Як можна швидко схуднути за тиждень – кращий спосіб. Потрібно терміново схуднути за тиждень – дієта для швидкого схуднення – «Леово нутрії»

Як можна швидко схуднути за тиждень – кращий спосіб. Потрібно терміново схуднути за тиждень – дієта для швидкого схуднення – «Леово нутрії» Мета – терміново схуднути за тиждень! Результат. можливий?

На жаль, у нас не завжди вистачає на себе часу. Але. зустріч випускників, на якій буде ОН, раптово «звалилася на голову» «Палаюча» путівка, вечірнє плаття «по фігурі», приурочене до конкретної дати. Та хіба мало ще буває причин терміново схуднути за тиждень. Коли ти починаєш себе корити за «ненавмисно» набрані кілограми і в паніці перебирати всі відомі тобі з чуток і не з чуток способи, поступово розуміючи, що кожна програма схуднення вимагає і часу, і індивідуального підходу, та контролю за реакцією організму. У всякому разі, щоб результат був стійким і без шкоди для здоров’я.

А швидко скинуті кілограми мають особливість настільки ж стрімко повертатися «на місце», причому, з відсотками.

Втім, якщо ти поставила собі мету, то ти, звичайно ж, її досягнеш! А значить, повинен бути хоча б один швидкий спосіб схуднути за тиждень без таблеток! І він, звичайно ж, є, і далеко не один. Але майже завжди такі варіанти таять у собі певну частку небезпеки. Якої можна уникнути, якщо підходити до питання грамотно і без надмірного азарту. Адже навіть саме ідеальне зовнішня досконалість не варто того, щоб заради нього ризикувати власним здоров’ям.

Отже, основні правила, яких варто дотримуватися, вибираючи для себе, як можна швидко схуднути за тиждень – дієта це буде або якісь комплексні процедури.

перше, швидке ефективне схуднення завжди будується або на різкому обмеженні їжі (аж до «майже нічого»), або на різкому збільшенні фізичних навантажень. Що стосується «різких», то тут нікуди не подінешся – часу-то мало. У всьому іншому краще зовсім вже в крайнощі не кидатися. Наприклад, ефект буде краще, якщо поєднати і швидкі дієти для схуднення, і заняття в спортивному залі, причому, щоденні, по кілька разів на день. Однак, «входити» в спортивну форму все одно потрібно поступово, бо замість «блистающего» виду в «годину ікс» ти отримаєш біль у м’язах і геть розбите самопочуття.

друге, дієти для схуднення за тиждень мають бути лише екстреним методом, їх не можна застосовувати часто. Як правило, вони будуються на сильному скороченні калорійності їжі, обмеження (заборону) жирів і солодких вуглеводів, рафінованих продуктів, солі. І не слід обмежувати рідину. Навпаки, кількість негазованої води в раціоні краще збільшити.

третє, потрібно пам’ятати, що швидке схуднення за тиждень веде не тільки до втрати кілограмів, але й до втрати корисних для організму речовин. Тому завжди в такий період потрібно підтримувати себе якимось збалансованим комплексом вітамінів і мінералів, благо, і проконсультуватися, і знайти необхідні препарати сьогодні не проблема. Непогано додати до цього й протеїнові комплекси, які компенсують недолік білка, необхідного м’язам в період активного навантаження.

четверте, слід заздалегідь морально себе підготувати до майбутнього преображення. Тому як схуднути без таблеток за такий рекордний термін можна лише, давши своєму організму психологічну установку. Подумай, чи готова ти розлучитися із зайвими кілограмами (так-так, адже багато, самі того не усвідомлюючи, за додатковими формами приховують свою нерішучість, небажання відкрито контактувати зі світом або з оточуючими). Переконай себе, що ти гідна красивого тіла, розправ плечі і йди до своєї мети з красивою поставою (між іншим, її постійне підтримання теж вимагає додаткових витрат енергії, а розповнілий животик при цьому сам по собі стає менше).

І, нарешті, не забувай, що швидке ефективне схуднення – не привід так само швидко розслабитися. Продовжуй займатися фізичними вправами, щоб зберегти досягнутий результат, і повертайся до звичного раціону поступово, щоб не завдавати організму непотрібного стресу.

1-й день: 6 зварених яєць.

2-й день: 500 г знежиреного сиру.

3-й день: 700 г курячого філе.

4-й день: 200 г вареного рису.

5-й день: 6 середніх варених картоплин.

6-й день: яблука

Розрахована на 6 днів, скидається від 3 до 6 кг.

Довго сидіти на такій дієті можна. А дотримуючись її, слід доповнити раціон спеціальним вітамінно-мінеральним комплексом.