Як набрати вагу дівчині, що має дефіцит маси тіла | ВітаПортал – Здоров’я та Медицина

Як набрати вагу дівчині, що має дефіцит маси тіла | ВітаПортал – Здоров’я та Медицина Як набрати вагу дівчині, що має дефіцит маси тіла

Надмірна худорба – ситуація не менш неприємна, ніж зайва вага. У той час як одні катують себе дієтами в спробах схуднути, перед іншими постає питання, як набрати вагу.

Стрункість і дефіцит маси тіла – поняття не тотожні. Надмірна худоба аж ніяк не прикрашає представниць прекрасної статі. Однак худим дівчатам рано засмучуватися, тому що при бажанні вони можуть набрати бракуючий вагу.

Два способи набору ваги

Худоба буває різною. Якщо мова йде про невелику худощавости, викликаної фізичними чи психологічними навантаженнями, і для набуття більш округлих форм дівчині не вистачає 2-3-х кілограмів, то можна обмежитися лише висококалорійної дієтою. У цьому випадку надбавка у вазі дівчини буде забезпечена за рахунок невеликого збільшення жирового прошарку по всьому тілу.

Але як набрати вагу дівчині, якщо її худорлявість обумовлена??генетично? Далі збільшувати калорійність і кількість уживаних в їжу продуктів не тільки безглуздо, але і вкрай небажано. Більша кількості жиру просто почне відкладатися на животі і на боках, що буде виглядати неестетично. Хочете дізнатися, як набрати вагу дівчині в даному випадку? Відповідь проста: фізичні навантаження плюс спортивне харчування. Набір ваги у дівчини в цьому випадку буде здійснюватися за рахунок як жирової, так і м’язової тканини.

Навіщо слід набирати м’язову тканину

Є ряд причин, по яких худорлявим дівчатам варто подбати про набір саме м’язової маси.

Жир неможливо набрати в заданому місці за власним бажанням, він розподіляється по всьому тілу. Організм сам вирішує, куди додати більше, а куди – менше. Велика надбавка у вазі не скрасить що збільшилися частини тіла. Вони будуть виглядати кволо і навіть відштовхуюче. На відміну від жиру, м’язи можна під впливом фізичних навантажень наростити в потрібних розмірах в заданому місці. Наприклад, підкоригувати розмір і форму стегна, литкового м’яза, трицепса і т. д.

Якщо дівчина, розмірковуючи над тим, як набрати вагу, одночасно з приростом м’язів отримає перебір з жировою тканиною, то спалити надлишки жиру в заданому місці – завдання цілком здійсненне.

Але це ще не все. Найбільш ефективний спосіб набору у дівчат м’язової маси – це система тренувань, заснована на силових навантаженнях. Чому саме система? Справа в тому, що самі по собі силові тренування – це ще не запорука приросту м’язової маси. Необхідна саме система, що включає в себе тренувальну програму і спортивну дієту.

Також:

  • як хлопцю поправитись