Як можна скинути вагу під час вагітності

Як можна скинути вагу під час вагітності Як можна скинути вагу під час вагітності

Щоб виглядати красивими, сучасні жінки регулярно відвідують такі процедури, як масаж, біоревіталізація та інші, а деякі навіть погоджуються на пластичну операцію. Найголовнішою проблемою всіх жінок є целюліт. Сьогодні від целюліту можна позбавитися різними методами, благо, їх предостатньо, і кожна жінка може вибрати саме той, який їй найбільше подобається або підходить для її організму. Але що робити вагітній жінці, яка не менше за інших представниць прекрасної статі бажає якнайшвидше скинути хоча б пару зайвих кілограм? Будьте спокійні, вихід є.

Зазвичай жінки, охочі швидко схуднути, відвідують салони краси, де їм робиться термаж. але ті представниці прекрасної статі, які перебувають в «цікавому положенні», часто намагаються перечекати період вагітності, а потім взятися за свою фігуру. І на те є дві причини. Перша полягає в тому, що вагітним жінкам не рекомендується робити термаж, і друга – в тому, що більшість вважає, що в період вагітності схуднути просто неможливо, так як зайва вага навпаки прибуває. Насправді, все не зовсім так. Так, за дев’ять місяців перебування в «цікавому положенні» вага жінки збільшується приблизно на 8 – 10 кілограмів, але є чотири основні правила, при дотриманні який вагітна дама може позбутися кілограмів, які ні їй, ні її маляті в утробі абсолютно не потрібні.

Отже, перше правило – це вживання здорової живої їжі та виключення з раціону рафінованих продуктів. Друге правило – вживання їжі, яка містить у великій кількості вітаміни, мінеральні солі та мікроелементи, причому, важливо, щоб це все було в природному вигляді. Третє правило – потрібно правильно розподілити прийняту їжу. І, нарешті, четверте правило говорить про те, що на останніх місяцях вагітності необхідно дотримуватися особливої??дієти. Шкода, звичайно, що немає такого правила, яке б виключило стрії (розтяжки на животі після вагітності), але так як вони з’являються на шкірі тільки лише після пологів, то переживати про них і позбуватися від них вам теж доведеться після пологів, а поки потрібно займатися скиданням ваги!

Отже, здорова жива їжа для вагітної жінки, що бажає схуднути, включає в себе щоденне вживання зелені, причому, у великих кількостях, а також фруктів і інших продуктів, багатих вітаміном С, меду, молочнокислих продуктів і висівок. Вранці, перед сніданком, потрібно пити фруктові та овочеві соки (краще лимонний і морквяний), розбавлені водою. Дуже важливо їсти фрукти разом з шкіркою і зернами. Намагайтеся якомога менше їсти м’яса, але налягайте на морепродукти, яйця, горіхи, сою і баклажани. Намагайтеся якомога менше споживати кухонної солі, намагайтеся не їсти смажене в маслі.

Для схуднення під час вагітності важливо вживати вітаміни, мінеральні солі та мікроелементи, що містяться в продуктах. В основному, це все ті ж овочі та фрукти, навіть сухофрукти містять велику кількість вітамінів, а також каші і молоко. Але намагайтеся не так багато є їжі, багатої кальцієм, так як у вас можуть бути складні пологи.

Дуже важливо правильно приймати їжу. Так, продукти, які містять велику кількість калорій, намагайтеся вживати в першій половині дня, вранці. Що стосується вечері, то він повинен складатися з легкого і нежирного сиру, легких салатів з овочів і кисломолочних напоїв. Після 19.00 – 20.00 краще не їсти нічого.

В останні три місяці вагітності потрібно намагатися їсти тільки овочі, зелень, горіхи, сухофрукти та цільнозернові продукти. Дуже важливо відмовитися від м’яса, яєць і білого хліба. За три тижні до пологів потрібно перестати приймати в їжу кисломолочні продукти і рибу.