯК ПОХУДЕТЬ? Схуднення без дієт і стресу! | ВКонтакте

ЯК ПОХУДЕТЬ? Схуднення без дієт і стресу! | ВКонтакте Відкрита група

Ви хочете швидко схуднути і при цьому:

– не сидіти на виснажливих дієтах,

– не відмовлятися від солодкого і випічки,

– не мучитися від голоду

і не потіти на тренажерах?

«Їжте менше, рухайтеся – більше» – залишилося знайти того, хто це робить!

Всі рекомендації по правильному харчуванню зводяться до двох основних: по-перше, їсти менше невеликими порціями, але часто; по-друге, більше рухатися.

Але дотримуватися це в умовах дефіциту часу, гіподинамії і постійного стресу – стандартних умовах життя сучасної людини – вдається одиницям. Я особисто таких не знаю. А Ви?

Харчування правильне, неправильне і просто небезпечне для здоров’я.

Є два варіанти харчування: перший відносно безпечний – домашня їжа, другий – общепит у всій його непередбачуваності за якістю і небезпеку отруєння.

На думку експертів, калорійність домашньої їжі за останні десятиліття зросла на 68%. Про шкоду і калорійності fast food знають усі. Якщо Ви не в курсі, подивіться фільми «Обережно, їжа», «Подвійна порція» або «Нація фастфуду».

Щодо перекусів на вулиці – нагадаю жарт з КВН: «Купи п’ять пиріжків – і збери кішку!»

Голодування і дієти для схуднення – це стрес, а тістечко і цукерки – антистрес!

Для більшості суворі дієти, лікувальне голодування і будь-яке обмеження в улюбленій їжі – це сильний стрес, який може викликати депресію, погіршення самопочуття і настрою. Адже смачна їжа для нас саме доступне, а іноді і єдине задоволення в житті.

Улюблені ласощі – перевірений спосіб позбавлення від щоденних неприємностей і стресів. Помічено, що з початком фінансової кризи… збільшилися продажі солодкого!

Як у таких умовах можна схуднути або зберегти нормальну вагу?

Отже, проблеми як схуднути, як прибрати живіт, повернути стрункість і позбутися зайвої ваги стосуються більшості дорослого населення будь-якої розвиненої країни, ну крім хіба що Японії. У Японії всі харчуються правильно, 95% приймають біодобавки і велику вагу набирають тільки спеціально – борці сумо.

Фахівці компанії Vision International People Group запропонували своє вирішення проблеми як схуднути без дієт. Компанія Vision представляє капсули для схуднення і корекції ваги KG-Off. Перші продукти з лінії “Vision for Life” – БАДи для схуднення KG-Off:

– KG-Off: Fat absorber – блокатор жиру

– KG-Off: Hunger suppressant – контроль апетиту

Кожен з них ефективний самостійно, але разом вони – найкраще комплексне рішення для тих, кому потрібно схуднути для корекції фігури.

Запис на консультацію за т. +7-921-683-79-93 (Олена)